Мультимодальні перевезення

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Мультимодальні вантажоперевезення

Мультимодальне перевезення вантажів – це використання одним вантажоперевізником різних видів транспорту для оптимізації переміщення товарів. Цей вид доставки пропонує компаніям безліч переваг, включно зі зниженням часу транспортування, зменшенням витрат, поліпшеною логістикою і стабільністю.

Що таке мультимодальна доставка вантажів

Мультимодальні перевезення передбачають переміщення вантажів із залученням декількох варіантів транспорту, таких як залізничний, авто, морський і повітряний. Цей спосіб доставки використовується для скорочення термінів і вартості транспортування.

Наприклад, поєднання морських перевезень з автомобільними або залізничними перевезеннями дає змогу ефективно перевозити товари з морських портів у внутрішні пункти призначення.
Також особливістю мультимодальних перевезень є використання єдиного транспортного документа, тобто не потрібен пакет документів на кожен транспортний засіб. Також не відбувається розрив вантажу або поділ товарів під час поїздки.

Як здійснюються мультимодальні вантажоперевезення

Транспортний ланцюжок найчастіше розділено на три сегменти:

 • попереднє перевезення;
 • далеке перевезення;
 • кінцеве перевезення.

Здебільшого попереднє і кінцеве перевезення здійснюються автомобільним транспортом, що дає змогу доставити партію товару, продукції зі складу відправника до вхідних дверей одержувача. А на етапі далеких перевезень використовується менш витратний залізничний або водний транспорт.
Мультимодальні перевезення вантажів забезпечуються різними механізмами та інструментами. Так, складські мультимодальні термінали служать центрами, де вантажі/посилки безперешкодно перевантажуються з одного транспорту на інший. Такі склади зводять до мінімуму затримки і підвищують загальну швидкість транспортування. А контейнеризація охоплює пакування товарів у стандартизовані контейнери, які можна легко і швидко перевантажувати з одного на інший транспортний засіб, усуваючи необхідність ручного опрацювання і знижуючи можливості пошкодження або втрати вантажів.
Мультимодальні міжнародні перевезення вантажів допомагають зменшити затори на певних етапах транспортування. Перенаправляючи частину трафіку з сильно перевантажених автомагістралей на залізничні або морські шляхи, комбіновані перевезення знижують навантаження на інфраструктуру і зменшують загальний транспортний потік. Це призводить до скорочення часу в дорозі, зниження паливних витрат і поліпшення екології.

У чому переваги мультимодальних вантажоперевезень

Кожен вид транспорту має свої сильні сторони та обмеження. Наприклад:

 • залізничний транспорт ефективний для перевезення великогабаритних вантажів на далекі відстані;
 • автомобілі більш гнучкі та доступні для доставки “від дверей до дверей”;
 • морський транспорт з його великою вантажопідйомністю ідеально підходить для масових перевезень;
 • повітряний транспорт забезпечує високошвидкісне сполучення для чутливих до часу товарів або швидкопсувних продуктів.

Інтегруючи кілька видів транспорту, таких як залізничний, авто, морський і повітряний, компанії можуть використовувати сильні сторони кожного з них для оптимізації руху товарів. Коли вантажоперевізник стратегічно комбінує ці види транспорту, мультимодальні перевезення вантажів стають вигідним, а іноді і єдиним рішенням у низці випадків:

 • можлива доставка товарів у будь-яку точку, зокрема в регіони, де відсутній один або кілька варіантів транспортного сполучення;
 • зводяться до мінімуму різні ризики, такі як псування товару через затримку;
 • поліпшується загальна логістика та управління ланцюгами поставок.

Наприклад, велике вантажне судно не може заходити в невеликі порти для завантаження товарів. Тому вантажі доставляються з внутрішніх районів з використанням залізничного або автомобільного транспорту в порти, які мають свої власні залізничні термінали. Аналогічним чином працює поєднання автомобільного та повітряного транспорту, який ідеально підходить для експрес-перевезення термінових поставок.
Ще однією з переваг мультимодальних перевезень для компаній є наявність єдиного вантажоперевізника на весь процес. Одна компанія – один договір вантажоперевезення. Немає необхідності укладати контракти з різними логістичними операторами. Зменшуються адміністративні витрати, знижуються ризики виникнення проблем на кожному з етапів доставки. Завдяки тому, що товар контролюється одним оператором, поліпшено логістику мультимодальних перевезень:

 • помітно знижується ймовірність втрати або псування вантажу;
 • терміни доставки більш передбачувані, оскільки один оператор займається всіма етапами перевезення;
 • легше відстежувати вантажі в дорозі.

Економічні аспекти мультимодальних перевезень

З точки зору економічної ефективності міжнародні мультимодальні перевезення вантажів пропонують значні переваги. Використовуючи найбільш підходящий вид транспорту для кожного етапу, компанії можуть оптимізувати свої транспортні витрати. Наприклад, залучення залізничного або морського транспорту для далекомагістральних сегментів економічно вигідніше, ніж транспортування вантажівками. А якщо автомобільний маршрут вантажоперевезень стикається з несподіваними затримками або закриттям шляху, можна підключити залізничний або водний транспорт. Зниження залежності від одного виду транспорту забезпечує безперервний потік перевезень і зводить до мінімуму простої. Консолідація вантажів на інтермодальних терміналах і використання стандартизованих контейнерів, своєю чергою, сприяють зниженню витрат на перевантаження, фасування, обробку.

Приклад мультимодальних вантажоперевезень

Українська компанія відправляє вантаж до Греції. На складах компанії в Україні вантаж упаковується в контейнери. Фахівці “Неоліт Логістикс” забирають контейнери і доставляють їх у порт Одеси. Морем вантаж доставляється в один із портів Греції, де вивантажується на автомобілі. Вантажівками відправлення доставляється на склад одержувача. Протягом усього процесу ми беремо на себе повну відповідальність за вантаж. Вантажоперевезення обслуговує один контракт.

Мультимодальні вантажоперевезення з “Неоліт Логістикс”

Компанія “Неоліт Логістикс” спеціалізується на наданні найкращих мультимодальних рішень. Ми пропонуємо транспортні послуги, які спрямовані на зниження витрат клієнтів, підвищення швидкості доставки і максимальну безпеку вантажів. Використовуючи переваги кожного виду транспорту, ми розробляємо рішення і маршрути, оптимальні за термінами і вартістю для кожної партії товару. Ми доставимо ваш вантаж у будь-яку точку світу і гарантуємо:

 • дотримання термінів поставки;
 • гарантія збереження вантажів;
 • доступні тарифи.

Дізнатися докладніше про те, що таке мультимодальні перевезення, а також отримати компетентну консультацію можна за телефоном або в офісі компанії “Неоліт Логістикс”. Менеджер докладно розкаже про варіанти транспортування, а також розрахує вартість доставки партії товару за допомогою мультимодального вантажоперевезення.