Вантажоперевезення в Швецію

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Швецію – автомобілем через море

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Швеція є одним із надійних економічних партнерів України. Цим пояснюється великий товарообіг між країнами. І сьогодні найпопулярнішим і найвигіднішим способом перевезення з України до Швеції продукції та сировини є доставка автомобільним транспортом. Це пояснюється наступними чинниками:

 • неможливість відправлення низки продукції літаком;
 • дороговизна доставки залізничним транспортом;
 • перевезення до Швеції можуть проводитися за принципом «від дверей до дверей» у найвіддаленіші куточки, де немає залізничного та авіасполучення;
 • простий пакет супровідних документів;
 • доступність послуг складу шляхом дотримання;
 • підбір транспорту з урахуванням показників вантажів – габаритів, призначення, тари.

Однак за всіх плюсів, перевезення вантажів до Швеції має свою специфіку. Вона відрізняється від доставки товарів Україною чи внутрішніх перевезень Євросоюзом. Адже процеси мають відповідати нормам та стандартам одразу двох сторін – країни відправлення та країни отримання. Змінюються вимоги до транспортних засобів. А головне – необхідно підготувати супровідний пакет документів, забезпечити митну легалізацію, сплату мит. Якщо перевезення до Швеції здійснює новачок, може бути не враховано деякі нюанси. Це загрожує затримкою на кордоні або в дорозі, арештом і навіть реекспортом вантажу. Бізнес у цьому разі втрачає репутацію, контракт і навіть партнера. Щоб цього не сталося, доставка вантажів до Швеції має здійснюватись досвідченою транспортною компанією.

«Неоліт Логістикс» – перевізник із великим досвідом, потужною технічною базою та компетентними кадрами. Ми багато років здійснюємо перевезення з України до Швеції, незважаючи на будь-які соціальні, політичні процеси, які відбуваються у світі, Європі. Компанія не припинила свою діяльність під час пандемії, веде її і сьогодні, вживаючи заходів, щоб вантаж був доставлений у цілості та безпеці, точно за графіком.

Як ми доставляємо вантажі до Швеції та у зворотному напрямку?

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Бізнес довіряє «Неоліт Логістікс» вантажоперевезення до Швеції з наступних причин:

 • Наявність власного солідного автопарку економить гроші клієнтів, адже унеможливлюється оплата послуг субпідрядника, а також можна підібрати автомобіль з урахуванням характеру вантажу. Невеликі партії товару можна перевезти у складі збірної партії. Для великої партії продукції подамо фури. Для вантажу, що швидко псується, будуть використані ізотерми і рефрижератори. Негабаритне обладнання перевеземо платформами.
 • Ми здійснюємо перевезення до Швеції рідких, негабаритних, небезпечних – будь-яких вантажів. Це можуть бути продовольство, хімічні реагенти, дорога медична техніка. Наші можливості дозволяють перевезти виробничу лінію на місце дислокації.
 • У штаті компанії митні брокери, логісти, працівники складу, профільні менеджери. На кожному з етапів за реалізацію проекту відповідає компетентний співробітник.
 • Щоб перевезення вантажів зі Швеції та назад (Україна) пройшло без затримок, візьмемо на себе підготовку супровідної документації, забезпечимо супровід складу, митно-брокерське оформлення.
 • Проводимо страхування вантажів для запобігання фінансовим втратам клієнта при виникненні позаштатних ситуацій.
 • Дотримуємося графіка перевезення, забезпечуємо завантаження в Україні та розвантаження в пункті призначення з використанням механізованого обладнання.
 • Якщо в процесі перевезення вантажу потрібні послуги складу, задіємо власні складські площі в Україні та країнах Євросоюзу.
 • Контролюємо процес перевезення за допомогою електронних систем.

Власник вантажу може в будь-який момент дізнатися про статус перевезення по телефону або електронною поштою, також на сайті компанії є опція “відстежити перевезення”.

Доставка вантажів до Швеції: що отримає клієнт?

Неоліт Логістикс пропонує комплекс профільних послуг. Для власників вантажу це означає індивідуальне ціноутворення, гарантії. Немає необхідності відволікатися вирішення транспортно-логістичних завдань, оскільки ми візьмемо їх у себе. Доставимо будь-який вантаж «під ключ» в обумовлені терміни та у повній цілості.

Скільки коштують автоперевезення до Швеції?

Розрахунок вартості послуг для кожного клієнта відбувається за формулою, яка враховує такі фактори:

 • характер, вага, габарити вантажу;
 • відстань між складами;
 • терміни доставки;
 • пакет другорядних послуг (супровід, оформлення документів).

Дізнатися деталі можна, зв’язавшись із менеджером «Неоліт Логістікс». Вам достатньо озвучити вступні дані, щоб фахівець прорахував попередню ціну вантажоперевезення. Чекаємо на вас в офісі. А якщо ви не можете особисто приїхати, надамо телефонну консультацію.