Перевезення великовагових вантажів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Неоліт Логістикс – одна з небагатьох транспортних компаній України, яка виконує перевезення великовагових і негабаритних вантажів.

Перевезення великовагових вантажів з Неоліт Логистикс – спеціальна техніка та досвід роботи

Якщо Вам необхідно організувати великовагові вантажоперевезення в Києві або по території України, звертайтеся в ГК «Неоліт Логистикс», яка давно працює на ринку вантажоперевезень. Досвід наших співробітників і ділові якості допоможуть доставити вантаж будь-якої складності акуратно, технічно правильно і своєчасно.

Переваги ГК «Неоліт Логистикс»:

 • консультація фахівця з усіх питань
 • оформлення документів на здійснення транспортування
 • складання оптимального маршруту доставки
 • висококваліфіковані водії з досвідом роботи більше 13 років
 • доставка в певний термін
 • належний супровід і, при необхідності, охорона вантажу
 • оплата за транспортування після огляду вантажу на цілісність

Неоліт Логистикс – одна з небагатьох транспортних компаній України, яка виконує перевезення великовагових і негабаритних вантажів.

Негабаритним є вантаж, який перевищує за своїми показниками хоча б один зі стандартних параметрів: довжину, висоту, ширину. Діючі сьогодні стандарти для перевезень дорогами це довжина в межах 20 метрів, ширина – 2,55 метра і висота до 4 метрів.

Часто, хоча і далеко не завжди, негабаритний вантаж є ще і надважким, так як нестандартні вантажі є окремими об’єктами, спеціальним обладнанням, масивною будівельною технікою.

Великовагові вантажі – це такі об’єкти, вага яких разом з масою автомобіля перевищує гранично допустимі норми навантаження на покриття шляху або допустимі осьові навантаження. Це класичне визначення з правил перевезення вантажів автомобільним транспортом. Доставка великовагових вантажів – це одне з профільних напрямків нашої діяльності.

Види великовагових вантажів для перевезення

Який вантаж вважається великоваговим

Як правило, великоваговий вантаж – це вантаж, маса якого разом з навантаженим автомобілем перевищує встановлені норми і має вагу понад 38 тонн.

Компанія «Неоліт Логистикс» здійснює транспортування таких вантажів:

 • будівельної та дорожньої техніки (екскаваторів, бульдозерів, асфальтоукладальників)
 • сільськогосподарської техніки (комбайнів, тракторів, навантажувачів та ін)
 • металевих і залізобетонних конструкцій
 • крупного промислового, сільськогосподарського і нафтогазовидобувного обладнання

Всі ці об’єкти потрапляють під визначення великовагового вантажу і є особливим видом вантажоперевезення, пов’язаними зі складнощами і ризиками.

Для здійснення великовагового перевезення ГК «Неоліт Логистикс» надасть трали різноманітної вагової категорії і спеціальну техніку.

Перевезення великовагового вантажу – особливості

Для переміщення великовагового вантаж необхідно отримувати спеціальний дозвіл. Транспортування такого роду вантажів неминуче призводить до руйнування дорожнього покриття і в цілому обходяться значно дорожче в порівнянні зі звичайними перевезеннями.

Відбувається це через необхідність залучення спеціалізованої техніки для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт, застосування спеціальних кріплень, складного маршруту, який може виявитися істотно протяжним через необхідність враховувати граничні навантаження доріг і мостів.

Здійснення такого транспортування виконується з внесенням виплат за шкоду, яка завдається дорожнього полотна і споруд. Крім того, для організації переміщення вантажу обов’язково забезпечують додаткові заходи дорожньої безпеки, в тому числі залучення спеціального ескорту.

Неоліт Логистикс використовує для перевезення великовагового та великогабаритного вантажу власний і орендований автопарк і спеціальні платформи, які дозволяють переміщати вантаж вагою до 120 тонн і довжиною до 36 метрів.

Гарантувати результат нам дозволяє напрацьований досвід і наявність відповідних компетенцій. Ми регулярно розміщуємо звіти про проведення складних транспортних операцій по перевезення нестандартних вантажів на нашому сайті в розділі «Новини».

Необхідна доставка великовагових вантажів автомобільним транспортом? Ціна буде розрахована після отримання всієї необхідної інформації про проект вантажоперевезення.