Вантажні перевезення по Україні

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Основні напрямки вантажоперевезень по Україні:

Ознайомтеся з нашим прайсом

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Вид транспорту Вага, т Ціна, UAH
Кривий Ріг – Ужгородтент20т45 000
Дніпро – Луцьктент20т55 000
Дніпро – Одесатент20т30 000
Дніпро – Запоріжжятент20т10 000

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Перевезення вантажів по Україні автомобільним, залізничним, морським та авіаційним транспортом – один із головних векторів діяльності компанії «Neolit ​​Logistics». 14 років роботи на профільному ринку для нас – це не просто напрацювання, які дозволяють нам сьогодні реалізовувати проекти будь-яких масштабів та складності. Це, в першу чергу, тисячі клієнтів і успішно вирішених завдань, мільйони тонн продукції, що перевозиться, сотні позитивних відгуків, рекомендацій, листів подяки. Використовуючи всі свої знання, досвід, можливості ми знаходимо шляхи, завдяки яким перевезення вантажів всередині країни вийшло на міжнародний рівень. Neolit ​​Logistics – це європейський транспортно-логістичний сервіс в Україні.

Чому для вантажоперевезення Україною варто вибрати «Neolit ​​Logistics»?

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Перше і найголовніше, що вигідно вирізняє нас на тлі багатьох конкурентів, це надійність. Прекрасно усвідомлюючи потреби бізнесу, Neolit ​​Logistics не зупиняє свою діяльність у складних соціально-економічних та політичних умовах. Ми чітко дотримуємося договірних відносин, здійснюючи вантажні перевезення по Україні, з максимально можливим дотриманням графіків та термінів. У складний період коронавірусної пандемії та воєнного часу компанія не припинила своєї роботи. Навпаки, співробітники доклали всіх зусиль для:

 • розроблення оптимальних маршрутів, щоб міжміське вантажоперевезення було безпечним;
 • підвищення швидкості обробки замовлень;
 • створення стандартної тарифної сітки на вантажоперевезення по Україні, що запобігає спірним ситуаціям при розрахунку вартості послуг.

Всі ці заходи спрямовані на підтримку рівня сервісу для клієнта та збереження високої репутації компанії «Neolit ​​Logistics», яка по праву входить до ТОП найкращих вантажоперевізників України.
Говорячи про «Neolit ​​Logistics», як про вибір №1 серед українських компаній, що надають транспортні послуги, не можна не відзначити такі конкурентні переваги:

 • власний автопарк 20 тонних машин, оптимальних для великої кількості автомобільних вантажних перевезень;
 • комплексний сервіс, що передбачає, що перевезення вантажів здійснюється за принципом від дверей до дверей;
 • повний супровід перевезення між містами фахівцями вузького профілю – менеджером, логістом, за потреби працівниками складу;
 • страхування вантажів; відстрочення платежу для постійних клієнтів;
 • можливість відстежити статус перевезення в режимі реального часу через сайт.

Етапи вантажоперевезень по Україні

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Доставка вантажів по Україні здійснюється за наступним алгоритмом:

 • одержання заявки від клієнта;
 • аналіз даних, складання маршруту, підбір транспорту, розрахунок вартості;
 • підписання договору;
 • подача автомобіля на місце завантаження за погодженим графіком;
 • безпосередньо вантажоперевезення по Україні;
 • за потреби надаються послуги проміжного складу;
 • розвантаження на адресу одержувача;
 • підписання акту виконаних робіт.

Замовити вантажоперевезення по Україні можна по телефону, через електронну пошту або на сайті через чат, що дозволяє клієнтам отримати консультацію в максимально стислий термін. Ми оперативно обробляємо всі заявки, тому менеджер зв’яжеться з вами у найкоротші терміни для уточнення деталей. Паралельно фахівці працюють над розробкою оптимального маршруту, над підбором автомобілів з урахуванням характеру та обсягів вантажу, підготовкою документів. Ми не розраховуємо вартість перевезення вантажу за 1 км, оскільки ціна зафіксована тарифною сіткою і після підписання договору залишається незмінною. Тариф для конкретної поїздки визначається дальністю відстані між пунктом відправлення та пунктом отримання вантажу, видом транспорту, необхідністю забезпечення особливих умов транспортування.

