Київ, вул.Новокостянтинівська,13/10
+38 (044) 500-30-06

0 800 210 023

Ru Ua En De
Філії Компанії

Ключовою цінністю групи компаній «НЕОЛІТ» є взаємини з клієнтами. Саме тому ми постійно працюємо над тим, щоб бути ближче до Вас та  нашимх існуючих клієнтiв. Ми не зупиняємося на тому, що маємо центральний офіс у Дніпропетровську. На сьогоднішній день у нас відкриті філії в містах: Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів (UA), Білгород (RUS), Хелм (PL) і ми постійно продовжуємо розширювати географію присутності як на території України, так і за її межами.

Автоперевезення

Група компаній «НЕОЛІТ» пропонує повний спектр послуг з міжнародних та внутрішніх  вантажоперевезень автомобільним транспортом.

У розпорядженні компанії більш ніж 500 одиниць рухомого складу. Керуючи таким парком, ми можемо оперативно надавати клієнту потрібну кількість транспорту у найкоротший термін у будь-якій точці СНД, Європи, Азії.

Перевезення негабаритних вантажів

Група компаній «НЕОЛІТ» пропонує Вам комплексне рішення по перевезенню будь-яких негабаритних вантажів, у тому числі будівельної та сільськогосподарської техніки. Ми допоможемо Вам доставити будь трактор, комбайн, сівалку, оприскувач, екскаватор, бурову, устаткування, кран або цілий завод в будь-яку точку України, СНД, Європи, Азії.

Страхування вантажів

Збереження Вашого вантажу - це ще одна обов'язкова умова нашої співпраці з Вами. У комплексі логістичних послуг група компаній «НЕОЛІТ» пропонує своїм клієнтам послуги зі страхування будь-яких вантажів від усіх можливих ризиків.

Авіаперевезення

Авіаперевезення вантажів в міжнародних та внутрішніх напрямках від групи компаній «НЕОЛІТ» - це повна гарантія збереження, своєчасної доставки і належного оформлення Вашого вантажу. Група компаній «НЕОЛІТ», будучи членом IATA, пропонує своїм існуючим та потенційним клієнтам оптимальні тарифи і бездоганний сервіс на вантажні авіаперевезення для будь-яких типів вантажів, включаючи небезпечні.

Митно-брокерські послуги

Ми надаємо повний комплекс митно-брокерських послуг по митному очищенню вантажів, сертифікації продукції, митному оформленню, підготовці будь-яких дозвільних документів, технiчному iмпорту, консультації клієнта в сфері ЗЕД.

Перевезення небезпечних вантажів

Ми доставимо вантаж будь-якого класу небезпеки як всередині країни, так і в міжнародному сполученні. У нашому розпорядженні є автомобілі та вагони, підготовлені для перевезення небезпечних вантажів. Це і стандартні автомобілі з тентованим або ізотермічним кузовом, і спеціалізовані цистерни для перевезення наливних небезпечних вантажів.

Залізничні перевезення

Група компаній Неоліт пропонує повний спектр послуг з міжнародних  та внутрішніх вантажоперевезень залізничним транспортом.

У розпорядженні компанії 10 різних типів рухомого складу. Керуючи таким парком, ми можемо оперативно надавати клієнту потрібну кількість вагонів у найкоротший термін у будь-якій точці СНД, Європи, Азії.

Морські перевезення

Група компаній Неоліт пропонує повний спектр послуг з організації доставки вантажів морським транспортом в будь-який порт світу. Працюючи з нами, ви будете мати: високий рівень сервісу, своєчасну інформацію про дати навантаження Ваших контейнерів, про їх місцезнаходження вантажу на всьому шляху прямування та термінах їх доставки в пункт призначення. Ми працюємо з такими судноплавними контейнерними лініями як: Maersk Line, CMA-CGM, MSC та iн.

Негабаритні перевезення ЖД транспортом

Здійснюємо доставку негабаритних і великовагових вантажів по території України, а також в експортно-імпортному сполученні з країнами СНД і Балтії. Для перевезення заявленого вантажу використовуються транспортери: платформні, майданчикові, колодцеобразние, зчіпні і зчленовані, вантажопідйомністю від 61 тн до 500тн, приналежності Укрзалізниці, РЖД і Білоруської жд, в залежності від країни, в яку необхідно доставити вантаж.

Доставляємо вантажі вагою від 100 кг до 200 тон в будь-яку точку СНД, ЄС, Азії. Управляємо парком більш ніж в 500 одиниць різноманітної автомобільної техніки, в тому числі і крани. Перевозимо небезпечні, наливні, сипучі, збірні, військові вантажі будь-якого характеру і складності. Швидкість, якість і надійність доставки - наші основні пріоритети.

