Перевезення негабаритних вантажів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Ціни на перевезення негабаритних вантажів

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Вид транспорту Вага в тоннах Ціна, UAH
Харків – Волочинськтрал30 / 45110000 / 140000
Лихачівка – Дніпротрал30 / 4545 000 / 70 000
Миколаїв – Вінницятрал30 / 4560 000 / 95 000

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Одним з найпопулярніших видів доставки по всій Україні є перевезення негабаритних вантажів. Підвищений попит на цю послугу полягає в тому, що багато вантажів мають розміри, які не відповідають стандартам, наприклад, сільськогосподарське, промислове обладнання, будівельні матеріали.

Перевезення негабаритного вантажу по Україні

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Перевезення негабаритного вантажу проводиться на широких платформах з великою кількістю осей для рівномірного розподілу ваги. Це гарантує безпеку доставки.

Здійснюючи негабаритні перевезення по Україні, ГК «Неоліт Логистикс» надає для своїх Клієнтів такі послуги:

 • розробка найкращого маршруту для вантажоперевезення негабариту
 • підготовка необхідних супровідних документів
 • точний підбір оптимального транспорту
 • безпомилковий вибір маршруту перевезення
 • виконання вантажно-розвантажувальних робіт
 • контроль над вантажоперевезенням на всіх етапах
 • відповідальність за цілісність і збереження вантажу
 • супровід при транспортуванні до місця призначення
 • розрахунок оптимальної вартості за послуги доставки

Маючи в своєму розпорядженні власним і орендованим автопарком і спеціальними причепами різноманітної модифікації, ГК «Неоліт Логистикс» здійснює негабаритні вантажоперевезення по всій території України і за її межі. Чітке дотримання графіку, правил і термінів доставки – це гарантія першокласного виконання роботи, оперативного реагування на побажання Клієнтів.

Якщо Вам необхідно здійснити перевезення негабаритного вантажу в Києві, до Ваших послуг наш автопарк, який налічує достатню кількість автомобілів. Ми займаємося доставкою довгомірної (довжина до 23 м), великогабаритної (ширина до 6.5 м) і великовагової (вага до 50 тонн) техніки в будь-які точки України, Європи та Азії.

Переваги ГК «Неоліт Логистикс»:

 • висококваліфіковані менеджери і логісти
 • водії з великим досвідом роботи
 • власний автопарк з широким вибором транспорту
 • різноманітність тралів для негабариту (низькі, середні, високі платформи з переднім або заднім заїздом)
 • дотримання інструкцій безпечного перевезення
 • застосування високоякісних кріплень
 • гарантія доставки вантажу в точно визначені терміни і безпосередньо до місця призначення
 • прийнятність цінового діапазону

Перевезення негабаритів компанією «Неоліт Логистикс»

 • Збір інформації
 • Затвердження вартості
 • Планування маршруту
 • Упаковка та маркування вантажу
 • Перевезення вантажу

Перевезення негабаритних вантажів по Україні вимагає великої відповідальності і спеціальних знань. Якщо Ви вирішили довірити транспортування свого вантажу нам, можете не сумніватися, що доставка буде здійснена за всіма правилами і на найвищому рівні.

Ціна за негабаритні перевезення залежить від:

 • параметрів і ваги негабаритного вантажу
 • відстані між пунктом відправлення та пунктом доставки
 • виду використання трала і його вантажопідйомності
 • кількості використаного пального

Відповідальність за доставку і збереження негабаритного вантажу несе водій, який займається перевезенням. Ми довіряємо роботу тільки досвідченим і висококваліфікованим працівникам, які мають навички в цій сфері діяльності.

Довіривши нам свій вантаж, Ви можете бути спокійні, що послуги з доставки ми виконаємо якісно, ​​вчасно і без втрат, так як дорожимо своєю репутацією і строго дотримуємося правил транспортування.

Компанія «Неоліт Логистикс», що має багаторічний досвід роботи на ринку автоперевезень, – Ваш надійний партнер в сфері перевезення негабаритних вантажів. Щоб замовити перевезення негабариту, зателефонуйте нам за номером, вказаним на сайті.

