Вантажоперевезення в Туреччину

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю

Gland OU

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нам пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія Gland OU повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і доступність...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Міжнародні вантажоперевезення – важливий етап у роботі компанії, яка має партнерів за кордоном. Експорт та імпорт сировини, продукції та товарів потребує обліку безлічі правових нюансів, знання особливостей логістики. Розібратися у цих деталях новачкові непросто. Тому навіть великі виробники переадресують вирішення цього завдання надійному перевізнику.

Компанія «Неоліт Логістикс» здійснює перевезення з України до Туреччини та у зворотному напрямку, пропонуючи повний спектр транспортно-логістичного сервісу. Ми досконально опрацювали маршрут перевезень Україна-Туреччина, тому оперативно організуємо доставку будь-якого вантажу. Нам довіряють великі підприємства та невеликі фірми, оскільки ми надаємо гарантії, суворо дотримуємося умов договору, працюємо стабільно за будь-яких соціально-політичних умов.

Досвідчені менеджери за наданими даними розрахують вартість послуг. Залиште заявку на зворотний дзвінок або запитайте через чат на сайті компанії, щоб дізнатися більше. Будемо раді допомогти!

Україна та Туреччина: довгострокові партнерські відносини

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Наші країни останніми роками ведуть жваву торгівлю. З Туреччини везуть цитрусові, фрукти та овочі, одяг та взуття, механічне та електричне обладнання. До Туреччини вивозяться чорні метали, зерно, олія, рудна продукція. Дані Мінекономіки говорять про те, що товарообіг України з Туреччиною 2021-му році перевищив $7 млрд. Довгострокові торговельні зв’язки сприяють розвитку транспортно-логістичних ланцюжків. Однак доставка вантажів до Туреччини має свої особливості.

Особливості та варіанти вантажоперевезень з Туреччини

Міжнародні перевезення до Туреччини та у зворотному напрямку до України регламентуються законодавством обох країн. Це слід враховувати під час планування доставки. Залежно від характеру, обсягів вантажу, терміновості доставки, транспортною компанією пропонується один із варіантів доставки:

 • Авіаційні перевезення. За економічної доцільності та за запитом клієнта доставка вантажу до Туреччини виконується авіалайнером. У Туреччині аеропорти, що приймають, знаходяться в більшості великих міст. В Україні відправлення партії продукції здійснюється з будь-якого міжнародного терміналу. Вантажні перевезення до Туреччини здійснюються як за допомогою регулярного авіасполучення, так і у форматі експрес-пересилки за один-два дні спеціальними рейсами. Серед основних переваг авіаперевезень варто відзначити високу швидкість доставки, знижені ризики псування вантажу в дорозі. Мінус – висока вартість послуги.
 • Морські перевезення. Перевезення вантажів до Туреччини з України — найпоширеніший вид доставки. Туреччину оточують чотири моря. Товари поромами та кораблями доставляються до країни з різних регіонів світу. Транспортна інфраструктура країни представлена 50 портами, багато з яких обладнано контейнерними терміналами. Це найдешевший вид доставки. А ще ми надаємо клієнтам можливість сплатити лише своє «місце». Контейнерна доставка збірних вантажів до Туреччини є поширеною. Дізнатись більше про те, як відправити вантаж до Туреччини морем розкажуть менеджери «Неоліт Логістікс».
 • Автоперевезення з України до Туреччини. Перевезення продукції та конструкцій автотранспортом здійснюється через Румунію та Болгарію або поромом до Стамбула. Переваги доставки товарів автомобілем – нетривалий транзит (до 7 днів), гнучкість маршруту.

Вибір способу вантажоперевезення проводиться з урахуванням усіх вимог, побажань і характеристик виробів, що транспортуються. Наші менеджери запропонують вам оптимальний варіант доставки, щоб її було здійснено в стислий термін за оптимальною ціною. Логісти візьмуть на себе підготовку пакету супровідних документів та проходження митниці. Довірте вирішення транспортно-логістичних завдань професіоналам.

Повний комплекс послуг від «Неоліт Логістікс»

 • Всі види вантажоперевезень з Туреччини в Україну та назад.
 • Розробка маршруту, вибір оптимального транспорту.
 • Доставка «від дверей до дверей», послуги завантаження та розвантаження.
 • Підготовка митних документів (T1, TIR, EX1, CMR).
 • Страхування вантажу.
 • Складські послуги, маркування товарів, консолідація вантажів.
 • По запиту послуги експедитора.
 • Контроль доставки за допомогою сучасних технологій.

Переваги співпраці з компанією «Неоліт Логістікс»

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу
 • Безкоштовна консультація.
 • Великий досвід роботи у сегменті міжнародних вантажних перевезень.
 • Транспортні та кадрові ресурси для вирішення задач будь-якої складності.
 • Працюємо з будь-якими дозволеними вантажами (сипкі, рідкі, великогабаритні, негабаритні).
 • Підписання договору з клієнтом, суворе дотримання умов, у тому числі термінів доставки, вимог щодо зберігання та перевезення вантажів, вартості та переліку обумовлених послуг.
 • Контроль кожного етапу. Координуємо вантажоперевезення з моменту укладання договору до моменту розвантаження товару.
 • Цілодобова інформаційна підтримка. Клієнт може відстежити свій вантаж у режимі реального часу через супутниковий зв’язок.
 • Страхування за вигідними тарифами. Беремо на себе матеріальну відповідальність за збереження вантажу.
 • Виконуємо доставку вантажів у суворій відповідності до законодавства обох країн, тому складнощів при проходженні кордонів та в дорозі не виникає.

Найголовніше, що всі етапи міжнародного вантажоперевезення Туреччина/Україна та Україна/Туреччина ми беремо на себе. Нашим клієнтам немає потреби вникати в деталі та нюанси даного виду діяльності. Замовники повністю зосереджуються на бізнесових питаннях, а ми робимо свою справу. У клієнтів «Неоліт Логістікс» немає приводів для хвилювання.

Скільки коштує відправити вантаж з Туреччини до України та назад?

Вартість вантажоперевезення за вказаним маршрутом залежить від ряду факторів:

 • обсяги та характер вантажу;
 • вибраний тип транспорту;
 • тривалість та складність маршруту;
 • спектр додаткових послуг, що надаються.

Дізнатися, скільки вам коштуватиме відправка вантажів до Туреччини або в Україну з Туреччини можна, замовивши попередній розрахунок ціни сервісу. Надайте технічні дані менеджеру по телефону та отримайте інформацію вже за кілька годин. Також ви можете скористатися калькулятором вартості вантажоперевезення.

Найчастіші запитання наших клієнтів

Який спосіб доставки вантажу до Туреччини найшвидший? А найдешевший?

Найшвидше вантаж буде доставлений літаком. Але це найдорожчий вид транспортування. Він підходить, якщо вам необхідно відправити невелику партію термінового, швидкопсувного або цінного вантажу. Найекономічніший спосіб – морські вантажоперевезення.

Ви займаєтеся митним оформленням вантажів?

Наша компанія надає послуги з митної легалізації вантажів у Туреччині та Україні.

За скільки доставляється вантаж із Туреччини в Україну?

Термін доставки за цим маршрутом залежить від обраного виду транспорту, ситуації в профільному сегменті. Літаком вантаж може бути доставлений за 1-2 дні. По морю чи автомобільним транспортом від 10 днів. Якщо замовник замовив доставку у складі збірного вантажу, терміни обумовлюються додатково. Більш повну інформацію ви можете отримати, зв’язавшись із нашим менеджером.