Вантажоперевезення в Швейцарію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Швейцарію – країну високих гір і великого транзиту

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Швейцарія – невелика держава в Центральній Європі, яка має тісні партнерські відносини з Україною. Країни активно співпрацюють в економічній сфері, що позитивно впливає на експорт та імпорт товарів, сировини. Зі Швейцарії в Україну ввозяться:

 • чай, кава, шоколад;
 • кондитерська продукція;
 • фармацевтика та побутова хімія;
 • товари для дітей;
 • спортивне харчування;
 • оптика;
 • верстати та побутові прилади;
 • годинники, ювелірні вироби.

З України до Швейцарії відправляють чорні та кольорові метали, деревину, органічну сільгосппродукцію, добрива. Швейцарія вирізняється чудовою транспортною розв’язкою, через її територію проходять найбільші європейські траси в Німеччину, Італію, Францію. Тому низка відправлень в Україну з Євросоюзу проходять через Швейцарію транзитом. У країні добре налагоджена мережа вантажоперевезень. Популярними способами доставки є автомобільні вантажоперевезення до Швейцарії у зворотному напрямку, а також доставка вантажу до Швейцарії і зі Швейцарії залізничним транспортом.

Якщо ви плануєте відправити вантаж до Швейцарії або через Швейцарію в інші країни Євросоюзу, скористайтеся послугами транспортної компанії “Неоліт Логістикс”. Маючи великий досвід роботи у сфері міжнародної доставки, а також необхідні технічні, кадрові ресурси, ми гарантуємо своїм клієнтам:

 • безпеку доставки і повне збереження вантажу;
 • комплексний супровід вантажу, що передбачає підготовку вантажу до відправлення за необхідності (пакування, маркування, контроль ваги), навантаження, перевезення, проходження кордону, вивантаження за адресою одержувача;
 • за необхідності експедиторські послуги;
 • суворе дотримання термінів доставки, обумовлених договором;
 • страхування ризиків.

Наші логісти розробляють гнучкий маршрут для вантажного перевезення, ґрунтуючись на особливостях місцевості, щільності трафіку, кліматичних умовах. Ми здійснюємо перевезення з України до Швейцарії під ключ, приймаємо замовлення на доставку вантажу з будь-якого міста Швейцарії (Берна і Лозанни, Цюріха, Женеви і Люцерна) в будь-яке місто України (Львів і Вінницю, Київ і Одесу). Це означає для наших клієнтів, мінімальну участь і професійний сервіс.

Що ми перевозимо з України до Швейцарії та у зворотному напрямку

Багаторічний досвід дозволяє нам братися за міжнародні перевезення до Швейцарії будь-якої складності. Ми доставимо з дотриманням усіх норм, цілими й неушкодженими стандартні та негабаритні, наливні й небезпечні вантажі, продукти харчування та медикаменти, що потребують певного режиму перевезення і зберігання. Щоб виконати цю умову, над кожним проектом працює команда фахівців. Ми аналізуємо вантаж і особливі умови, підбираємо транспортний засіб і маршрут з урахуванням цих нюансів.

Як ми перевозимо вантажі до Швейцарії

Найбільш затребуваний варіант доставки, для великого бізнесу – автомобільні перевезення з України до Швейцарії. Цей спосіб дає змогу перевозити товари і вантажі “від дверей до дверей”. Завдяки розгалуженій мережі автодоріг доставка здійснюється в ті населені пункти, з якими відсутнє залізничне сполучення. Залежно від характеру вантажу для надання цієї послуги задіюються трали, рефрижератори, цистерни, контейнеровози, бортові вантажівки, криті фури.

Популярні мультимодальні перевезення і доставка збірних вантажів до Швейцарії. У першому випадку товари і продукція доставляється декількома видами транспорту, наприклад, автомобіль – залізнична дорога – автомобіль. А в другому випадку невелику партію вантажу відправляють разом із посилками інших відправників. Це дає змогу заощадити кошти, оскільки клієнт оплачує тільки місце в транспорті, яке займає його посилка.

Залізничний транспорт також популярний під час перевезення вантажів за маршрутом Україна-Швейцарія-Україна. Цей спосіб цікавий, коли необхідна відправка вантажів до Швейцарії у великому обсязі або негабаритних конструкцій.

Крім стандартних послуг вантажоперевезення “Неоліт Логістикс” надає розширений сервіс:

 • консолідація вантажів на своїх складах в Україні та Європі;
 • безкоштовні консультації щодо зниження витрат, допомога під час оформлення супровідної документації;
 • легалізація вантажу під час перетину кордону (проходження митного контролю).

Особливості міжнародних вантажоперевезень до Швейцарії

Компанії, які раніше не виконували вантажні перевезення до Швейцарії, часто стикаються з великими штрафами, арештом і навіть реекспортом вантажу через незнання певних правових норм. Якщо ви плануєте самі здійснювати доставку вантажу, слід знати, що:

 • Швейцарія не входить до ЄС, а отже, не підпорядковується багатьом європейським транспортним, логістичним і митним правилам.
 • У Швейцарії діє заборона на рух уночі для транспорту масою понад 3,5 т. Під час руху з небезпечним вантажем через тунелі діють особливі обмеження.
 • У Швейцарії діють високі тарифи на використання будь-якого сервісу – дорогі дороги, дороге оформлення.
 • У Швейцарії суворий контроль вантажів, тому будьте готові надати санітарні та екологічні сертифікати на будь-яку продукцію і навіть на вантажний транспорт. При супроводі вантажів мають бути відповідні документи на операції ЗЕД.
 • У Швейцарії багато зелених зон, через які проїзд вантажного транспорту може бути заборонений або обмежений тимчасовими коридорами.

Без знання і дотримання цих правил можна потрапити під законодавчі санкції. Щоб цього не сталося, доставка вантажів до Швейцарії має виконуватися досвідченою командою професіоналів. Ми не працюємо за однією схемою. Кожному клієнту пропонуються оптимальні умови вантажоперевезення з урахуванням типу, характеру, габаритів і ваги вантажу. Ми обов’язково враховуємо всі ризики і працюємо на випередження, щоб повністю їх виключити. Не варто переживати, що це займе багато часу. У нас сотні успішних кейсів, тому ми точно знаємо, на які нюанси звернути увагу, щоб перевезення вантажів до Швейцарії з України та у зворотному напрямку відбулося без жодної затримки.

Перевезення вантажів до Швейцарії

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Розрахунок вартості послуги для кожного замовника здійснюється в індивідуальному порядку. Ціна сервісу залежить від низки факторів:

 • Тип, характер, обсяг вантажу.
 • Дальність маршруту. Враховується відстань, у деяких випадках передбачені об’їзні дороги, мости, що вимагає додаткової витрати палива.
 • Вид вантажоперевезення (індивідуальний, під ключ, мультимодальний, збірний).
 • Використовуваний транспорт. Для перевезення машин і обладнання використовуються трали. Швидкопсувні товари перевозяться рефрижераторами.
 • Додаткові послуги (підготовка документів, експедиторські та брокерські послуги). Якщо крім базового пакета документів потрібно оформити додаткові сертифікати або дозволи, це потребуватиме додаткових витрат.

Надайте за контактним телефоном або через онлайн-чат ввідні дані, і ми зробимо попередні розрахунки вартості. Ми точно знаємо, як відправити вантаж до Швейцарії без затримки і зволікань. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам вирішити це завдання.