Залізничні перевезення наливних вантажів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Транспортно-логістична компанія “Neolit Logistics” вже понад 15 років займається внутрішніми і міжнародними вантажоперевезеннями залізничним транспортом. Одним із напрямків цього виду діяльності є залізничні перевезення наливних вантажів.

Перевезення наливних вантажів залізничним транспортом у цистернах по праву вважається одним зі складних видів вантажоперевезень. Пояснюється це як суворими вимогами до дотримання умов переміщення самого вантажу, так і до місткостей, в яких він перебуватиме під час транспортування. Не слід забувати, що більшість речовин, що перевозяться залізничними цистернами, належить до групи хімічно агресивних і легкозаймистих продуктів або є вибухонебезпечними вантажами.

При цьому висока популярність доставки вантажу залізницею викликана наявністю таких переваг:

 • Розгалужена мережа залізниць забезпечує виконання доставки вантажу навіть у найвіддаленіші регіони не тільки в Україні, а й за кордоном.
 • Вигідний рівень тарифів на вантажоперевезення.
 • Можливість відправляти продукцію у великих обсягах однією партією.
 • Швидка доставка.
 • Рух поїздів здійснюється за графіком. Ризик затримки в дорозі через негативні кліматичні умови набагато менший, ніж у автомобільного, морського або авіаційного транспорту.

Якщо вам потрібне перевезення залізничними цистернами будь-якого виду наливного вантажу, рекомендуємо скористатися транспортно-логістичними послугами компанії “Неоліт Логістикс”. У нас можна замовити, як подачу однієї або декількох залізничних цистерн під навантаження на конкретну станцію, так і оформити послугу доставки наливного вантажу “під ключ”.

Особливості перевезення наливних вантажів залізницею

Транспортно-логістична компанії “Neolit Logistics” володіє необхідним досвідом і можливостями для організації перевезень наливних вантажів різного виду і складу залізничним транспортом. Особливо вигідні вантажоперевезення залізничними цистернами, коли потрібно забезпечити доставку партії вантажу у великому обсязі. Крім цього, перевезення залізницею широко застосовуються компаніями та організаціями для організації стабільних поставок у будь-яку пору року.

Відмінною рисою для наливних вантажів є два основних критерії – це рідка консистенція речовини і повна відсутність тари. Продукція, що перевозиться, за класом вантажів поділяється на такі види:

 • Харчові.
 • Продукти нафтопереробки.
 • Хімічна продукція.

Для їх перевезення використовують залізничні цистерни різного виду, що відрізняються конструкцією і призначенням:

 • Універсальні сталеві ємності, що мають одну оболонку.
 • З тіньовим захистом.
 • З термоізоляцією і без неї.
 • З електричним або паровим підігрівом.
 • Ємність оснащена кожухом, що підігрівається.
 • З можливістю нанесення захисного шару на внутрішню поверхню цистерни.

В окрему групу слід виділити небезпечні вантажі, транспортування яких повинне виконуватися виключно в повній відповідності з чинними стандартами. Перевезення наливних речовин цієї категорії можуть виконувати тільки вантажоперевізники, які мають належним чином оформлену ліцензію. Залізничні цистерни, призначені для небезпечних вантажів, мають особливе забарвлення і нанесені на зовнішній поверхні спеціальні застережливі написи і мітки.

Для перевезення наливних вантажів залізницею сьогодні використовують такі види цистерн – на базі вантажної платформи і танк-контейнери.

Стандартні залізничні цистерни

У номенклатурі залізничного вантажного рухомого складу представлені цистерни різного об’єму і вантажопідйомності, яка варіюється в діапазоні від 30 до 120 тонн. Залежно від цього платформа під залізничну цистерну може мати дві, чотири або вісім осей.

Перевезення вантажів залізничними цистернами має такі характерні особливості:

 • Наливний вантаж може перевозитися в універсальній або в спеціальній цистерні. Вибір вантажного вагона залежить від категорії вантажу. Зазвичай універсальні цистерни використовують для бензину, дизельного палива, нафти та інших видів рідких речовин. Спеціальні ємності призначені для в’язких нафтопродуктів, що тверднуть у звичайних умовах, для кислот, спиртів, скрапленого газу тощо.
 • Перед тим як заливати новий вантаж у ємність, цистерна в обов’язковому порядку має бути очищена. За необхідності вона проходить процедуру дезінфекції, а також зсередини обробляється відповідними захисними складами. У разі перевезення харчових рідин захисне покриття виконується допустимими для цієї мети розчинами.
 • Для вибору залізничної цистерни необхідно знати точну інформацію про вид і характер вантажу, а також про умови його транспортування. Якщо це швидкопсувна або така, що вимагає підвищеної температури продукція, то слід використовувати цистерни, які можуть забезпечити необхідний температурний режим.
 • При перевезенні швидкопсувних рідин маршрут руху обирається з таким розрахунком, щоб час перебування в дорозі був максимально коротким. Складений графік руху поїзда дає змогу доставити наливний вантаж, що перевозиться в цистерні, в пункт призначення без запізнення.

Перевезення наливних вантажів залізницею в танк-контейнері

Останніми роками дедалі більшою популярністю користуються залізничні перевезення наливних вантажів у спеціальних танк-контейнерах. Така тара для транспортування являє собою ємність, укладену в металевий прямокутний каркас, передня і задня торцева рама якого зверху і знизу має кутові фітинги. Завдяки такій конструкції танк-контейнер легко фіксується як на залізничній платформі, так і на автомобільному причепі контейнеровозі або на спеціалізованому вантажному судні.

Особливості залізничних перевезень танк-контейнерами:

 • Оптимальний варіант для доставки наливних вантажів об’ємом від 12 до 35 тисяч літрів.
 • Залежно від виду вантажу, можна замовити танк-контейнер для харчових продуктів, для скрапленого газу, для хімічних розчинів і продукції нафтопереробки.
 • Цистерни комплектуються арматурою та обладнанням для зливу, системами контролю температурного режиму та іншими допоміжними функціями.
 • Залізнична станція (пункт навантаження або вивантаження) може не мати спеціального обладнання для заповнення або вивантаження залізничної цистерни. Танк-контейнер вивантажується/завантажується на платформу за допомогою звичайного крана. Крім того, рамна конструкція дає змогу складувати їх у кілька рядів.

Цей вид тари є ідеальним варіантом для організації мультимодальних перевезень наливних вантажів.

Переваги співпраці з компанією “Neolit Logistics”

Обираючи послуги транспортно-логістичної компанії “Неоліт Логістикс” з доставки наливних вантажів залізницею, клієнти отримують не тільки надійного партнера в цій сфері діяльності, а й низку незаперечних переваг:

 • Подачу під навантаження повністю справних залізничних цистерн, які пройшли відповідну технічну перевірку.
 • Правильне оформлення пакета супровідної документації, включно зі свідоцтвом походження, сертифікатом якості, а за необхідності – документами для митниці.
 • Ціна доставки розраховується абсолютно прозоро, без прихованих комісій і додаткових націнок.
 • Наливні вантажі залізницею доставляються в терміни, обумовлені договором, без запізнень.
 • Наявність ліцензії для роботи з різними видами наливних вантажів, включно з небезпечними.

Крім того, фахівці компанії “Neolit Logistics” допоможуть оформити вигідну страховку, а також можуть відстежувати рух вантажу на всьому протязі маршруту. Безкоштовну консультацію з більш детальною інформацією можна отримати у нашого менеджера, зателефонувавши за номером контактного телефону.