Вантажні перевезення до Європи

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Вантажоперевезення по країнах Європи

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Європу – один із популярних напрямків серед приватних осіб і підприємств України. Товари, які йдуть на експорт, включають прокат металу і машинобудівну продукцію, електротехніку, продукти харчування, сировину, сільгосппродукцію. Виробники та дилери Європи постачають в Україну побутову та обчислювальну техніку, меблі та продукти харчування, продукцію легкої промисловості та текстиль, велосипеди та запчастини для автомобілів, обладнання промислового та медичного призначення. 

Щоб легально перевозити вантажі в Європу і назад, перевізнику необхідно отримати ліцензію. Компанія Neolit Logistics пропонує послуги вантажоперевезення Європою з дотриманням законодавства, вимог і норм країн ЄС. Головна перевага звернення до професіоналів – безпека перевезення, гарантія збереження товарів і доставки до місця призначення в обумовлений термін. Ціна за 1 км залежить від відстані до пункту призначення, виду транспорту, типу вантажу (збірний, небезпечний, негабаритний, звичайний), ваги товарів. Залиште заявку на сайті компанії, щоб отримати безкоштовну консультацію менеджера і дізнатися точні ціни. 

В Україні ліцензію на автомобільні перевезення за міжнародними напрямками видає Служба безпеки на транспорті. Документ оформляється в електронному вигляді. Запис вноситься до ЄДРПОУ. Перевізнику за запитом видають паперову версію. Вимоги до водія, який виконує автомобільні рейси в Європу:

 • Стаж роботи понад 1 рік.
 • Водійські права категорії C.
 • Вік – від 18 років. 

Порядок вантажоперевезень Європою визначено в Регламенті ЄС №1072/2009. У документі визначено правила доступу до загальноєвропейського ринку автомобільних вантажоперевезень. Відсутність ліцензії та порушення правил вантажоперевезень тягнуть за собою відповідальність – штрафні санкції, тимчасову заборону на комерційну діяльність у межах ЄС. Розмір штрафу варіюється залежно від країни. До числа обов’язкових супровідних документів входять накладна CMR і сертифікат ЄКМТ. Митні декларації та податкові документи заповнюють перед в’їздом на територію Європейського Союзу. 

Автоперевезення в Європу: переваги

Автоперевезення в Європу – найпопулярніший спосіб доставки товарів. Розгалужена мережа автомобільних трас у Європі дає змогу оперативно доставляти товари в будь-яку країну і точку. Дороги в європейських країнах вирізняються високою якістю, що прискорює процес транспортування і зводить до мінімуму час затримок у дорозі. Автомобільні вантажоперевезення з Європи і назад затребувані завдяки перевагам: 

 • Доставка у форматі «від дверей до дверей». Під час транспортування вантажним автомобілем не потрібне додаткове розвантаження і навантаження товарів як в аеропорту або на залізничному вокзалі. Відсутня необхідність додатково замовляти автотранспорт і виконувати вантажно-розвантажувальні роботи, що знижує витрати часу і коштів. 
 • Можливість транспортування вантажів різного виду, обсягу та ваги. Завдяки широкому парку автомобілів різного типу і вантажопідйомності зручно перевозити партії товарів різного об’єму і виду без переплат. 
 • Гнучкий маршрут. Завдяки розгалуженій мережі автодоріг логісти обирають найкоротший маршрут, щоб скоротити витрати. У разі непередбачених ситуацій водій може коригувати маршрут без втрати часу. 
 • Збереження товару. Перевезення автомобільним транспортом означає постійний контроль над станом вантажу з боку водія та експедитора. Відсутність проміжних розвантажень і навантажень сприяє збереженню споживчих властивостей продукції, що перевозиться. 
 • Зниження витрат на пакування. Зазвичай для транспортування товарів автотранспортом не потрібне спеціальне пакування, яке запобігає розкраданню і випадковим пошкодженням у дорозі. 

Міжнародні вантажоперевезення з Європи автомобільним транспортом – один із найшвидших способів доставки товарів. Відсутність залежності від розкладу руху значно прискорює процес перевезення. Вантажному автомобілю не доводиться простоювати в дорозі.

Вантажні перевезення Європою: декларація відповідності

Вантажні перевезення Європою виконуються згідно з правилами ЄС. Обов’язковий супровідний документ – декларація відповідності (Declaration of Conformity). Це заява виробника або його представника в ЄС про дотримання вимог безпеки і технології. Товари, якість яких підтверджена декларацією, маркуються CE, що означає право продажу на внутрішньому ринку Європейського Союзу. Основні пункти декларації:

 • Назва та адреса виробника.
 • Найменування, серійний номер, артикул моделі.
 • Посада і персональні дані співробітника, який підписав декларацію.
 • Список стандартів і технічних умов, які застосовувалися під час виготовлення продукту.
 • Номер протоколу випробувань.
 • Дата складання та підписи.

