Проектні вантажоперевезення

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю

Gland OU

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нам пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія Gland OU повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і доступність...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Це система заходів щодо підготовки та здійснення доставки великих об’єктів. Це може бути завод, виробнича лінія, конструкції та інші великогабаритні вантажі, які фізично неможливо доставити звичайним вантажним транспортом.

Проектні вантажі – транспортування особливої складності

З огляду на високу ціну вантажу, помилки в процесі вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування можуть нести значні фінансові втрати, в тому числі і штрафи для перевізника.

Саме тому проектні перевезення вантажів довіряють тільки компанії з достатньою компетенцією і, що особливо важливо, досвідом вже проведених перевезень великогабаритних вантажів.

Неоліт Логистикс регулярно переміщує проектні вантажі різної маси і габаритів. У цьому легко переконатися, заглянувши в розділ «Новини».

Розробка операції

У нашій компанії Ви можете замовити перевезення проектних вантажів всередині країни, так і за її межами з поставкою в Україну або треті країни.

Її організацією займеться спеціальна робоча група. Власні і залучені експерти різних галузей:

  • спланують перевезення з урахуванням габаритів і фізичних властивостей об’єкта, місця доставки і термінів
  • розрахують бюджету проекту
  • здійснять розбивку багатоскладних вантажів на партії і вибір відповідного транспортного засобу для кожної з них
  • підберуть і нададуть спеціалізовану вантажно-розвантажувальну техніку і складуть план робіт
  • визначать схеми упаковки, розроблять системи кріплення і ложементів
  • при наявності декількох відправників узгодять терміни робіт з кожним з них
  • оформлять митні документи, отримують спеціальні дозволи на перевезення проектних вантажів в країнах відправлення, прибуття та транзиту вантажу
  • застрахують вантаж
  • підготують і організовують подачу спеціалізованого рухомого складу

Проектні вантажі – професіоналізм, заснований на досвіді

Перевезення багатоскладних великогабаритних вантажів (проектних вантажів) вимагає не тільки зовсім іншого рівня організації робіт, але і знання нюансів, яке з’являється тільки в результаті накопиченого досвіду.

Наприклад, прийняти і перевантажити специфічний проектний вантаж може не кожен порт, навіть великий. А сам вантаж в деяких країнах може бути кваліфікований, як товар подвійного призначення.

Переміщення великогабаритної техніки може зажадати отримання додаткового дозволу на транзит «небезпечного вантажу» через наявнысть в баках техніки залишків палива. Таке проектне перевезення – це завжди нестандартна операція, що вимагає розробки індивідуальних рішень.

Неоліт Логистикс здійснює проектні перевезення будь-якої складності. Сотні успішно виконаних проектів – свідчення професіоналізму нашої команди.