Днiпропeтрoвськ, пр. Гагарiна, 77
+38 (056) 377-88-76

0 800 210 023

Ru Ua En De

Доставляємо вантажі вагою від 100 кг до 200 тон в будь-яку точку СНД, ЄС, Азії. Управляємо парком більш ніж в 500 одиниць різноманітної автомобільної техніки, в тому числі і крани. Перевозимо небезпечні, наливні, сипучі, збірні, військові вантажі будь-якого характеру і складності. Швидкість, якість і надійність доставки - наші основні пріоритети.

Перевозимо будь-які типи вантажів у будь-якому типі рухомого жд складу по території СНД і всій зоні 1520. Оперуємо як власним рухомим складом, так i вагонами нерезидентів та парком УТЛЦ . Проплачуємо тариф і виступаємо вантажовідправником і вантажоодержувачем на всій території СНД. Прямі договори з усіма дорогами УЗ.

Організуємо доставку Вашого вантажу морським контейнерним транспортом в / з будь-якого порту світу. Працюємо по всіх потрібних напрямах і маємо договори з більшістю судноплавних ліній, такими як: Maersk, CMA CGM, ZIM і ін. Використовуємо всі типи контейнерів, відповідні параметрам вашого вантажу. Наша мета - дати вам сервіс, який буде вище ваших очікувань.

Доставляємо будь-який тип вантажу в будь-яку точку світу авіаційним транспортом з повним комплексом послуг. Є членом організації IATA. Співпрацюємо з 13-ма найбільшими авіаперевізниками в світі такими як: Міжнародні Авіалінії України, Air France, KLM. Надаємо послуги, як по маршрутної доставці вантажу, так і можливість чартерного рейсу аж до АН124 і АН225.

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Новини
Перевезення селітри аміачної для Агроцентр ЄвроХім-Україна
15 листопада

Перевезення селітри аміачної для Агроцентр ЄвроХім-Україна

У попередні сезони більше 70% потреби в мінеральних добривах покривалося вітчизняною продукцією, а в сегменті аміачної селітри питома вага українських гравців доходила до 90%. Однак в цьому році..
Перевезення заводу для Dyckerhoff Україна
02 листопада

Перевезення заводу для Dyckerhoff Україна

У серпні 2017 року Київська Філія ГК «НЕОЛІТ» виграв тендер, оголошений Dyckerhoff Ukraine з перевезення обладнання цементного заводу Ельба 130. Завдяки командній роботі і професіоналізму співробітників ГК «НЕОЛІТ» проект з вивезення заводу виконаний в строк і на якісно високому рівні.

Вантажоперевезення для Лінде Газ Україна
26 вересня

Вантажоперевезення для Лінде Газ Україна

І знову нетривіальне завдання для ГК "НЕОЛІТ": завантаження і транспортування двох негабаритних ємностей з Дніпра в Полтаву і Запоріжжя.

Перейти до відео