Основні типи виконуваних послуг за даним напрямком:

Негабаритні вантажі – це спеціалізація нашої компанії

Як правило, негабаритні вантажі – це коштовні вантажі. Адже найчастіше негабаритної є продукція важкого і транспортного машинобудування, будівельні вузли і промислові агрегати.

Кожне замовлення індивідуальне і вимагає проведення окремих розрахунків навантаження і додаткової роботи по організації маршруту та руху по ньому. Особлива складність навантаження і транспортування, високий рівень ризиків, колосальна відповідальність і висока ціна помилки – перевезення негабаритних вантажів є складною комплексною операцією.

Перевезення негабаритних та великовагових вантажів – особливості

За великогабаритні та великовагові вантажі береться далеко не кожна компанія в Україні. Це ринок всього декількох компаній, які володіють необхідними компетенціями, технікою і досвідом для виконання транспортувань подібних об’єктів. Це особливий напрямок в організації перевезень.

Помилки неприпустимі, так як можуть обійтися дуже дорого. Вкрай важливим є досвід водія, який здатний впевнено керувати автомобілем, завантаженим великогабаритним вантажем.

Перевезення великогабаритного вантажу вимагає попередньої роботи, пов’язаної з організацією маршруту і урахуванням усіх чинників.

Облік ваги великогабаритного вантажу

На дорогах більшості країн є обмеження по масі переміщуваного транспорту. Наприклад, в країнах СНД більшість мостів і шляхопроводів були побудовані близько 50 років тому. Вони недостатньо міцні для ряду сучасних ваговозів і здатні гарантовано витримувати тільки транспорт масою до 80 тонн. А значить, доставляти негабаритний вантаж необхідно з урахуванням експлуатаційно-технічних характеристик мостів.

Облік габариту вантажу

У різних країнах діють різні обмеження на висоту і ширину вантажу, що перевозиться по дорогах. У Франції без отримання спеціальних дозволів можна перевозити вантаж шириною до 3 метрів.

В іншому випадку, потрібно замовляти супровід і платити за нього і спецдозвіл. У Німеччині максимальна висота переміщуваного вантажу не повинна перевищувати 4 метри 50 сантиметрів. Якщо об’єкт вище навіть на сантиметр, також необхідно оформлення дозволу, на узгодження якого, часом, може піти досить багато часу.

У деяких випадках питання вирішується без оформлення дозволів. Наші фахівці формують маршрути в обхід магістралей, що мають певні габаритні обмеження або швидкісні мінімуми. Але це часто призводить до збільшення довжини шляху і вимагає чіткого знання дорожніх правил та інфраструктури країни, по якій здійснюється перевезення негабаритних великовагових вантажів.

Перевезення великовагових вантажів – проектний підхід

Стандартного прайса на послуги з перевезення таких вантажів немає. Основна частина витрат формується виходячи з легко прораховуваних чинників собівартості перевезення.

Однак кількість додаткових деталей тут велика і будь-яка з них може істотно вплинути на параметри.

Перевезення негабаритних та великовагових вантажів вимагає індивідуального підходу, фактично кожна таке транспортування – це реалізація окремого проекту, за який відповідає цілий ряд фахівців компанії.

Це дозволяє нам визначити найкращий варіант доставки, запропонувати оптимальне рішення для Клієнта, передбачити і усунути всі можливі складнощі при транспортуванні найдорожчих негабаритних вантажів.

Перевезення великогабаритних вантажів Київ – надійні рішення з Неоліт Логистикс

Спеціальна техніка, виробничі лінії і агрегати, будівельні об’єкти. Сьогодні за допомогою автотранспорту можуть переміщатися навіть приватні будинки. Неоліт Логистикс регулярно виконує великогабаритні вантажні перевезення для Клієнтів з різних галузей економіки. Для цього ми залучаємо спеціалізовану техніку та кваліфікованих фахівців, здатних вирішувати нетривіальні завдання.

