Вантажоперевезення в Португалію

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Компанія «Neolit Logistics», що спеціалізується на наданні комплексного транспортно-логістичного сервісу, пропонує зацікавленим особам вантажоперевезення до Португалії з України, а також за зворотним маршрутом.

Вантажоперевезення в Португалію – як доставити вантаж на край Європи

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

За роки роботи міжнародний перевізник зарекомендував себе як надійний партнер, який вигідно виділяється у профільному сегменті такими перевагами:

 • Команда професіоналів із великим досвідом роботи.
 • Оперативне вирішення будь-яких завдань у рамках послуги «Міжнародні перевезення до Португалії».
 • Індивідуальний план перевезення з України до Португалії та у зворотному напрямку, максимально вигідна, повністю прозора комерційна пропозиція.
 • Безпека: страхування вантажу, GPS-моніторинг вантажоперевезення по всьому маршруту.
 • Сприяння підготовці пакету супровідних та дозвільних документів, у тому числі на небезпечні та гуманітарні вантажі.
 • Послуги складу, митного брокера, експедитора, контроль ваги у дорозі, маркування.

В арсеналі компанії не тільки професійний кадровий склад, а й вантажний автотранспорт різної вантажопідйомності та призначення, залізничний рухомий склад та річкові судна. Ми працюємо на результат, тому кожне міжнародне перевезення вантажів до Португалії проходить без затримок, ризиків немає. А товар доставляється до пункту призначення в обумовлені терміни. Ми беремо на себе організацію вантажоперевезення до Португалії, тому клієнти Neolit Logistics можуть займатися бізнесом, не замислюючись про питання логістики.

Актуальність послуг

Португалія — найзахідніша в континентальній Європі торговельна держава, яка має тісні економічні контакти з Україною. Ця країна розташована на Піренейському півострові і включає також Азорські острови, архіпелаг Мадейра. Географічне розташування забезпечує Португалії вихід до Атлантики. Численні морські порти сприяють експорту та імпорту товарів будь-яких категорій з інших європейських держав та інших континентів. Також є розвинена мережа автомобільних та залізничних доріг, що дає можливість ввозити та вивозити товари, сировину, продукцію по суші. Морські вантажоперевезення дешевші, але вимагають більше часу. Як правило, судами перевозять зерно, ліс, металургійну продукцію, мінеральні копалини. Автомобілями та залізничним транспортом вигідно перевозити продукти, що швидко псуються, негабаритні конструкції, ліки, техніку, продукцію легкої промисловості та приладобудування.

Португалія є державою ЄС, тому в країні діють не лише внутрішнє законодавство «Про зовнішньоекономічну діяльність», а й низку законів Європейського Союзу. Цим ускладнюється доставка вантажів до Португалії для перевізників, які не мають достатнього досвіду в сегменті міжнародних перевезень. Відсутність навіть одного дозвільного чи супровідного документа може стати причиною затримки, арешту та реекспорту вантажу. Щоб цього не сталося, довіряти питання транспортування та логістики слід досвідченому вантажоперевізнику.

Якщо вам потрібно доставити вантаж португальським партнерам або привезти товар з Португалії в Україну, зверніться до менеджера компанії «Неоліт Логістікс». Наш спеціаліст запропонує вам оптимальну з точки зору витрат та умов схему вантажоперевезення з урахуванням характеру та обсягу вантажу, відстані та пункту призначення. Ми здійснюємо перевезення товарів будь-яких габаритів, ваги з дотриманням правил транспортування. Вже сьогодні ми готові розрахувати попередню вартість однієї з доступних послуг:

 • Доставка збірних вантажів до Португалії.
 • Перевезення негабаритних, крихких, рідких, небезпечних вантажів автомобільним та залізничним транспортом.
 • Доставка стандартних вантажів сушею та морем.
 • Вантажоперевезення в рефрижераторах продукції, що швидко псується.
 • Перевезення підприємства “під ключ”.

Ми запропонуємо варіант, який буде вигідним для вас з точки зору таких критеріїв, як терміни та ціна.

Особливості вантажоперевезень з України до Португалії

Доставка вантажу до Португалії нашою компанією виконується в 20-ти або 40-тонних контейнерах у будь-який округ або муніципалітет. Відвантаження в Україні може бути у будь-якому місті. Якщо відсутнє пряме залізничне сполучення між пунктами відправлення та приписки, відправлення вантажу до Португалії виконується в рамках мультимодального вантажоперевезення, коли задіяно декілька видів транспорту. Також ми перевозимо продукцію та сировину вантажними автомобілями. Завдяки розгалуженій мережі автошляхів фахівцям з логістики вдається розробити оптимальний маршрут — з мінімальним кілометражем, за принципом від дверей до дверей, з мінімальними простоями в дорозі. В цьому випадку необхідність перевантаження продукції з автомобіля на інші види транспорту відсутня.

Важливо, що менеджери «Neolit Logistics» чудово розуміються на нюансах проходження кордону ЄС та Португалії. Ми ретельно перевіряємо супровідні документи перед рейсом, щоб відправка вантажів до Португалії та у зворотному напрямку пройшла без найменших ризиків затримки чи псування вантажу в дорозі.

Надійні вантажоперевезення в Португалію

Якщо ви не знаєте, як відправити вантаж до Португалії або привезти товар з Португалії в Україну, яким видом транспорту скористатися, які документи потрібні, і як пройти митну легалізацію, зверніться до міжнародного вантажоперевізника “Неоліт Логістикс”. Злагоджена команда візьме на себе всі питання, пов’язані з транспортуванням вантажу за конкурентною ціною. Вартість послуги розраховується для кожного контракту з урахуванням таких характеристик:

 • Параметри вантажу (вага, габарити, особливості).
 • Вид транспорту – вантажний автомобіль, водний транспорт, залізничний контейнер або платформа.
 • Особливі умови – температурний режим, клас небезпеки, негабаритні розміри, у складі збірного вантажу, мультимодальні перевезення, особливості вантажно-розвантажувальних маніпуляцій.
 • Відстань між пунктом завантаження і вивантаження.
 • Додатковий сервіс – контроль ваги, складські послуги, брокерські або експедиторські послуги.
 • Вид страховки.

Перевезення вантажів до Португалії

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Компанія “Neolit Logistics” успішно веде діяльність на ринку міжнародних вантажоперевезень і логістики вже багато років. Ми гарантуємо кожному клієнту:

 • Безпеку вантажу, повне відшкодування збитків у разі псування, втрати продукції з вини вантажоперевізника.
 • Оптимальний маршрут з урахуванням завантаженості транспортного трафіку.
 • Дотримання термінів завантаження, вивантаження, доставки.
 • Митне оформлення вантажу.
 • Сприяння в підготовці пакета документів.
 • Юридичний супровід вантажоперевезення.
 • Вигідну страховку.

Кожен контракт веде персональний менеджер, який відповість на всі ваші запитання, триматиме вас у курсі підготовчих заходів, залишиться на зв’язку до моменту прибуття вантажу і передання його одержувачу за актом приймання-передачі. Обговорити з фахівцем вантажні перевезення в Португалію і з Португалії в Україну ви можете під час особистої зустрічі або телефоном.