Вантажно-розвантажувальні роботи

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Жодна перевезення не обходиться без завантаження і розвантаження товару. Це відповідальний етап робіт, в ході виконання якого необхідна не тільки оперативність, але і особливо дбайливе ставлення до вантажу.

Вантажно-розвантажувальні роботи – будь-які обсяги в узгоджені терміни

  • Генеральні вантажі
  • Великий і важкий
  • Наливні та сипучі вантажі
  • Небезпечні вантажі
  • Швидкопсувні продукти

Вантажно-розвантажувальні роботи на складі визначаються типом і обсягом вантажу, а також видом транспортного засобу. Це може бути повністю механізована, ручна або комбінована навантаження-розвантаження автомобіля, що безпосередньо впливає на вартість робіт.

Устаткування і власні складські площі Неоліт Логистикс дозволяють переробляти великі обсяги товару і одноразово обслуговувати кілька транспортних одиниць.

Технологічний процес налагоджений для оперативного виконання всіх видів операцій:

  • приймання товарів
  • розміщення на зберігання в належних умовах (укладання товарів в стелажі, штабелі)
  • переміщення вантажів усередині складу
  • отборку товарів з точок зберігання
  • комплектування і упаковку

Наші складські приміщення оснащені сучасною спецтехнікою, сховища обладнані за всіма стандартами і вміщають стандартні і специфічні вантажі різних обсягів.

У логістичних комплексах Неоліт Логистикс на замовлення Клієнта виконуються операції по обробці вантажів: обмір, підрахунок одиниць, зважування, інвентаризація, маркування, упаковка, оформлення документації.

Завжди доступна послуга крос-докінгу – перевантаження товару з одного виду транспорту на інший безпосередньо без складського зберігання.

Послуги вантажно-розвантажувальних робіт включають розподіл збірних вантажів з подальшим відправленням конкретного адресата.

Як замовити вантажно-розвантажувальні роботи

Замовити вантажно-розвантажувальні роботи можна, оформивши заявку онлайн або звернувшись в наші офіси безпосередньо.

Як правило, такі роботи входять в комплексну послугу з перевезення вантажів. Ми забезпечимо належний контроль за перевалкою на всіх етапах переміщення товару – в портах, на складах, залізничних станціях. Через наші склади в Польщі щомісяця проходять тисячі тонн вантажів. І всі вони благополучно прибувають до місця призначення.

Вам достатньо поставити завдання з перевезення товару з пункту «А» в пункт «Б». Всі необхідні роботи виконає Неоліт Логистикс – точно в термін і з дотриманням усіх сучасних стандартів.