Вантажоперевезення в США

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Сполучені Штати Америки – провідна економічна держава світу. Вона веде активну зовнішню торгівлю, перебуваючи в лідерах найбільших імпортованих і експортованих держав.

Географія торгових операцій включає в себе партнерів по всьому світу. В їх число входять і українські контрагенти, які займаються імпортом і експортом товарів в США.

Вантажоперевезення в США: доставка на будь-яке узбережжя і перевезення по країні

Вантажоперевезення з Америки в Україну включають в себе широкий список товарів. Це одяг і взуття, різні товари для дому. Помітну частку в американському імпорті в Україну займають автомобілі, машинно-тракторна техніка різного призначення, катери і мотоцикли, запасні частини до всіх видів техніки. В останні роки американські компанії також здійснювали постачання в Україну вугілля.

Основа українського експорту в США  – це різні види металів і виробів з них. Вантажні перевезення з України в Америку в значній мірі формуються продукцією металургійного комплексу і аграрного сектора – це сталь, алюміній, чавун і металеві вироби. Також попитом користуються деякі види продуктів харчування, наприклад, сіль і цукор, а також неорганічні хімічні продукти і деякі види корисних копалин.

Неоліт Логістикс – міжконтинентальні перевезення «від дверей до дверей»

Фахівці нашої компанії організовують перевезення всіх типів вантажів між Україною та США, пропонуючи своїм Клієнтам повний спектр логістичних послуг:

 • розробку маршрутів доставки і транспортне забезпечення перевезення
 • послуги зовнішньоторговельного агента і підбір постачальників в США
 • підготовку і проведення експортно-імпортних операцій та митне оформлення
 • складське приймання та обробку вантажу
 • контроль за перевалкою і забезпечення належних умов зберігання
 • страхування вантажів
 • оформлення додаткових дозволів для переміщення спеціалізованих вантажів

Кожен наш Клієнт може в онлайн-режимі отримувати інформацію про переміщення вантажу.

Перевезення вантажів в США – вантажні автомобілі поза конкуренцією

Доставка вантажів в США з України виконується тільки по морю або по повітрю. Якщо вантаж не вимагає термінового транспортування, вибирається більш повільний, але при цьому дуже привабливий за ціною для замовника варіант морського перевезення. Залежно від порту відправлення і місця кінцевого призначення, транспортування морем займе від 40 днів.

Доставка з Західної півкулі в США зазвичай виконується в порти Східного узбережжя країни. Залежно від типу вантажу і вимог Клієнта, ми можемо відправити вантаж в Нью-Йорк, Балтімор, Філадельфію або Новий Орлеан.

При цьому можлива організація доставки і в гавані Західного узбережжя – в Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Сіетл.

Ми вибудовуємо маршрути не тільки до порту призначення, але і до конкретних одержувачам всередині континенту. В цьому випадку мультимодальная перевезення здійснюється із залученням залізничного або автомобільного транспорту.

США – країна з однією з найбільш щільних мереж швидкісних автодоріг в світі. І основна частина вантажів переміщається тягачами по хайвею, навіть в тих ситуаціях, коли необхідне перевезення негабаритних і великовагових вантажів на далекі відстані.

Авіаційна доставка в США

США – країна з найрозвиненішим в світі внутрішнім повітряним сполученням. У країні функціонує понад 5 тисяч аеропортів зі злітно-посадковими смугами, які мають тверде покриття.

Залежно від штату відправки або доставки, логісти Неоліт Логістикс організовують транспортування вантажу за допомогою найбільших вантажних авіахабів, які функціонують в країні. У тому числі в аеропорти Далласа, Денвера, Атланти, Лос-Анджелеса, Чикаго і Сан-Франциско. Середній час транспортування вантажу між США і Україною авіарейсами становить 10-14 днів.

Доставка вантажів з США – особливості

Обсяг торгівлі між Україною і Сполученими Штатами Америки збільшується з кожним роком. Неоліт Логістикс активно працює в якості логістичного оператора на цьому напрямку, з нашою допомогою доставка вантажу в США, а також зі Штатів в Україну буде виконана точно в строк. Також наші фахівці забезпечать митне оформлення експорту та імпорту, складську обробку вантажів і його відповідальне зберігання.

Морський і повітряний транспорт

Основна частина вантажів перевозиться морським транспортом. Це найбільш зручний варіант для організації контейнерних перевезень, якими сьогодні може бути забезпечено переміщення великої номенклатури різних товарів, включаючи насипні і наливні вантажі.

Доставка негабаритних вантажів з США морем займає від 25 до 30 днів з проходженням всіх необхідних процедур. Авіаційне перевезення здійснюється в більш короткі терміни, вказати які логісти компанії зможуть після отримання конкретних даних про тип і місце знаходження вантажу.

Доставка вантажу з США в Україну – від збірних партій до великогабаритів

Фахівці ГК Неоліт Логістикс організовують міжконтинентальне транспортування всіх видів вантажів, включаючи генеральні, збірні, небезпечні і нестандартні вантажі.

Ми забезпечуємо доставку різних великовагових і великогабаритних об’єктів:

 •     автомобілів і мотоциклів
 •     спеціальної техніки
 •     великогабаритного промислового обладнання

Наші Клієнти можуть замовити доставку в найбільш зручному для себе варіанті. Залежно від вимог замовника Неоліт Логістикс організовує переміщення вантажу:

 •     до митниці призначення
 •     до складу на території України
 •     за конкретною адресою

Великий досвід роботи в якості ліцензованого митного брокера Неоліт Логістикс дозволяє надавати Клієнтам весь комплекс послуг з оформлення товарів, що переміщуються через кордон України.

Перевезення вантажу з США в Україну з повним комплектом послуг з розробки маршруту, організації перевезення і митного оформлення максимально зручне для замовника.