Перевезення сипучих вантажів морським транспортом

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Насипні вантажі – однотипна й однорідна маса, що складається з частинок і елементів, які відрізняються сипучістю, взаємною рухливістю. Розміри частинок варіюються в межах від 0,1 мм до понад 350 мм. Перевезення виконується без тари. Морські транспортні шляхи використовують для доставки продукції різного призначення з давніх часів. Морські маршрути пов’язують країни, розташовані на різних континентах. Транспортування сипучих вантажів морем – вигідне рішення, коли потрібно доставити товари великого обсягу і ваги на далекі відстані. 

Види та особливості насипних вантажів

Навалочні, насипні вантажі транспортують без тари, що дає змогу скорочувати витрати. Одночасно спрощується процес навантаження і розвантаження. Основні види насипних вантажів:

 • Продовольчі. Зерно і борошно, крупи, бобові та какао-боби, насіння, сіль і цукор-сирець. 
 • Промислові, що не потребують захисту від погодних факторів. Вугілля, руда, інші корисні копалини, пісок і торф, лісоматеріали.
 • Промислові, що потребують захисту від погодних факторів. Мінеральні добрива, макулатура. 

Навалочні вантажі відрізняються від насипних властивостями. Насипна продукція зазвичай складається з рівномірних, однорідних частинок приблизно однакової форми і розміру. Навалочна – частіше неоднорідна маса, яку складно упакувати в тару. До навалочних вантажів відносять бій каменів, брикети з бурого вугілля і торфу, баштанні та інші сільськогосподарські культури. 

Транспортування сипучих вантажів морем: особливості

Морські перевезення сипучих вантажів виконуються за допомогою спеціальних суден – навалочників. Балкери розрізняються вантажопідйомністю і швидкістю руху. Вантажопідйомність варіюється в межах 1-150 тис. тонн. Особливість судна – кілька трюмів з люками, призначеними для навантаження і вивантаження. Навантажувально-розвантажувальні роботи ведуться конвеєрним способом або за допомогою кранів, оздоблених ковшами. На деяких балкерах передбачені пристрої для навантаження і вивантаження. 

Балкери бувають універсальні та спеціалізовані. У першому випадку підходять для транспортування вантажів різного виду. Спеціалізовані судна призначені для доставки певних видів продукції, наприклад, зерна або вугілля. Під час розроблення маршруту враховують розміри і вантажопідйомність судна. Не в кожному міжнародному порту обладнано причали для великих балкерів. Щоб приймати навалочники, в порту необхідно облаштувати складські майданчики. Необхідна наявність зручної транспортної розв’язки, спеціального вантажно-розвантажувального обладнання та техніки. 

Щоб забезпечити збереження вантажу і прискорити процес доставки в пункт призначення, потрібно обирати порти з необхідною інфраструктурою, зокрема терміналами, майданчиками для перевалки і подальшого безпечного зберігання.

Перевезення сипучих вантажів морем вимагає оформлення супровідних документів, зокрема товарно-транспортних накладних, митних декларацій, сертифікатів. Необхідні документи, що підтверджують походження вантажу і відповідність галузевим стандартам. У деяких випадках можуть знадобитися спеціальні дозволи, якщо вантаж становить небезпеку для здоров’я людини і навколишнього середовища. 

Особливість оформлення документів – зазначення загальної маси та обсягу вантажу. Для порівняння при перевезенні інших видів вантажів вказують кількість місць і одиниць тари.

Перевезення сипучих вантажів морем: переваги

Морський транспорт – вигідне рішення, коли потрібно скоротити витрати на перевезення і зберегти споживчі властивості товарів. Це оптимальний варіант для транспортування великих партій на далекі відстані. Плюси морського транспорту:

 • Доступна ціна. Через збільшену вантажопідйомність судно за один рейс перевозить велику партію товарів. У результаті скорочується вартість транспортування товарної одиниці. На відміну від автомобільного транспорту під час використання морських суден відсутні додаткові витрати, пов’язані з проїздом платними трасами, тунелями і мостами, а також із перетином кордону. 
 • Підвищена безпека. При транспортуванні морем ризик розкрадання або втрати товарів зводиться до нуля. Одночасно значно скорочується ймовірність виникнення аварійної ситуації порівняно з автотранспортом або повітряним транспортом. Сучасні судна оздоблені передовими системами навігації та зв’язку, що дозволяє негайно отримувати допомогу в критичних ситуаціях.
 • Можливість транспортування вантажів різного виду. За один рейс на судно можна завантажити навалочні, насипні, негабаритні, небезпечні вантажі. У разі використання автотранспорту доведеться підбирати спеціальні автомобілі для кожного виду продукції. 

Морські маршрути оптимізовані для доставки вантажів у різні куточки планети з найменшими витратами. Географічні умови дають змогу обирати найкоротші відстані до порту призначення, щоб скоротити витрати і час транспортування. 

Морські перевезення сипучих вантажів з компанією “Неоліт Логістикс”

Компанія “Неоліт Логістикс” пропонує замовити морські перевезення сипучих вантажів. Довіряйте виконання роботи професіоналам, щоб уникнути затримок і проблем. Замовте послугу та отримайте професійне обслуговування:

 • Індивідуальну розробку оптимального маршруту.
 • Підбір судна з урахуванням виду, ваги та обсягу вантажу.
 • Оформлення дозвільних і супровідних документів.
 • Страхування товарів.
 • Підготовку до відправлення, проведення вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою спеціальної техніки та обладнання.
 • Супровід компетентними співробітниками. 

Пропонуємо митні та брокерські послуги, гарантуємо збереження обсягу і споживчих властивостей. Знаходимо оптимальні рішення з вигідними портовими зборами і найменшою платою за послуги обслуговування балкера. 

Нашим клієнтам доступні безкоштовні консультації з усіх питань щодо доставки вантажів у пункт призначення. Відстежуємо місцезнаходження судна в режимі онлайн і направляємо звіти клієнту. Зв’яжіться з нашим менеджером, щоб уточнити деталі. 

Морські перевезення сипучих вантажів: міжнародний кодекс

Правила перевезення сипучих вантажів морем регулюються міжнародними стандартами – SOLAS-74, Міжнародний зерновий кодекс. Відповідно до кодексу на суднах, які перевозять насипну і навалочну продукцію, проводять заходи з відповідної протипожежної безпеки.

Основні небезпеки під час транспортування пов’язані з пошкодженням корпусу балкера, що частіше відбувається через неправильний розподіл товарів, що перевозяться. Неправильний розподіл призводить до нестійкості та зміщення вантажів під час перевезення. Звертайтеся до професіоналів, щоб уникнути проблем. Основні вимоги до організації перевезення:

 • Рівномірний розподіл по відсіку, щоб виключити ймовірність пошкодження конструкції балкера.
 • Наявність приладів для визначення рівня газу всередині приміщення необхідна у випадках, коли транспортуванню підлягають вантажі, що виділяють отруйні речовини. 
 • Оснащення вантажних відсіків вентиляційними системами, які забезпечують циркуляцію повітря і запобігають потраплянню частинок пилу в житлові приміщення. Необхідно унеможливити потрапляння прямих повітряних потоків на небезпечні самонагрівальні вантажі. 

Перевезення продовольчих товарів – зернових, цукру, солі, вимагає захисту від вологи і проникнення сторонніх запахів. Проводяться заходи щодо захисту продовольчих товарів від псування гризунами і комахами. Команда судна отримує індивідуальні засоби захисту для обробки та обслуговування вантажів у дорозі.