Перевезення збірних вантажів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Ідеальний варіант, якщо Вам потрібно буде доставити відносно невеликий вантаж, не займаючи цілий вагон або перевезти малогабаритне відправлення по території України. Данна послуга дуже вигідна за вартістю та не обмежує всіх переваг повної доставки. В групах компаній Неоліт Логістикс, Ви економите кошти та отримуєте майже всі переваги перевезень стандартного вантажу – швидкість, надійність та страхування.

Міжнародна доставка збірних вантажів – особливості

Механічно перевезення збірних вантажів відбувається наступним чином. При експортної доставці, вантажі від різних замовників збираються на нашому складі. Зі складу вони виїжджають при достатньому обсязі або попутним відправленням. В країні прибуття розвантажуються на центральному складі і звідти на склади одержувачів. Імпортна доставка відбувається в зворотному порядку. Таким чином, Ви не витрачаєте зайвих коштів за пусте місце в машині або залізничному вагоні. Перевезення збірних вантажів набагато вигідніше інших методів доставки. Ви відправляєте вантаж по будь-якому доступному напрямку і ні копійки не переплачуєте.

Перевезення збірних вантажів працює швидше, ніж поштові служби. А з огляду на те, що відправка таких вантажів Неоліт Логистикс відбувається щодня, то про краще швидкості доставки за помірну ціну і мріяти не доводиться.

Географія доставки нами збірних вантажів досить обширна. Найбільше потрібних напрямках знаходяться в Євразії. Це країни ЄС, колишні і нинішні члени СНД, Балтійський регіон, Китай, В’єтнам. Але ми перевеземо збірні вантажі в будь-яку точку світу, не обмежуючись якимись конкретними напрямками. Щоб дізнатися про послугу більше, Вам достатньо зв’язатися з нашими менеджерами і запросити консультацію. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання, розрахують вартість доставки і допоможуть з іншими нюансами.

Перевезення збірних вантажів стоїть осібно серед всіх послуг доставки, оскільки активно використовується приватними особами, малим, середнім бізнесом і навіть деякими великими компаніями. Для малого та середнього бізнесу, збірні вантажі взагалі, чи не єдина можливість економити на логістиці, але отримувати якісну і своєчасну доставку. Особливо вони актуальні з огляду на повсюдних активних закупівель малого бізнесу в Китаї. Пошта або стоїть дуже дорого, або йде дуже довго, а збірні вантажі, замовлені в ГК Неоліт Логистикс, не б’ють по кишені і приїжджають вчасно.

Збірний вантаж в Європу і Україну з Неоліт Логистикс

 1. Оформлення заявки
 2. Підготовка опису товару
 3. Оформлення документів
 4. Навантаження
 5. Відправка грузу
 6. Транспортування
 7. Подача митної декларації
 8. Проходження контролю
 9. Митне оформлення
 10. Вивантаження

Скасування ряду мит після підписання угоди про асоціацію між ЄС і Україною призвела до взаємного відкриття ринків і значного зростання товаропотоків між учасниками угоди.

В товарообіг залучені не тільки великі компанії, здатні формувати великі товарні партії і перевозити їх на власному транспорті. Неоліт Логистикс пропонує оптимальні рішення для малих і середніх підприємств, доставляючи збірні вантажі з Європи.

Будь-який наш Клієнт може заощаджувати, відмовившись від оренди окремої транспортної одиниці для перевезення невеликої партії товарів. Ми розмістимо вантаж в консолідованій партії, укомплектованої товарами різних замовників.

Збірний вантаж Україна – Європа формується таким чином, щоб перевезені спільно товари могли розміщуватися в одному транспортному засобі згідно з правилами їх зберігання і переміщення. Замовник платить тільки за обсяг зайнятого в кузові місця, що дозволяє скоротити до мінімуму витрати на транспортування.

Міжнародні збірні перевезення – доставка консолідованих партій з Неоліт Логистикс

Ми використовуємо власні консолідаційні склади в Європі і повністю контролюємо процес комплектації, навантаження, доставки та митного оформлення таких партій товару.

Завдяки плідній співпраці з великою кількістю клієнтів міжнародні збірні перевезення виконуються Неоліт Логистикс на регулярній основі. Це дозволяє нашим Клієнтам планувати бізнес-процеси, знаючи про те, в який термін вантаж прибуде в країну. Ми не тільки здійснюємо транспортування в форматі «склад-склад», а й готові організувати доставку товару за конкретною адресою.

Наявність власного і орендованого автопарку дозволяє нам не тільки забезпечувати міжнародні збірні перевезення, а й організувати дистрибуцію по містах країни і навіть окремим торговим точкам в інтересах замовників.

Доставка збірних вантажів з Європи

Торгівля невеликими партіями товарів в наш час стає все більш популярним видом бізнесу. Якісні і недорогі товари з Європи все частіше стають гарною альтернативою вітчизняним, але купувати їх в роздріб невигідно. Тому навіть самий мінімальний опт дозволяє істотно підвищити дохід.

Ось чому перевезення збірних вантажів з Європи – вигідна послуга для підприємств, яким необхідно перевозити невеликі партії товарів, але наймати окремий транспорт просто невигідно. Доставка збірних вантажів з Європи в Україну і навпаки – одна з наших спеціалізацій і ми з радістю готові вам допомогти, адже у нас є все необхідне для цього.

Вам не доведеться користуватися послугами неперевірених водіїв, що не несуть абсолютно ніякої відповідальності за своєчасність доставки і цілісність самого вантажу.

Доставка збірного вантажу з Європи від компанії Неоліт це:

 • гарантія збереження вашого вантажу при складському зберіганні і перевантаженнях
 • своєчасна доставка вантажу в пункт призначення
 • рішення всіх документальних питань
 • здійснення страхувальних послуг, включаючи збірні вантажі

Замовити послугу перевезення збірних вантажів з Європи за найкращими цінами, ви можете на сайті компанії Неоліт. Для цього достатньо зв’язатися з нами за телефоном або через форму зворотного зв’язку.