Вантажоперевезення небезпечних вантажів залізницею

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Небезпечні вантажі – це вантажі, які за певних умов можуть завдати шкоди здоров’ю, безпеці, майну і навколишньому середовищу. До таких речовин належать:

 • Вибухові речовини. 
 • Гази, зокрема горючі та токсичні. 
 • Легкозаймисті рідини. 
 • Легкозаймисті тверді речовини, зокрема речовини, здатні до самозаймання.
 • Речовини, що окислюють.
 • Токсичні речовини та інфекційні речовини.
 • Радіоактивні матеріали. 

До переліку також входять лакофарбові та будівельні матеріали, багато іншої продукції, що використовується щодня в побуті та промисловості – парфумерія, добрива, побутова хімія, аерозолі, феєрверки. Нормативні документи відносять до категорії небезпечних вантажів понад 4000 найменувань. Кожна категорія вимагає правильного оформлення документів, без яких неможлива їхня доставка. Дізнатися, чи належить ваш вантаж до категорії “небезпечних”, ви можете, зв’язавшись із менеджером компанії “Неоліт Логістикс”.  

Через потенційну небезпеку таких вантажів під час перевезення їх залізничним транспортом необхідно дотримуватися спеціальних правил. Регламентовані процедури передбачають безпечне навантаження, пакування або ізоляцію, пломбування вагонів усіх видів, маркування, перевезення, вивантаження. Також необхідно оформити пакет дозвільних документів. Для недосвідченого перевізника перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом може виявитися непосильним завданням. Щоб уникнути неприємностей і несподіванок, зверніться до професіоналів. 

Компанія “Неоліт Логістикс” здійснює залізничні перевезення небезпечних вантажів Україною, Європою та Азією з дотриманням усіх міжнародних норм і вимог. Ми беремо на себе реалізацію проєктів будь-якої складності “під ключ”, зокрема сприяємо в отриманні дозвільної та супровідної документації. Тому наші партнери можуть спокійно займатися бізнесом, не відволікаючись на такий виробничий етап, як перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом.

Особливості перевезення небезпечних вантажів залізницею 

Перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом є методом вибору, оскільки має низку переваг. Залізнична мережа вирізняється високоефективними системами сигналізації, стандартизованими навантажувальними одиницями, повною незалежністю від заторів, погодних умов, пори року, а також можливістю вибору між окремими вагонами і маршрутними поїздами. Тому цей спосіб обирають для постачання сировини та відвантаження готової продукції в таких важливих провідних галузях промисловості, як фармацевтика, нафтопереробна та хімічна промисловість, енергетика та автомобілебудування.

Водночас під час транспортування небезпечних матеріалів існує ризик виникнення розливу, пожежі, вибуху, хімічних опіків або шкоди навколишньому середовищу. Через небезпечний характер вантажів важливо дотримуватися особливих вимог безпеки. Це стосується не тільки безпосередньо перевезення, а й навантаження, і пакування, і маркування вагонів. Завдання перевізника управляти факторами, що впливають на ризик, і зводити їх до мінімуму.

Транспортній компанії необхідно підготувати повний пакет супровідних документів, який передається адміністраціям залізниць. В індивідуальний план перевезення входять пункти організації охорони, страхування та дотримання правил навантаження. 

Важливо розуміти, що міжнародне транспортування небезпечних вантажів залізничним транспортом регулюється міжнародними договорами, угодами та внутрішніми законами різних держав. Відсутність навіть одного документа може стати причиною затримки та арешту вантажу. Це комплексний захід, який вимагає спеціальних знань, досвіду, підготовки. Ось чому так важливо, щоб перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом здійснювали професіонали.

Перевезення небезпечних вантажів від “Неоліт Логістикс”

Транспортно-логістична компанія “Неоліт Логістикс” пропонує наступний профільний сервіс:

 • Перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом передбачає організацію і повну координацію відправлень.
 • Оформлення залізничних кодів і оплата тарифу внутрішніми і міжнародними залізницями.
 • Розробка індивідуального транспортного маршруту.
 • Оформлення документів з урахуванням митних, санітарних, карантинних правил і вимог безпеки.
 • Підбір вагонів згідно зі встановленими правилами для кожного конкретного вантажу. Наприклад, для перевезення речовин, що викликають корозію, застосовують цистерни з антикорозійним внутрішнім покриттям. 
 • Подача рухомого складу під навантаження в зазначений термін і надання спеціального обладнання для навантаження і вивантаження.
 • Маркування вагонів і цистерн із зазначенням знака небезпеки та класифікаційного коду.
 • Організація охорони небезпечного вантажу під час навантажувально-розвантажувальних робіт і в дорозі (за необхідності), контроль пересування вантажу в онлайн режимі.
 • Інформування клієнта на вимогу про стан вантажу, його місцезнаходження в конкретний момент часу. 

Чому варто довірити перевезення небезпечних вантажів “Неоліт Логістикс”

Тому що ми професіонали з великим досвідом і всіма необхідними ресурсами. Ще одна причина довірити реалізацію проекту нам – комплексна послуга. Ми повністю звільняємо наших клієнтів від усіх клопотів, які викликає перевезення небезпечних вантажів залізницею. Просто поставте перед нами завдання.

Інші фактори, які вигідно виділяють нас на професійному ринку вантажоперевезень:

 • Прозора цінова політика. Ціна перевезення залежить від таких факторів, як обсяг і характер вантажу, вид вагонів і цистерн, відстань транспортування, додаткові послуги – страхування, охорона, супровід.
 • Повна безпека. Вагони перевіряються перед відправленням. За результатами перевірки складаються акти, тому будь-які несправності або несподіванки виключені.
 • Потужна технічна база. Ми можемо перевезти небезпечні вантажі будь-якого характеру та обсягу.
 • Дотримання термінів. Залізничні перевезення небезпечних вантажів здійснюються суворо за графіком і затвердженим зацікавленими та відповідальними особами планом транспортування. Тому затримки і простої виключені. Ми ретельно готуємо відправлення кожної партії, щоб небезпечні вантажі на залізниці не були затримані, не трапилися ризики, які мали б під собою негативні наслідки для клієнта.
 • Гарантії. Перевезення небезпечних вантажів залізницею виконується нами на умовах договору. Умови контракту передбачають страхування вантажів від пошкодження, втрати, шкоди третім особам. У разі будь-яких непередбачених обставин наші клієнти захищені юридично і фінансово від матеріальних втрат.

Дізнатися більше про наші послуги можна за телефоном. Ви можете на сайті замовити консультацію, і фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом, щоб відповісти на виниклі питання. Також ви можете замовити розрахунок вартості вантажоперевезення, надавши всю необхідну інформацію. 

Ви можете бути впевнені, ми докладемо максимум зусиль не тільки для оптимізації фінансових витрат, а й для забезпечення безпеки вантажу, спокою замовника під час реалізації контракту.