Декларація необхідна під час організації вантажоперевезення з України в Європу незалежно від наявності сертифікатів. Якщо планується перевезення небезпечних, негабаритних вантажів, обладнання, яке працює під тиском, знадобиться оформлення додаткових супровідних документів. При організації транспортування сільськогосподарської продукції та сировини для харчової промисловості необхідно оформити сертифікати походження. 

Звертайтеся в компанію Neolit Logistics, щоб делегувати завдання оформлення супровідної документації професіоналам. Перевага рішення – точне дотримання вимог під час оформлення документів, отже, відсутність проблем із контролюючими та правоохоронними органами під час перевезення до Європи. 

Вартість вантажоперевезень Європою: з чого складається

Вартість вантажоперевезень Європою вантажним автомобілем залежить від дальності відстані, що пов’язано з витратами на пальне, зарплату і відрядження водієві та експедитору. У бюджет закладається планований прибуток. Якщо вантаж транспортують у супроводі охорони, витрати перевізника зростають, що впливає на загальну вартість доставки вантажів з Європи і в Європу. Ціноутворення у сфері автомобільних вантажоперевезень залежить від багатьох чинників:

 • Амортизація транспортного засобу.
 • Ціна витратних матеріалів на автомобіль (моторне і трансмісійне масло, антифриз, гальмівна рідина, гальмівні колодки, фільтри і свічки запалювання).
 • Вартість ремонту.
 • Оплата за проїзд платними автотрасами.
 • Митні збори та оформлення дозвільної, супровідної документації.
 • Страхування вантажу.
 • Адміністративні витрати – зарплата співробітникам офісу, комунальні платежі, ремонт приміщення, закупівля канцтоварів.
 • Дорожні збори. 
 • Податки та інші відрахування до бюджету. 

 Під час розрахунку вартості вантажоперевезення в Європу з України менеджер транспортної компанії враховує холостий пробіг, який зумовлений необхідністю долати відстань від місця вивантаження до місця навантаження. Обчислити постійне процентне співвідношення кожного компонента практично неможливо. Зі збільшенням дальності відстані підвищується частка витрат на паливо та оплату праці водія. Якщо вантаж доставляють на короткі відстані, у структурі загальної суми підвищується частка адміністративних витрат. 

Кон’юнктура ринку також впливає на вартість вантажоперевезень до Європи. Підвищення попиту на послугу нерідко призводить до збільшення ціни. Для ринку типові сезонні коливання. Зазвичай попит на послуги транспортування товарів територією Європейського Союзу знижується на початку року і підвищується наприкінці. 

Щоб розрахувати приблизну вартість перевезення з Європи автотранспортом, потрібно помножити відстань між пунктами навантаження і вивантаження на ціну транспортування за 1 км. Ціна збільшується, якщо під час транспортування необхідно дотримуватися особливих умов – температура, вологість, захист від механічних впливів і вібрації. 

Транспортування небезпечних вантажів виконується відповідно до вимог ДОПНВ – спеціальна угода, укладена європейськими країнами. Зв’яжіться з менеджером компанії Neolit Logistics, який розрахує точну вартість доставки вантажу з Європи і назад. Права наших клієнтів захищені договором, в якому обумовлюються ціни, додаткові послуги, терміни виконання замовлення, відповідальність сторін. 

Вартість перевезення збірних вантажів

Вартість вантажоперевезень у Європі під час формування збірних вантажів визначається з урахуванням ваги та обсягу товарів, що перевозяться. На ціну впливає кількість місць, які вантаж займає в кузові автомобіля. Розрахункову вагу визначають виходячи зі щільності вантажу. Згідно з нормативами 1 м3 вантажного простору вміщує товари вагою 250 кг. Якщо партія товарів об’ємом 1 м3 важить більше, вантаж вважається важким, якщо менше – об’ємним. У першому випадку для розрахунків вартості використовую фактичну масу партії товарів, у другому – значення, отримане шляхом множення об’єму товарів на 250. 

При альтернативному способі визначення розрахункової ваги використовують значення навантажувальних метрів. За основу обчислень беруть площу кузова вантажного автомобіля і площу, яку займає партія товарів. Інші фактори, від яких залежить вартість 1 км міжнародних перевезень:

 • Цінність вантажу.
 • Терміновість доставки.
 • Додаткові послуги.

До числа додаткових послуг входять вантажно-розвантажувальні роботи, пакування товарів, супровід охороною та експедитором, оформлення супровідних і дозвільних документів. 

