Рефрижераторні перевезення

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Ціна на рефрижераторні перевезення

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Вид транспорту Вага в тоннах Ціна, грн
Одеса – Київрефрижератор20 т24 000
Глеваха – Львіврефрижератор20 т20 000
Дніпро – Біла Церкварефрижератор20 т30 000
Городок – Київрефрижератор20 т30 000

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення температурних вантажів займає значне місце в товарному потоці, який переміщається силами Неоліт Логистикс. Такі вантажі зберігають свої кондиційні властивості тільки в умовах певної вологості і температури. Витримувати штучно створювані параметри потрібно при переміщенні і зберіганні такого роду товарів. А для швидкопсувних вантажів принципово важлива і швидкість доставки. Тому найчастіше використовуються рефрижераторні вантажоперевезення.

Рефрижераторні перевезення з Неоліт Логистикс – оперативність і постійний контроль

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Наша компанія доставляє з дотриманням всіх вимог різні види продукції:

 • м’ясну і рибну
 • молочну
 • плодоовочеву та фруктово-ягідну
 • кондитерські вироби
 • харчові товари глибокої заморозки
 • хімічні речовини і небезпечні вантажі
 • живі рослини
 • медикаменти

Перевезення вантажів з температурним режимом здійснюється на спеціалізованому автотранспорті двох типів:

 • рефрижераторах, що дозволяють тривалий час підтримувати температуру в діапазоні від – 18˚С до + 20˚С
 • ізотермічних фургонах, завдяки обшивці з термоізоляційних матеріалів зберігають власну температуру вантажу незалежно від показників зовнішнього середовища

Грузоперевозки рефрижератором швидкопсувних і спеціальних вантажів

 • Збір інформації
 • Затвердження вартості
 • Планування маршруту
 • Упаковка та маркування вантажу
 • Перевезення вантажу

Переміщення грузів, що вимагають збору визначеного температурного режиму, здійснюється за допомогою машини з ізотермічною будкою та холодильниками.

При цьому власна холодильна установка з можливістю регулювання температури забезпечує лише холодильники. Це може бути фура, причіп або напівпричіп з холодильником або машиною-контейнером.

У залежності від обсягу перекладеного вантажу та тривалості транспортного плеча, Неоліт Логістикс виконує холодильні перевезення машинами різних властивостей і тоннажу:

 • фургони – для доставки по місту та близькому району грузоподібності до 3 тонн
 • фуры – для міжміських та міжнародних перекладів на 3-5 тонн
 • напівприцепи – для переміщення на довгу відстань від 5 тонн і більше

Зазвичай для перевезення рефрижератора підбирається однорідний груз, що вимагає певного температурного режиму:

 1. Так, у холодильниках класу «А» підтримується температура в діапазоні від 0 ° С до + 12 ° С
 2. У системі класу «В» – від -10 ° С до + 12 ° С
 3. У холодильних установках класу «С» – від -20 ° С до + 12 ° С включено

Найкращим востребованим сьогодні є холодильники С-класу, які Неоліт Логістикс і пропонує своїм Клієнтам.

Сьогодні можливе перевезення в одному транспорті товару, що вимагає різних температурних режимів для зберігання. Для цього використовуються холодильники з відсіками, в яких підтримується різний рівень охолодження.

Транспортними засобами Неоліт Логістикс виконується регулярний переклад грузових холодильників. Ми забезпечуємо повне логістичне та документальний супровід процесу, пропонуємо приміщення для складського зберігання.

Комплексні послуги за гнучким тарифам – це доставка у співпрацю з Неоліт Логістикс. Наші менеджери оперативно відреагують на Вашу заявку.  Для постійних Клієнтів можлива відстрочка платежу.

Ізотерм або рефрижератор?

При виборі транспорту для перевезення чутливих до температури вантажів враховується відстань доставки. На короткому плечі частіше використовуються ізотерми, так як під час доставки досить просто ізолювати товар від впливу зовнішніх температур при його переміщенні між холодильниками вантажовідправника і вантажоодержувача.

Як правило, ізотермічні фургони використовуються при рефрижераторних перевезень по Україні в містах і передмістях при дистрибуції по збутової роздрібної мережі. Тому серед машин цього класу найбільше малотоннажних і середньотоннажних авто.

Рефрижераторні перевезення переважні на довгі відстані, а тому вони частіше застосовуються на міжнародних напрямках.

Рефрижераторні автомобільні перевезення є затребуваною послугою, оскільки це найнадійніший і оперативний спосыб доставки вантажу з обмеженим терміном зберігання.

До таких вантажів належать:

 • фрукти, овочі, гриби
 • лікарські засоби
 • м’ясо і риба, м’ясні вироби, морепродукти, консерви
 • молочні та кондитерські вироби
 • косметика і квіти
 • хімічна продукція (включаючи «небезпечні вантажі»)

ГК «Неоліт Логистикс» при транспортуванні такого виду вантажів дотримується всіх державних і міжнародних вимог. Транспорт, який здійснює вантажоперевезення рефрижератором в м.Київ та по всій території України, має необхідний комплект допусків.

Особливість вантажоперевезення рефрижератором полягає в тому, щоб підтримувати правильний температурний режим і точно дотримуватися час транспортування. Тому водії-експедитори ГК «Неоліт Логистикс» при будь-якій погоді швидко доставлять вантаж безпосередньо до місця призначення і в точно зазначені тимчасові рамки.

Особливості перевезення рефрижератором

Власний паркінг компанії налічує достатню кількість рефрижераторів різної кубатури, які під час транспортування підтримують потрібний температурний режим – від -25 ° C до + 25 ° C. За допомогою перевезення рефрижератором забезпечуються оптимальні умови для «особливого» вантажу.

ГК «Неоліт Логистикс» здійснює рефрижераторні перевезення в Києві автофургонами, вантажопідйомність яких варіюється від 1 до 22 тонн. Співробітники нашої компанії мають відмінні знання в області транспортування такого типу вантажів, тому дадуть відповідь на всі питання, що стосуються доставки, підберуть оптимальний маршрут, оперативно підготують супровідні документи і запропонують кращу ціну.

Рефрижераторні перевезення в будь-якому напрямку

Автопарк Неоліт Логистикс оснащений ізотермічними фургонами верхнього і бічного завантаження і рефрижераторами.

Відразу після отримання замовлення наші фахівці:

 • визначать найкращий транспортний засіб
 • виберуть оптимальну для Клієнта схему перевезення в консолідованій партії або окремо
 • розроблять маршрут

Неоліт Логистикс перевозить всі види швидкопсувних товарів всередині України і на міжнародних напрямках – СНД, Європу, Азію.

При доставці режимних вантажів ключовим фактором є час. Фахівці Неоліт Логистикс вибудовують маршрут таким чином, щоб вантаж був доставлений в найкоротші терміни.

Також ми забезпечуємо особливий швидкісний режим навантаження і розвантаження при переміщенні товару на холодильні склади компанії або в спеціальні ємності.

Маршрут складається так, щоб забезпечити максимально швидку доставку. У деяких випадках вантажі з температурним режимом можуть доставлятися не окремим рефрижератором, а як частина збірного вантажу. Це оптимізує ціну доставки.