Вантажоперевезення в Фінляндію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Компанія «Неоліт Логістик» пропонує послуги вантажоперевезень будь-яким видом транспорту – автомобільним, залізничним, морським, авіа. Організуємо вантажоперевезення до Фінляндії габаритних та негабаритних, звичайних та небезпечних вантажів. Допоможемо перевезти особисті речі, продовольчі та промислові товари, виконати міжнародний переїзд. Доступні послуги:

 • експедирування та охорона вантажів;
 • страхування товарів;
 • консолідація невеликих партій на складах тимчасового зберігання (угрупування дрібних вантажів дозволяє зменшити транспортні витрати);
 • індивідуальний підхід (підберемо оптимальний маршрут, розробимо економічно вигідну логістичну схему, враховуючи потреби та побажання клієнта);
 • консультування, рекомендації щодо зменшення транспортних витрат, допомога в отриманні необхідних дозвільних та супровідних документів (розкажемо, як відправити вантаж до Фінляндії, щоб уникнути розбіжностей із місцевим законодавством та затримок у дорозі);
 • оформлення митної експортної документації у Фінляндії та країнах ЄС;
 • «розмитнення» (легалізація переміщення вантажів через кордон).

Надаємо послуги приватним та юридичним особам. Клієнти компанії «Неоліт Логістик» своєчасно одержують усі документи, у тому числі прибуткові з виділенням суми ПДВ та митні декларації.

Вантажоперевезення в Фінляндію – північну країну великих портів

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Фінляндія знаходиться на відстані близько 1900 км від України. Перевезення з України до Фінляндії та назад частіше виконуються автомобільним та залізничним, рідше авіатранспортом. Терміни доставки по суші від 2 днів, повітрям – від 1 дня. При транспортуванні вантажними автомобілями термін залежить від віддаленості пункту призначення. Україна постачає на експорт до Фінляндії чорні метали, сталь та чавун, меблі та продукцію текстильної промисловості. Велику частку в загальній масі товарів, що експортуються, займають продукти харчування, у тому числі сільськогосподарська продукція (зернова, олія), мед і горіхи.

Основні види товарів, які експортує Фінляндія в Україну – риба та морепродукти, алкоголь, електричні побутові прилади та мобільні телефони, промислове обладнання, косметичні засоби, деревина та продукти деревообробної промисловості.

Особливості перевезення вантажів до Фінляндії

Перевезення вантажів до Фінляндії з України потребує дотримання законодавства країни та ЄС. Фінляндія входить до Шенгенського союзу, тому при організації транспортування необхідно враховувати стандарти співдружності. За допомогою кваліфікованих логістів компанії «Неоліт Логістик доставка вантажів до Фінляндії пройде без затримок та юридичних проблем. На території держави діють загальні правила для вантажного автотранспорту, які обмежують швидкість руху всередині населених пунктів до 50 км/год, на заміських автомагістралях – до 80 км/год. Інші особливості:

 • перевізник за 2 місяці до початку повідомляє Прикордонну службу Фінляндії про заплановані перевезення за межі Шенгенської зони;
 • допустимі габарити транспортного засобу: ширина – до 2,6 метра, висота – до 4 метрів, довжина – до 12 метрів для вантажного автомобіля, до 16,5 метра для тягача із напівпричепом, 18,75 метра для автопоїзда;
 • максимальна вага: 18 тонн для 2-вісної вантажівки, 25 тонн для 3-вісної вантажівки, 36 тонн для тягача з напівпричепом, 40 тонн для автопоїзда.

Обмеження руху автомобільного транспорту у вихідні та святкові дні не передбачено законом. Щоб доставка вантажу до Фінляндії пройшла без перешкод, необхідно дотримуватись правил дорожнього руху, що діють у країні. Основні правила руху автотрасою:

 • Правосторонній рух із обгоном з лівого боку.
 • Увімкнення ближнього світла фар у будь-який час незалежно від погодних умов.
 • Обов’язкове використання ременів безпеки.
 • Заборонено використання мобільних телефонів за кермом без спеціальних тримачів.
 • Для вантажних автомобілів вагою менше 3,5 тонн обов’язкове оснащення зимовими шинами.
 • Для вантажних автомобілів вагою понад 3,5 тонни не обов’язково оснащення зимовими шинами. Однак залишкова глибина рельєфу протектора повинна бути не менше ніж 1,6 мм.

При транспортуванні вантажів територією Фінляндії страхування виконується на кшталт «зелена карта» (міжнародний поліс автоцивільної відповідальності).

Вантажні перевезення до Фінляндії з компанією «Неоліт Логістик»

Якщо вантажні перевезення до Фінляндії виконують професіонали компанії «Неоліт Логістик», товари доставляються до пункту призначення у суворо обумовлені терміни. Професійний підхід до організації транспортування дозволяє уникати простою на митних майданчиках та кордоні. Наші фахівці володіють актуальною інформацією щодо правил транспортування територією Фінляндії. Наявність необхідних ресурсів – парк автомобільної техніки, досвідчений персонал, технічні засоби контролю (GPS, датчики палива, камери відеоспостереження) дозволяє надавати послуги на високому рівні. Нашим клієнтам гарантовані послуги:

 • підбір оптимального виду транспорту з урахуванням виду товарів, що перевозяться (швидко псуються, небезпечні, продукти харчування, квіти та медикаменти, хімічні речовини);
 • допомога під час підготовки пакета супровідної документації;
 • Митно-брокерські послуги.

Якщо потрібне термінове відправлення вантажів до Фінляндії, можна скористатися послугою експрес доставки. В цьому випадку товари прибудуть до місця призначення у строк від 2 днів (автомобільний транспорт) або протягом 1 доби (авіатранспорт).

Доставка збірних вантажів до Фінляндії

Одна із затребуваних послуг – доставка збірних вантажів до Фінляндії, що дозволяє перевозити невеликі партії товарів із мінімальними витратами. Переваги рішення:

 • скорочення витрат – витрати на транспортування діляться пропорційно між усіма власниками збірного вантажу;
 • підвищення рентабельності та ефективності бізнесу (можливість оперативно та недорого перевозити невеликі партії товарів сприяє раціоналізації та прискоренню бізнес процесів).

Клієнтам нашої компанії доступні різні варіанти доставки – від дверей до дверей і під ключ. Доставка «під ключ» передбачає повний комплекс транспортно-логістичних послуг, включаючи додаткове транспортне пакування та оформлення документів (супровідних, дозвільних, митних).

Перевезення вантажів до Фінляндії

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Автомобільні перевезення мають підвищений попит завдяки перевагам – доступна вартість, незалежність від розкладу (порівняно із залізничним та авіатранспортом). Важливий плюс – можливість підібрати найкоротший маршрут завдяки розгалуженій мережі доріг.

Міжнародні перевезення до Фінляндії автомобільним транспортом проходять територією країн Польщі, Литви, Латвії, Естонії. З Естонії до Фінляндії вантажні автомобілі переправляються поромом. Пором відправляється від станції в Таллінні щоденно з періодичністю 4 години. Підготовка вантажів до транспортування включає розробку маршруту та підготовку документів. Додаткові послуги:

 • доставка складу тимчасового зберігання для групування збірних партій;
 • обробка – додаткове пакування та маркування;
 • фулфілмент (аутсорсингові послуги, наприклад оренда складів у Фінляндії).

В автопарку компанії «Неоліт Логістик» вантажні автомобілі різного типу та вантажопідйомності, що дозволяє підібрати транспортний засіб з урахуванням типу, габаритів та ваги товарів.