Ціни на вантажні перевезення повітряним транспортом

Доставка вантажу в Європу і назад авіатранспортом доцільна, якщо необхідно перевезти швидкопсувні товари, які потребують спеціальних умов зберігання. Зазвичай доставку авіатранспортом вибирають для живих квітів, зелені, швидкопсувних овочів і фруктів, медикаментів. Нерідко авіатранспортом перевозять цінні та габаритні товари. Ціна вантажоперевезення залежить від обсягу і ваги партії, додаткових послуг. У вартість входять збори аеропортів, зокрема за користування терміналом. 

Ціни на вантажні перевезення залізничним транспортом

Вартість вантажоперевезень європейськими країнами складається з урахуванням дальності відстані, ваги і габариту партії товарів. Додаткові фактори, що впливають на ціну перевезення вантажів Європою залізничним транспортом:

 • Доставка залізничного контейнера до місця навантаження товарів.
 • Пломбування контейнера.
 • Використання платформи.
 • Збір за використання і перевезення контейнера.
 • Послуги терміналу.

Залізничним транспортом вигідно перевозити габаритні вантажі – будівельні матеріали, металопрокат, насипну сільськогосподарську продукцію, запчастини, комплектуючі для машин і обладнання.

Вартість перевезення вантажів Європою: як зменшити

Щоб зменшити вартість перевезення вантажів Європою, варто укласти довгостроковий договір із компанією Neolit Logistics. У договорі зафіксована ціна транспортування товарів, що дає змогу уникнути впливу сезонних коливань. Постійним клієнтам гарантовані привілеї – пріоритетне обслуговування і кращі умови співпраці. Інші способи знизити вартість доставки вантажів до Європи і в зворотному напрямку: 

 • Збірні вантажоперевезення. Під час транспортування невеликих партій товарів вигідно консолідувати вантажі, щоб уникнути зайвих витрат. У цьому випадку товари різних відправників формуються в загальну партію. Ціна вантажоперевезення ділиться між усіма відправниками з урахуванням ваги і габаритів товарів. 
 • Оптимізована логістика. Професійні перевізники приділяють особливу увагу пошуку оптимального маршруту, щоб скоротити відстань, протяжність платних автотрас, простоїв і затримок автомобіля в дорозі. 
 • Доставка вантажів з Європи і назад «під ключ». Делегуйте завдання підготовки партії товарів до відправлення, оформлення документів, супровід компанії перевізнику, щоб знизити загальну суму витрат і заощадити час. 

Підбір вантажного автомобіля – одне з пріоритетних завдань логіста. Обсяг витраченого палива залежить від марки і габаритів автомобіля. Витрата палива збільшується під час транспортування важких вантажів. Для виконання міжнародних рейсів вантажний автомобіль отримує митне свідоцтво, яке підтверджує допуск транспортного засобу. Вантаж проходить обов’язкову процедуру митного оформлення і CMR-страхування. 

Перевезення Європою з компанією Neolit Logistics

Щоб перевезення Європою стало швидким, комфортним і безпечним, скористайтеся послугами професіоналів. Компанія Neolit Logistics – ліцензований транспортний оператор, який понад 20 років надає послуги вантажоперевезення по Україні та за межами країни. Переваги для клієнтів:

 • Доставка вантажу з Європи і назад будь-яким видом транспорту – автомобільним, залізничним, авіатранспортом. 
 • Грамотна підготовка до рейсу – оформлення документів, зокрема митних, розробка маршруту, пакування і навантаження товарів.
 • Страхування і захист вантажів. Для захисту товарів, що перевозяться, від пошкоджень під час перевезення використовуємо методи – транспортне пакування (піддони і контейнери), плавильне укладання на вантажну платформу, додаткова фіксація ременями та іншими засобами. 
 • Контроль місця розташування вантажу в режимі онлайн. Власник товарів у будь-яку хвилину може відстежити місцезнаходження автомобіля за допомогою програми в смартфоні. 

Допоможемо перевезти вантаж в Європу і в зворотному напрямку в чітко обумовлені терміни. Працюємо з вантажами будь-якого типу, зокрема насипними, наливними, небезпечними, великогабаритними. В автопарку компанії вантажні автомобілі різного виду – тягачі, фури, автопоїзди, автоцистерни, рефрижератори. Команда фахівців, які працюють над замовленням, включає менеджерів, юристів і логістів, пакувальників і вантажників, експедиторів і охоронців. 

Низькі ціни на вантажоперевезення в Європі – один із важливих плюсів, який допоможе ефективно розвивати бізнес. Пропонуємо клієнтам найкращі цінові пропозиції за рахунок злагодженої, професійної роботи команди. Розробимо оптимальний маршрут, підберемо транспорт, щоб скоротити ваші витрати до мінімуму. У нас можна недорого замовити вантажні перевезення в Європу, зокрема в Німеччину і Польщу, Голландію і Бельгію, Швейцарію і Францію, Італію та Іспанію.