Перевезення великовагових вантажів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Неоліт Логістикс – одна з небагатьох транспортних компаній України, яка виконує перевезення великовагових і негабаритних вантажів.

Перевезення великовагових вантажів з Неоліт Логистикс – спеціальна техніка та досвід роботи

Якщо Вам необхідно організувати великовагові вантажоперевезення в Києві або по території України, звертайтеся в ГК «Неоліт Логистикс», яка давно працює на ринку вантажоперевезень. Досвід наших співробітників і ділові якості допоможуть доставити вантаж будь-якої складності акуратно, технічно правильно і своєчасно.

Переваги ГК «Неоліт Логистикс»:

 • консультація фахівця з усіх питань
 • оформлення документів на здійснення транспортування
 • складання оптимального маршруту доставки
 • висококваліфіковані водії з досвідом роботи більше 13 років
 • доставка в певний термін
 • належний супровід і, при необхідності, охорона вантажу
 • оплата за транспортування після огляду вантажу на цілісність

Неоліт Логистикс – одна з небагатьох транспортних компаній України, яка виконує перевезення великовагових і негабаритних вантажів.

Негабаритним є вантаж, який перевищує за своїми показниками хоча б один зі стандартних параметрів: довжину, висоту, ширину. Діючі сьогодні стандарти для перевезень дорогами це довжина в межах 20 метрів, ширина – 2,55 метра і висота до 4 метрів.

Часто, хоча і далеко не завжди, негабаритний вантаж є ще і надважким, так як нестандартні вантажі є окремими об’єктами, спеціальним обладнанням, масивною будівельною технікою.

Великовагові вантажі – це такі об’єкти, вага яких разом з масою автомобіля перевищує гранично допустимі норми навантаження на покриття шляху або допустимі осьові навантаження. Це класичне визначення з правил перевезення вантажів автомобільним транспортом. Доставка великовагових вантажів – це одне з профільних напрямків нашої діяльності.

Види великовагових вантажів для перевезення

Який вантаж вважається великоваговим

Як правило, великоваговий вантаж – це вантаж, маса якого разом з навантаженим автомобілем перевищує встановлені норми і має вагу понад 38 тонн.

Компанія «Неоліт Логистикс» здійснює транспортування таких вантажів:

 • будівельної та дорожньої техніки (екскаваторів, бульдозерів, асфальтоукладальників)
 • сільськогосподарської техніки (комбайнів, тракторів, навантажувачів та ін)
 • металевих і залізобетонних конструкцій
 • крупного промислового, сільськогосподарського і нафтогазовидобувного обладнання

Всі ці об’єкти потрапляють під визначення великовагового вантажу і є особливим видом вантажоперевезення, пов’язаними зі складнощами і ризиками.

Для здійснення великовагового перевезення ГК «Неоліт Логистикс» надасть трали різноманітної вагової категорії і спеціальну техніку.

Перевезення великовагового вантажу – особливості

Для переміщення великовагового вантаж необхідно отримувати спеціальний дозвіл. Транспортування такого роду вантажів неминуче призводить до руйнування дорожнього покриття і в цілому обходяться значно дорожче в порівнянні зі звичайними перевезеннями.

Відбувається це через необхідність залучення спеціалізованої техніки для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт, застосування спеціальних кріплень, складного маршруту, який може виявитися істотно протяжним через необхідність враховувати граничні навантаження доріг і мостів.

Здійснення такого транспортування виконується з внесенням виплат за шкоду, яка завдається дорожнього полотна і споруд. Крім того, для організації переміщення вантажу обов’язково забезпечують додаткові заходи дорожньої безпеки, в тому числі залучення спеціального ескорту.

Неоліт Логистикс використовує для перевезення великовагового та великогабаритного вантажу власний і орендований автопарк і спеціальні платформи, які дозволяють переміщати вантаж вагою до 120 тонн і довжиною до 36 метрів.

Гарантувати результат нам дозволяє напрацьований досвід і наявність відповідних компетенцій. Ми регулярно розміщуємо звіти про проведення складних транспортних операцій по перевезення нестандартних вантажів на нашому сайті в розділі «Новини».

Необхідна доставка великовагових вантажів автомобільним транспортом? Ціна буде розрахована після отримання всієї необхідної інформації про проект вантажоперевезення.