Вантажоперевезення до Азії

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Перевезення вантажів в Азію і країни Близького Сходу – динамічно розвивається в українській логістиці. При цьому в напрямку Європи з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону також йде величезний вантажний потік.

Перевезення вантажів в Азію і країни Близького Сходу

Китай і інші країни Азії, де проживає близько 60% людства, сьогодні називають головною «майстернею світу». Саме з азіатських країн в Північну та Латинську Америку, Африку, Західну і Східну Європу поставляється готова продукція.

А ЄС і Китай є найбільшими торговельними партнерами. Вантажні перевезення з Азії в напрямку Європи обчислюється мільйонами тонн, Євросоюз щороку імпортує китайську продукцію на 400 млрд. доларів.

До цього потоку слід додати і внесок таких азіатських тигрів як Південна Корея, Японія, Тайвань, В’єтнам, які спільними зусиллями заповнюють своїми товарами простір всієї Євразії.

Вантажоперевезення в Азію з Неоліт Логістикс – від сировини до високотехнологічної продукції

Традиційно основний обсяг вантажів направляється морськими шляхами. Сьогодні переміщення морськими судами залишається найбільш конкурентоспроможним за ціною. Але далеко не найшвидшим.

В останні роки ситуація починає змінюватися. Розвиток мережі залізниць в Середній Азії і їх з’єднання з китайськими та європейськими магістралями роблять залізничний транспорт все більш конкурентоспроможними.

Важливим фактором стає інтернет-торгівля. Вона актуалізує опцію максимально швидкого проникнення до споживача, минаючи традиційні дистриб’юторські мережі та орієнтована на географічну розподіленість доставки.

В товарообороті збільшується частка високотехнологічних товарів. Вони володіють високою вартістю і при цьому часто вимагають швидкого транспортування. Це тільки одна з причин, по якій авіація стає все більш значущою в перевезеннях дорогих видів вантажів з обмеженим тоннажем.

При цьому часто замовниками такого типу вантажів є малий і середній бізнес, а також приватні особи. Затребувані ними обсяги невеликі, а тому зазвичай такі перевезення здійснюються в складі збірних вантажів.

Наші фахівці підберуть найкращий варіант логістики між будь-якими містами Азії і України з точки зору швидкості і ціни.

Доставка вантажів в Азію з урахуванням всіх нюансів

Експорт в країни Азії стабільно збільшується в обсягах. Переважно це поставки сільськогосподарської продукції, яка все глибше проникає на ринки азіатських країн.

При цьому значна частина товарного потоку формується зерновими, які найчастіше перевозяться насипом. Це вимагає використання особливих вагонів-хоперів або спеціалізованого автомобільного транспорту.

Стає більш популярним варіант використання спеціальних контейнерів, в яких також можуть перевозитися зернові. У них зручно відправляти невеликі партії продукції, але при цьому відбувається подорожчання доставки через необхідність оплати повернення таких контейнерів порожніми.

Також зростає експорт товарів до країн Азії харчових продуктів з обмеженим терміном придатності, що вимагають використання рефрижераторів або ж оперативної доставки.

Вантажоперевезення з України в Азію ускладнили проблеми з транзитом вантажу через РФ. Неоліт Логістикс запропонує оптимальні варіанти доставки вантажу в Азію з урахуванням типу і місцезнаходження вантажу та термінів.

Сьогодні вантажоперевезення з України в Азію можуть виконуватися різними маршрутами і видами транспорту.

“Неоліт Логістикс” організовує перевезення з проходженням митниці будь-яких типів вантажів між Україною та азіатськими країнами. Ми прораховуємо всі фактори і враховуємо всі вимоги Клієнта.