До категорії великогабаритних вантажів відносяться об’єкти довжиною більше 20 метрів, шириною понад 2,5 метрів і висотою понад 4 метри. Також вантаж є великогабаритним, якщо він виступає за межі транспортного засобу на 2 метри і більше.

Неоліт Логистикс має досвід переміщення самих різних великогабаритних об’єктів:

 • силосів та інших багатотонних ємностей
 • спеціальної дорожньої техніки
 • сільськогосподарських машин
 • обладнання та труб
 • архітектурних об’єктів

Перевезення великогабаритного вантажу – поетапний процес

Виконання проектів перевезення великогабаритних вантажів включає в себе кілька послідовних етапів.

На першому етапі для перевезення великогабаритного вантажу аналізується інформація про об’єкт, а також точках проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Наші фахівці з особливою ретельністю розробляють маршрут перевезення, який повинен враховувати всі особливості дорожнього покриття та інших об’єктів інфраструктури, які розташовані на шляху руху спеціального транспорту.

Вибирається найкраще для перевезення негабариту транспортний засіб, визначається вантажна техніка, складається і узгоджується з замовником план виконання робіт.

На другому етапі, який для прискорення процесу може відбуватися практично паралельно з першим, наші фахівці готують всю необхідну дозвільну документацію для проведення перевезення.

На третьому етапі безпосередньо виконується транспортування вантажу за затвердженим планом. У деяких випадках транспортування великогабаритних вантажів повинно виконуватися в супроводі співробітників дорожньо-патрульної служби.

Вибір транспорту для перевезення великогабаритного вантажу з Києва

Доставка великогабаритних вантажів зазвичай і перевезення важкої техніки здійснюється із залученням спеціального автотранспорту. Він повинен відповідати всім вимогам, які забезпечують безпечне переміщення особливо важких і об’ємних вантажів.

Сьогодні найчастіше використовуються спеціальні низькорамні трали різної вантажопідйомності. Неоліт Логистикс експлуатує трали з різною висотою і конфігурацією платформи, яка може бути ламаної або рівною.

В залежності від ваги і об’єму об’єкта перевезення виконується на:

 • легкому тралі з вантажопідйомністю до 30 тонн
 • середньому тралі з вантажопідйомністю до 45 тонн
 • важкому тралі, здатному прийняти більше 45 тонн

Великогабаритні перевезення з ГК Неоліт Логистикс

При виконанні проектів переміщення надважких вантажів (наприклад перевезення важкої техніки) не може бути дрібниць. Інженери Неоліт Логистикс визначають найбільш надійні схеми кріплення вантажу, логісти компанії розробляють оптимальний маршрут і обирають безпечну швидкість проходження транспортного засобу.

Устаткування і техніка, які переміщуються тралами, майже завжди є об’єктами високої вартості. Відповідальність за переміщення дорогих об’єктів лягає на перевізника. Саме тому за проекти такого роду беруться тільки ті компанії, які володіють достатнім технічним і кадровим потенціалом для виконання такого транспортування.

Неоліт Логистикс – один з небагатьох логістичних операторів в Україні, який виконує подібні перевезення регулярно. Завдяки напрацьованого досвіду і репутації ми гарантуємо своїм Клієнтам успішне вирішення з транспортування нестандартних і великовагових вантажів.

Як здійснюється перевезення негабаритного вантажу?
Перевезення негабаритного вантажу проводиться на широких платформах з великою кількістю осей для рівномірного розподілу ваги. Перевезення екскаватора

Негабаритні вантажі – це
Негабаритні вантажі – це вантажі, які значно перевищують розміри, які допустимі при транспортуванні вантажів і встановлені правилами дорожнього руху. Перевезення комбайнів

Хто відповідальний за доставку негабаритних вантажів?
Відповідальність за доставку і збереження негабаритного вантажу несе водій, який займається перевезенням. Перевезення яхт і катерів

Негабаритні перевезення з Неоліт Логистикс це
Висококваліфіковані менеджери і логісти, водії з великим досвідом роботи, власний автопарк з широким вибором транспорту. Перевезення тракторів