Вантажні перевезення до Європи

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Вантажоперевезення по країнах Європи

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Європейський континент відрізняється чудовою транспортною зв’язаністю і надає широкі можливості для вибору способу доставки товарів в той чи інший регіон.

Вантажні перевезення в Європу з Неоліт Логістикс – конкретні терміни і додаткові послуги

Завдяки щільної мережі якісних автомобільних доріг вантажні перевезення по Європі найчастіше виконуються автомобільним транспортом.

Для доставки наземним транспортом “Неоліт Логістикс” надає власний і орендований вантажний автотранспорт:

 • контейнеровози і «Jumbo»
 • тентовані вантажівки
 • напівпричепи різної кубатури
 • зерновози і платформи
 • рефрижератори та ізотерми
 • цистерни будь-якого типу
 • трали та платформи будь-яких типів і конфігурацій

Незважаючи на те, що доставка вантажів з Європи в Україну і в зворотному напрямку переважно виконується автотранспортом, сьогодні європейською владою ініціюються пропозиції, які будуть змінювати розподіл вантажопотоків серед різних видів транспорту.

До 2030-го року близько третини автомобільного вантажопотоку планується перевести на залізничний і внутрішній водний транспорт. Деякі українські підприємства металургійного сектора вже використовували мультимодальні схеми, що поєднують переміщення залізничним і річковим транспортом по Дунаю.

Такі варіанти особливо гарні для організації ритмічних перевезень великих обсягів важких вантажів, так як обходяться вони істотно дешевше автотранспорту. З урахуванням зростаючої ролі сільськогосподарського експорту такі варіанти можуть розроблятися і для Клієнтів з аграрного сектора.

По Дунаю вантаж може доставлятися в центральноєвропейські транспортні хаби і найбільші європейські порти. Неоліт Логістикс – це не тільки формування оптимальних маршрутів, але і цілий ряд взаємопов’язаних послуг, які сьогодні надають тільки великі логістичні оператори.

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв’яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Доставка вантажів з Європи – більше, ніж просто транспортування

Неоліт Логістикс – це більше, ніж просто перевезення. Пакет послуг включає в себе:

 • підбір маршруту
 • підбір та надання різних видів транспорту
 • експедиціювання
 • навантаження і розвантаження
 • послугу відповідального зберігання на складах і комплектування
 • страхування вантажу
 • документальний супровід, в тому числі і будь-які митні операції
 • послуги зовнішнього торгового агента

Клієнт отримує повну інформацію про переміщення вантажу і може відстежувати всі етапи доставки в режимі реального часу за допомогою наших сервісів на сайті.

Перевезення вантажів з Європи може здійснюватися як окремими партіями, так і в складі збірних вантажів. Можете не турбуватися про це: для комплектування збірних партій працюють консолідаційні майданчики в Європі (Хелм).

Сьогодні доставка вантажів в Європу з України і в зворотному напрямку є послугою, яку пропонують безліч великих і малих транспортних компаній. Значна частина з них є посередниками, які питаються здійснити міжнародні вантажоперевезення в Європу і не володіють власним автопарком, технікою і потрібним рівнем компетенцій для оперативного вирішення можливих проблем.

Саме тому для надійної та безперебійної роботи економічні агенти з істотними товарно-сировинними потоками воліють створювати власні логістичні компанії. Однак в ряді випадків дешевше віддати рішення комплексних завдань по транспортуванню на аутсорсинг великому логістичному оператору.

Компанія Неоліт Логистикс – вантажоперевезення з Європи і Азії, транспортування по Україні та СНД, міжнародні перевезення будь-яких обсягів і різної специфікації.

Вантажні перевезення до Європи з України – їх особливості

Щорічно обсяг продукції, що поставляється в Європу української продукції зростає, що вказує на стабільність співпраці і позитивну динаміку. У зв’язку з цим виникає потреба в оперативній доставці різноманітних вантажів. ГК «Неоліт Лоджистікс» пропонує послуги вантажоперевезення Україна-Європа: ми розробляємо маршрут, підбираємо відповідний транспорт, погоджуємо дату прибуття.

Найчастіше, коли мова йде про міжнародні перевезення з Європи і в зворотному напрямку, мається на увазі залучення автомобільного транспорту. Ми маємо у розпорядженні своїм і орендованим автотранспортом, пристосованим для здійснення різнопланових перевезень.

У нашому автопарку є:

 • рефрижератори
 • напівпричепи вантажні машини
 • вантажівки для перевезення зерна та інших сипучих товарів
 • цистерни
 • напівпричепи різного розміру
 • трали, платформи (низькі, високі)
 • контейнери

Незважаючи на високу популярність автомобільного транспорту, зараз при здійсненні вантажоперевезення Європа-Україна все більшої актуальності набувають морські та залізничні перевезення. ГК «Неоліт Лоджистікс» організовує оперативну доставку товарів по Дунаю, формує оптимальні та зручні для Клієнта маршрути, враховуючи особливості продукції, що перевозиться і терміни транспортування.

Доставка вантажів в Європу: швидко, якісно, доступно

Крім реалізації вантажоперевезення в Європу з України і в зворотному напрямку, ми надаємо додаткові послуги:

 • завантажуємо і розвантажуємо
 • супроводжуємо
 • надаємо будьякий, що підходить під конкретний вантаж, транспорт
 • комплектуємо, зберігаємо продукцію на складах
 • страхуємо
 • допомагаємо оформити вантаж на митниці, надаємо відповідну документацію
 • надаємо послуги зовнішньоторговельного агента.

Міжнародні вантажоперевезення з Європи з Неоліт Логистикс

Міжнародні вантажоперевезення в Європу здійснюються як окремими, так і збірними партіями. Комплектуємо вантажі, для цього користуємося консолідаційними майданчиками, розміщеними в європейських країнах. При необхідності зберігаємо продукцію на власних складах.

Ціни вантажоперевезення по Європі різняться і залежать від декількох факторів: дальності маршруту, особливостей вантажу, що перевозиться, транспорту, який використовується при транспортуванні.

Наша компанія дбає, щоб перевезення вантажів по Європі, ціни на її реалізацію, були прийнятні, а якість послуг – на найвищому рівні.