Вантажоперевезення в Іспанію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Напрямок Відстань, км Ціна (20 т), грн.
Київ – Мадрид3 687
Київ – Барселона3 117
Київ – Валенсія3 455

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Тим, хто не знає, як відправити вантаж до Іспанії, компанія «Неоліт Логістик» пропонує професійний сервіс. Ми здійснюємо:

 • вантажоперевезення з України до Європи, Азії, Африки та у зворотному напрямку за принципом «від дверей до дверей»;
 • транспортування будь-яких вантажів усіма видами транспорту, у тому числі за мультимодальною схемою;
 • складські послуги в Україні та Іспанії, у транзитних країнах;
 • комплексний митно-брокерський супровід;
 • вигідне страхування вантажів;
 • консалтингові послуги;
 • інформаційна підтримка клієнтів у форматі 24/7.

Ви можете не відволікатися від бізнесу на організацію транспортно-логістичних процесів. Компанія “Неоліт Логістікс” візьме на себе всі етапи доставки вантажів за маршрутом Іспанія-Україна.

Особливість вантажоперевезень до Іспанії

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Іспанія – давній партнер України у торговельно-економічній сфері. З Іспанії в Україну експортується:

 • побутова техніка та електроустаткування;
 • продукція легкої промисловості;
 • вантажні та легкові автомобілі;
 • добрива та хімічна продукція;
 • продукція агропромислового сектора.

В Іспанію з України найчастіше везуть:

 • металобрухт;
 • різноманітні промислові заготівлі;
 • пиловочний матеріал;
 • інші ресурси.

Популярними пунктами доставки та відправлення до Іспанії є Мадрид, Барселона, Валенсія, Сарагоса, Малага, Пальма, Більбао, Кордова та інші великі міста. В Україні точками отримання та відправлення вантажу найчастіше виступають Ужгород, Львів, Київ, Івано-Франківськ, Одеса.

Тривалість доставки залежить від обраного транспорту та може тривати від 10 до 21 діб. Щоб доставка вантажів з України до Іспанії та назад пройшла без проблем, при організації транспортування важливо враховувати всі правові особливості обох країн. Упущення під час підготовки пакету документів нерідко стають причиною затримки, арешту та реекспорту вантажу.

Транспортна компанія «Neolit Logistics» має необхідний досвід та ресурси, щоб відправити вантаж до Іспанії або організувати постачання сировини будь-якої продукції в Україну. Залишіть заявку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону, щоб отримати кваліфіковану консультацію та замовити розрахунок вартості транспортно-логістичного сервісу.

Види вантажних перевезень в Іспанію

Міжнародні транспортні перевезення до Іспанії з України плануються кожної партії товару з урахуванням його ваги, габаритів і характеру. Компанія «Неоліт Логістікс» готова запропонувати своїм клієнтам:

 • Доставка морем. Популярний та економічно вигідний спосіб транспортування будь-яких вантажів з України до Іспанії та назад. Продукція відправляється контейнерами, балкерами, суховантажами. Можлива доставка збірних вантажів, коли клієнт оплачує тільки місце, що фактично займається продукцією, «місце» в контейнері.
 • Автотранспортні перевезення. Автоперевезення в Іспанію – найбільш популярний спосіб доставити вантаж. Залучення для транспортування різних автомобілів дозволяє відправляти і отримувати продукцію різного характеру, призначення. Перевезення вантажів до Іспанії здійснюється тентами, ізотермами, цистернами, зерновозами, тягачем на автомобільних платформах. Для швидкопсувних та заморожених вантажів, медикаментів, хімічних речовин, для яких важлива підтримка постійного температурного режиму, ми пропонуємо рефрижератор.
 • Доставка залізницею. Цей вид вантажоперевезень економічно вигідний, коли терміновість не має значення. Відправка вантажу до Іспанії або назад до України може тривати кілька тижнів.
 • Доставка літаком. Цей спосіб транспортування виправданий, коли потрібно перевезти невеликий вантаж у найкоротший термін. Найшвидший і найдорожчий варіант, до якого наші клієнти вдаються в особливих випадках.
 • Мультимодальні перевезення. Коли перевезти вантаж одним видом транспорту не виходить, власнику вантажу може бути запропоновано мультимодальне вантажоперевезення. І тут залучаються кілька видів транспорту. Наприклад, у морський порт, на вантажну платформу залізничної станції чи аеропорт вантаж доставляється автомобілем. Далі його перевозять у напрямку товарним складом, літаком чи плавальним засобом.