Перевозимо будь-які типи вантажів у будь-якому типі рухомого жд складу по території СНД і всій зоні 1520. Оперуємо як власним рухомим складом, так i вагонами нерезидентів та парком УТЛЦ . Проплачуємо тариф і виступаємо вантажовідправником і вантажоодержувачем на всій території СНД. Прямі договори з усіма дорогами УЗ.

Організуємо доставку Вашого вантажу морським контейнерним транспортом в / з будь-якого порту світу. Працюємо по всіх потрібних напрямах і маємо договори з більшістю судноплавних ліній, такими як: Maersk, CMA CGM, ZIM і ін. Використовуємо всі типи контейнерів, відповідні параметрам вашого вантажу. Наша мета - дати вам сервіс, який буде вище ваших очікувань.

Доставляємо будь-який тип вантажу в будь-яку точку світу авіаційним транспортом з повним комплексом послуг. Є членом організації IATA. Співпрацюємо з 13-ма найбільшими авіаперевізниками в світі такими як: Міжнародні Авіалінії України, Air France, KLM. Надаємо послуги, як по маршрутної доставці вантажу, так і можливість чартерного рейсу аж до АН124 і АН225.

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Новини
Нова адреса Львівської філії
23 червня

Нова адреса Львівської філії

Шановні колеги та партнери!

З радістю повідомляємо вам про те, що львівський філіал групи компаній «НЕОЛІТ» переїхав.

Будемо раді бачити вас у нашому новому офісі, який розташовується за адресою:

Україна 79071, Львів вул.Кульпарківська, 230 4 поверх, 408 офіс

Анкета
24 травня

Анкета

Группа компаний «НЕОЛИТ»  (https://neolit.ua) принимает активное участие в процессах, которые направлены на изменение ситуации в Украине в лучшую сторону.

17 мая 2017 года в городе Киев, прошла первая рабочая встреча, организованная Центром Транспортных Стратегий (http://cfts.org.ua) и представителями Всемирного Банка (http://www.vsemirnyjbank.org)

На встрече обсуждали вопросы посвященные первоначальному отчету исследования дорожных грузоперевозок, проводимого в рамках технической помощи Всемирного банка для разработки плана действий устойчивой логистики Украины.
Поднимались вопросы, которые для нас являются очевидными, такие как:
- качество дорожного покрытия и их отсутствие...
- отсутствие финансирования и возможности обновления транспортного парка
- отсутствие возможности получить кредит или лизинг по доступным, адекватным ставкам банка
- перевозки с нарушением весовых параметров (перегрузы)
- не формализованный рынок перевозок
- низкий уровень безопасности на дорогах, высокий уровень ДТП

Так же поднимался вопрос возможного лицензирования деятельности как перевозчиков так и экспедиционных компаний

Мы как компания, которая является основным игроком на  рынке логистики Украины не только как  экспедиционная компания, а компания перевозчик высказали свое мнение по основным проблемам, которые на наш взгляд  требуют первоочередного решения. Так же нами были подняты ряд вопросов, которые наверняка тревожат Украинских грузовладельцев.

При подготовке к данной встрече представителями всемирного банка была предложена анкета, ответы на которую мы с удовольствием дали.

Все кому небезразлично куда будет двигаться рынок логистики Украины и как он будет развиваться – к вам просьба:

Перейдите по данной ссылке и выделите 30 минут вашего времени для ответов на вопросы:
Ссылка: https://www.webropolsurveys.com/S/CDD5...E9CF95.par
 

Так же - распространите данную ссылку среди своих заказчиков и перевозчиков
чем больше респондентов ответит на вопросы, тем качественнее будет собрана информация, которая поможет исследованиям Всемирного банка, которые проводятся для предоставления кредитов на сумму больше ста миллионов долларов США на улучшение дорожной сети в НАШЕЙ стране.

Итоги работы в 2017 году
19 травня

Итоги работы в 2017 году

Приближается время, когда можно начинать подводить итоги первого полугодия 2017 года.
Не смотря на не простую ситуацию в нашей стране наша компания делает все возможное, чтобы делать бизнес наших клиентов быстрее. По-прежнему все наши клиенты могу воспользоваться нашими услугами по организации доставки грузов автомобильным, железнодорожным, морским и авиационным транспортом.
По-прежнему все наши филиалы работают на удовлетворение потребностей всех наших существующих и потенциальных клиентов.
Мы делаем все для того чтобы каждый имел возможность получить качественный сервис и своевременную доставку своего груза, таможенную очистку товара или консультацию в сфере логистики.

Из них:

Опасных грузов 3 640 т

Негабаритных грузов 10 220 т

Импортных грузов 83 324 т

Экспортных грузов 57 112 т

Транзитных грузов 46 250 т

Внутренних грузов 379 844 т

Более детальная информация отображена в инфографике, которую мы с удовольствием вам представляем.