Вантажоперевезення до Азії

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Перевезення вантажів в Азію і країни Близького Сходу – динамічно розвивається в українській логістиці. При цьому в напрямку Європи з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону також йде величезний вантажний потік.

Перевезення вантажів в Азію і країни Близького Сходу

Китай і інші країни Азії, де проживає близько 60% людства, сьогодні називають головною «майстернею світу». Саме з азіатських країн в Північну та Латинську Америку, Африку, Західну і Східну Європу поставляється готова продукція.

А ЄС і Китай є найбільшими торговельними партнерами. Вантажні перевезення з Азії в напрямку Європи обчислюється мільйонами тонн, Євросоюз щороку імпортує китайську продукцію на 400 млрд. доларів.

До цього потоку слід додати і внесок таких азіатських тигрів як Південна Корея, Японія, Тайвань, В’єтнам, які спільними зусиллями заповнюють своїми товарами простір всієї Євразії.

Вантажоперевезення в Азію з Неоліт Логістикс – від сировини до високотехнологічної продукції

Традиційно основний обсяг вантажів направляється морськими шляхами. Сьогодні переміщення морськими судами залишається найбільш конкурентоспроможним за ціною. Але далеко не найшвидшим.

В останні роки ситуація починає змінюватися. Розвиток мережі залізниць в Середній Азії і їх з’єднання з китайськими та європейськими магістралями роблять залізничний транспорт все більш конкурентоспроможними.

Важливим фактором стає інтернет-торгівля. Вона актуалізує опцію максимально швидкого проникнення до споживача, минаючи традиційні дистриб’юторські мережі та орієнтована на географічну розподіленість доставки.

В товарообороті збільшується частка високотехнологічних товарів. Вони володіють високою вартістю і при цьому часто вимагають швидкого транспортування. Це тільки одна з причин, по якій авіація стає все більш значущою в перевезеннях дорогих видів вантажів з обмеженим тоннажем.

При цьому часто замовниками такого типу вантажів є малий і середній бізнес, а також приватні особи. Затребувані ними обсяги невеликі, а тому зазвичай такі перевезення здійснюються в складі збірних вантажів.

Наші фахівці підберуть найкращий варіант логістики між будь-якими містами Азії і України з точки зору швидкості і ціни.

Доставка вантажів в Азію з урахуванням всіх нюансів

Експорт в країни Азії стабільно збільшується в обсягах. Переважно це поставки сільськогосподарської продукції, яка все глибше проникає на ринки азіатських країн.

При цьому значна частина товарного потоку формується зерновими, які найчастіше перевозяться насипом. Це вимагає використання особливих вагонів-хоперів або спеціалізованого автомобільного транспорту.

Стає більш популярним варіант використання спеціальних контейнерів, в яких також можуть перевозитися зернові. У них зручно відправляти невеликі партії продукції, але при цьому відбувається подорожчання доставки через необхідність оплати повернення таких контейнерів порожніми.

Також зростає експорт товарів до країн Азії харчових продуктів з обмеженим терміном придатності, що вимагають використання рефрижераторів або ж оперативної доставки.

Вантажоперевезення з України в Азію ускладнили проблеми з транзитом вантажу через РФ. Неоліт Логістикс запропонує оптимальні варіанти доставки вантажу в Азію з урахуванням типу і місцезнаходження вантажу та термінів.

Сьогодні вантажоперевезення з України в Азію можуть виконуватися різними маршрутами і видами транспорту.

“Неоліт Логістикс” організовує перевезення з проходженням митниці будь-яких типів вантажів між Україною та азіатськими країнами. Ми прораховуємо всі фактори і враховуємо всі вимоги Клієнта.