Перевезення небезпечних вантажів

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Ціни на перевезення небезпечних вантажів

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Клас небезпеки Вага в тоннах Ціна, €
Суми – Дніпро6.1202 000
Триест – Бровари82,35 450
Усти-над-Лабем – Бровари2205 300
Прущ-Гданьский – Днепр3204 600

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

У Неоліт Логистикс перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом здійснюються в повній відповідності з вимогами законодавства, нормативами, існуючими в правових склепіннях. Фахівці компанії професійно виконують дорожнє перевезення небезпечних вантажів по Україні і не тільки, використовуючи спеціалізовані машини. Спецтранспорт на 100% гарантує зниження ризиків аварій під час доставки, повне збереження майна, безпеку для навколишнього середовища і для людей. Такий вантаж буде перевезений дуже акуратно, делікатно, без пошкодження та в точно встановлені терміни.

Особливості перевезення небезпечних вантажів

Найпоширеніше маркування небезпечних вантажів – «ADR». Саме таким чином позначаються ємності, короба, контейнери, герметичні баки з різними:

 • хімічними реагентами
 • горючими речовинами
 • стисненими газами
 • органічними речовинами
 • окисляющимися складами
 • інфекційними та отруйними речовинами
 • корозійними і радіаційними елементами

Небезпечні вантажі можна перевозити і не тільки по Україні. Іноді транспортування складних вантажів замовляють для доставки в інші країни, держави. Це підвищена відповідальність, певний рівень складності, використання спеціалізованого транспорту.

Вантажі небезпечних категорій в обов’язковому порядку страхуються на випадок форс-мажорних обставин. Логісти компанії перед тим, як відправити рідину, газ, отруйні речовини або хімікати за вказаною замовником маршрутом, ретельно підбирають спецтранспорт, який би ідеально підходив для небезпечних вантажів. Для цих цілей часто використовуються багатосекційні автоцистерни. Машина дозволяє досить ефективно комбінувати комплектацію вантажів, виконувати поставки:

 • в екстреному
 • в оперативному
 • в плановому режимі

Спеціалізована машина дозволяє Клієнтам мінімізувати грошові витрати на кількості рейсів і на паливних витратах.

Грузоперевозки небезпечних вантажів: нюанси надання послуг

На сьогоднішній день перевезення небезпечних грузів – це близько 3000 небезпечних грузів, які входять у стандартний список небезпечних речовин, що підпадають під дію міжнародних національних правил вантажоперевезень. До кожного окремо взятого товару, відомого маркуванню «ADR» визначаються свої, особливі вимоги. Вантажі, промарковані, як «небезпечні», повинні підписуватися визначеними вимогами:

 • транспортування
 • складування
 • завантаження-вивантаження

Неправильне вивантаження або завантаження, транспортування стане приводом взриву, пожежі, екологічної катастрофи, захворювання людей, тварин і так далі.

Сьогодні доставка небезпечних вантажів здійснюється з попередньою підготовкою спецтранспорту, пакетом дозвольних документів. Для міжнародних перекладів формується пакет паперів для можливого оформлення та ін.

Стандартна ціна на перевезення важких, небезпечних вантажів завжди більша, ніж, наприклад, на перевезення меблів по місту, пригороду або в іншу країну. Небезпечні вантажі поділяються на окремі класи. Точно за цим параметром та за обсягом вантажу вибираються лише автомобільні спеціалізовані транспортні засоби, а також залізничні вагони, цистерни-контейнери, інші фургони та емкості, здатні транспортувати складний небезпечний вантаж.

Співробітники компанії Неоліт Логістикс завжди правильно і дуже грамотно підбирають транспорт, адекватно складають маршрут, зменшують усі можливі ризики при доставці грузу, зменшують до максимальної вартості логістичних послуг. Якість і максимальна безпека – це основні принципи роботи професійних логістів у компанії Неоліт Логістикс.

Перевезення нафтопродуктів