У кожному випадку, наші клієнти отримують можливість відстежувати переміщення вантажу в онлайн режимі. Підбір оптимального варіанта виконується з урахуванням цілого ряду факторів та побажань замовника. Компетентні менеджери «Неоліт Логістікс» запропонують вам той варіант, за якого міжнародні вантажоперевезення до Іспанії будуть вигідними — у допустимі терміни за адекватною ціною.

Чому слід довіряти перевезення вантажу спеціалісту

Нерідко компанії, яких цікавить доставка вантажів до Іспанії, шукають бюджетні варіанти у спробі скоротити транспортно-логістичні витрати. Однак, перш ніж скористатися послугами перевізника, варто уточнити, який досвід має компанія і які ресурси.

Не варто забувати, що вантажоперевезення до Іспанії з України та у зворотному напрямку мають свої нюанси.

 • Під час підготовки документів важливо враховувати правові вимоги обох країн, а також законодавство Євросоюзу, членом якого є Іспанія.
 • При складанні маршруту та розкладу автомобільним транспортом слід враховувати не лише протяжність колії. Не менш важливо врахувати сезонну завантаженість автошляхів, пропускну спроможність тунелів, мостів. Тільки той перевізник, який має великий досвід транспортно-логістичної діяльності, зможе максимально точно розрахувати дані.
 • Підбір транспорту, експедиторські послуги. Великі компанії мають можливість надавати повний спектр послуг. Тільки в цьому випадку замовник може усунутись, займатися питаннями бізнесу, не відволікаючись на навантаження, розвантаження, пошук авто тощо.
 • Чесна вартість. Великі компанії можуть пояснити вартість послуги по кожному пункту. Сумнівні перевізники намагаються отримати максимальний прибуток і часто невиправдано завищують ціни.
 • Якщо перевізник не може дати гарантій, відмовтеся від його послуг. Досвідчені транспортні компанії мають чіткі схеми роботи, вони знають, як надати якісний сервіс.

Вартість відправлення вантажу з України в Іспанію

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Ціни на вантажоперевезення формуються індивідуально для кожної партії товару. Вони залежать від таких факторів:

 • вага, габарити, характер вантажу;
 • тривалість та особливості маршруту;
 • необхідний тип транспортного засобу та спосіб навантаження;
 • сприяння оформленню документів.

Ми завжди намагаємося надати клієнту оптимальний за термінами та ціною варіант. Попередню вартість можна дізнатися заздалегідь, скориставшись онлайн-калькулятором або зв’язавшись з менеджером Neolit Logistics і надавши йому вступні дані про майбутню поїздку.

Чому обирають нашу компанію?

“Neolit Logistics” є відомим гравцем на ринку транспортних послуг України та Європи. Ми маємо великий досвід, велику партнерську мережу, щоб надавати кожному клієнту найкращий сервіс. Це разом із доступними цінами робить нашу компанію вибором №1.

Вартість доставки вантажу з України в міста Іспанії автотранспортом

Наші менеджери готові приступити до справи прямо зараз і підібрати кращі варіанти транспортування з урахуванням специфіки вантажу і географії поставки.

Як здійснюється доставка вантажів в / з Іспанії?
Доставка вантажів в / з Іспанії з України Неоліт Логистикс виконується на власних та орендованих вантажних автомобілях різного типу, а також залізничним транспортом. Див. також:
негабаритні перевезення

великовагові вантажоперевезення

Перевезення техніки

Чи можна стежити за переміщенням свого вантажу по Іспанії?
Клієнт може стежити за переміщенням своєї партії вантажу в онлайн-режимі, ми повідомимо про прихід вантажу до одержувача. Див. також:
Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення з Європи

Вантажоперевезення з Росії

Про компанію Неоліт Логистикс
Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 10 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України. Див. також:
авіаперевезення вантажів

Морські перевезення вантажів

транзитні перевезення

Співпраця з ГК Неоліт Логистикс
З питань співпраці нам можна зателефонувати, написати на email або залишити заявку на сайті. Див. Докладніше:
співробітництво

Залізничні перевезення

Перевезення небезпечних вантажів

Перевезення збірних вантажів