Перевезення сипучих вантажів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Ціни на перевезення сипучих вантажів

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Вид транспорту Вага в тоннах Ціна, $
Запоріжжя – Бишівсамоскид22 т1 700
Запоріжжя – Южноукраїнськсамоскид22 т1 900
Березець – Пищикисамоскид22 т2000

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Весь штат ГК «Неоліт Логистикс» організовує роботу так, щоб Клієнти, які замовили послугу з перевезення сипучих вантажів в Києві або по всій Україні, залишилися задоволені.

Перевезення сипучих вантажів найчастіше необхідне компаніям, що спеціалізуються на сільському господарстві або будівництві. Зазвичай і обсяги цих вантажів досить великі, а перевезення повинні бути організовані ритмічно і виконуватися в стислі терміни. Адже часто на забезпечення транспортуються ресурсами або їх вивезення зав’язані виробничі процеси.

Сипучі вантажі – це об’ємні перевезення, які повинні виконуватися без втрат

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Неоліт Логистикс виконує перевезення сипучих вантажів в будь-яких узгоджених з Клієнтом обсягах.

 • будівельні матеріали і сировина
 • зернові
 • мінеральні добрива

Орендований парк сучасних самоскидів парк сучасних самоскидів дозволяє нам планувати і виконувати завдання в інтересах Клієнта. Відмінний стан всіх технічних систем і суворе виконання правил перевезення насипних вантажів – обов’язкова умова мінімізації втрат при переміщенні подібних вантажів.

Наші фахівці в обов’язковому порядку дотримуються правил перевезення сипучих вантажів:

 • використовуються спеціальні цистерни, контейнери, причепи
 • вантажоперевізні машини комплектуються додатковим покриттям
 • вибір покриття для сипучого вантажу залежить від його типу, тому це можуть бути як тенти, брезенти, поліетилен, так і тканинні матеріали
 • перевезення насипних вантажів проводиться тільки в тарі або закритому причепі
 • рівень сипучого вантажу не перевищує бортів транспортного засобу та фіксується додатковим полотном
 • кузов транспорту в установленому порядку ущільнюється, щоб не дати сипучому вантажу висипатися
 • обсяг і вага сипучого вантажу залежать від типу автомобіля та його силовий потужності

Перевезення сипучих вантажів по Україні  – це одна з найбільш затребуваних послуг, без якої неможливе ефективне функціонування будівельної і сільськогосподарської сфери.

ГК «Неоліт Логистикс» надає послуги з доставки сипучих вантажів різноманітним транспортом і спецтехнікою, наявними у власному та орендованому автопарку,  – самоскиди, вантажівки з причепами або контейнерами.

Перевезення насипних вантажів – особливості

 • Збір інформації
 • Затвердження вартості
 • Планування маршруту
 • Упаковка та маркування вантажу
 • Перевезення вантажу

При цьому враховується специфіка матеріалу:

 • насипні вантажі складаються з однорідних по розмірності частинок, гранул або шматків, даний вид товарів зручніше занурювати за допомогою спеціальної техніки – екскаваторів, самоскидів
 • навалочні вантажі не завжди є однорідними за розміром, наприклад, руда, солі, цегла, тобто для їх перевантаження і транспортування часто необхідні спеціальні механізми

На кожен випадок у нас є спеціалізований транспорт і не тільки автомобільний. Сипучі вантажі також можуть перевозитися по воді, залізними і автомобільними дорогами.

Для доставки прямо на об’єкт будівництва найчастіше використовуються самоскиди. На далекі відстані деякі види сипучих матеріалів можуть перевозитися цистернами, які забезпечують максимальний рівень захисту вантажу.

Сипучі вантажі можуть транспортуватися:

 • контейнерами
 • бортовими автомобілями
 • спеціальними цистернами
 • самосвалами

Залежно від категорії вантажу і маршрутів ми можемо надати вагони і напіввагони для будівельних матеріалів і руди. Тим більше що доставка сипучих вантажів вимагає особливого підходу до безпеки і в силу специфіки самого вантажу, його обсягів і ваги, переважно здійснюється залізничним і морським транспортом.

Доставка сипучих вантажів від Неоліт Логистикс

Наприклад, кам’яне вугілля і кокс практично завжди перевозять в спеціальних контейнерах, судах або універсальними піввагонами, які попередньо очищаються. Робиться це тому, що вугілля окислюється і схильний до самозаймання.

Цемент і зовсім перевозиться або вже розфасований в тару, або спеціальними вагонами-цементовозами. Також спеціальні зерновози використовуються для переміщення пшениці, ячменю, жита та ін. сипучих сільськогосподарських вантажів.

При перевезеннях зернових усередині України завжди є альтернатива у вигляді автомобільного або залізничного транспорту. При цьому ціни на перевезення сипучих вантажів можуть коливатися в залежності від сезону і поточної завантаженості магістралей.

Фахівці Неоліт Логистикс завжди враховують поточну ситуацію для формування оптимального в ціновому відношенні маршруту для Клієнта.