Проектні вантажоперевезення

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Це система заходів щодо підготовки та здійснення доставки великих об’єктів. Це може бути завод, виробнича лінія, конструкції та інші великогабаритні вантажі, які фізично неможливо доставити звичайним вантажним транспортом.

Проектні вантажі – транспортування особливої складності

З огляду на високу ціну вантажу, помилки в процесі вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування можуть нести значні фінансові втрати, в тому числі і штрафи для перевізника.

Саме тому проектні перевезення вантажів довіряють тільки компанії з достатньою компетенцією і, що особливо важливо, досвідом вже проведених перевезень великогабаритних вантажів.

Неоліт Логистикс регулярно переміщує проектні вантажі різної маси і габаритів. У цьому легко переконатися, заглянувши в розділ «Новини».

Розробка операції

У нашій компанії Ви можете замовити перевезення проектних вантажів всередині країни, так і за її межами з поставкою в Україну або треті країни.

Її організацією займеться спеціальна робоча група. Власні і залучені експерти різних галузей:

  • спланують перевезення з урахуванням габаритів і фізичних властивостей об’єкта, місця доставки і термінів
  • розрахують бюджету проекту
  • здійснять розбивку багатоскладних вантажів на партії і вибір відповідного транспортного засобу для кожної з них
  • підберуть і нададуть спеціалізовану вантажно-розвантажувальну техніку і складуть план робіт
  • визначать схеми упаковки, розроблять системи кріплення і ложементів
  • при наявності декількох відправників узгодять терміни робіт з кожним з них
  • оформлять митні документи, отримують спеціальні дозволи на перевезення проектних вантажів в країнах відправлення, прибуття та транзиту вантажу
  • застрахують вантаж
  • підготують і організовують подачу спеціалізованого рухомого складу

Проектні вантажі – професіоналізм, заснований на досвіді

Перевезення багатоскладних великогабаритних вантажів (проектних вантажів) вимагає не тільки зовсім іншого рівня організації робіт, але і знання нюансів, яке з’являється тільки в результаті накопиченого досвіду.

Наприклад, прийняти і перевантажити специфічний проектний вантаж може не кожен порт, навіть великий. А сам вантаж в деяких країнах може бути кваліфікований, як товар подвійного призначення.

Переміщення великогабаритної техніки може зажадати отримання додаткового дозволу на транзит «небезпечного вантажу» через наявнысть в баках техніки залишків палива. Таке проектне перевезення – це завжди нестандартна операція, що вимагає розробки індивідуальних рішень.

Неоліт Логистикс здійснює проектні перевезення будь-якої складності. Сотні успішно виконаних проектів – свідчення професіоналізму нашої команди.