Вантажоперевезення по Україні – ціна за км чи чіткі тарифи: що вигідніше?

“Neolit ​​Logistics” – одна з небагатьох компаній, які працюють за фіксованою тарифною сіткою.

У профільному сегменті багато перевізників призначають ціну за кілометр. А потім, намагаючись збільшити вартість договору, розробляють маршрут, який важко назвати оптимальним, змінюють тарифи вже після укладання угоди. У результаті клієнт “попадає” на додаткові платежі.

Ми працюємо інакше. Вартість вантажних перевезень по Україні зафіксована тарифними планами, які не змінюються під впливом зовнішніх факторів. Базові ціни, позначені для основних напрямків, можна одразу побачити на сайті. Якщо потрібний маршрут у тарифній сітці не вказано, достатньо зв’язатися з нашим менеджером, щоб отримати потрібну інформацію.

На відміну від ціни за кілометр стандартна тарифна сітка – це чесні комерційні взаємини з клієнтами. Адже у перевізника не виникне спокуси пустити автомобіль в об’їзд, щоб накрутити додатковий кілометраж. Однак не варто забувати, що тарифи відрізняються залежно від характеру та обсягів вантажу, а також транспортного засобу, що залучається, додаткового сервісу (підготовка документів, складність вантажних/розвантажувальних робіт тощо).

Основні напрямки вантажоперевезень по Україні

Для вантажоперевезення з міста в місто «Неоліт Логістікс» залучає як власний, так і орендований транспорт. У нашому розпорядженні тенти, ізотерми, самоскиди, рефрижератори, цистерни, тягачі з платформами для транспортування контейнерів та негабаритних вантажів. У кожному випадку до вибору автомобіля менеджер ставиться відповідально, щоб зробити перевезення максимально безпечним для товарів і виробів, що перевозяться, а також економічним для замовника:

 • клієнти «Neolit ​​Logistics» не платять за «повітря» у наповненому кузові – малогабаритні посилки можуть бути відправлені у складі збірних вантажів;
 • продукція, що швидко псується, перевозиться ізотермами і рефрижераторами;
 • крихкий вантаж обов’язково надійно фіксується у кузові;
 • у разі потреби перевезення негабаритних конструкцій здійснюється узгодження з компетентними органами та забезпечується супровід колони.

Кожна поїздка – це виклик нашого професіоналізму. І ми впевнено приймаємо його, щоб у черговий раз продемонструвати високий рівень сервісу та комфорт співпраці для клієнтів із «Neolit ​​Logistics».

Як забезпечується європейський сервіс вантажоперевезень в Україні?

На перший погляд, щоб перевезти вантаж Україною, достатньо мати вантажівку. Однак, щоб його транспортування пройшло без труднощів, з максимальною фінансовою вигодою для клієнта, безпечно і вчасно, працює ціла команда фахівців:

 • Неоліт Логістикс постійно нарощує технічну базу, щоб під будь-яке замовлення можна було легко підібрати автомобіль, швидко здійснити навантаження і вивантаження, доставити вантаж у первісному стані. На маршрутах працюють ті транспортні засоби, які нещодавно пройшли технічний огляд і повністю справні. Від цього залежить якість та швидкість вантажоперевезення.
 • Карта доріг України постійно змінюється, будуються нові автомобільні сполучення, покращується дорожня інфраструктура в окремих областях. З огляду на це наші логісти постійно займаються розробкою нових маршрутів, щоб перевезення між містами було максимально ефективним з точки зору термінів, вартості, безпеки. Фахівці враховують різні чинники, від прохідності траси на конкретній ділянці до виду дорожнього покриття, наявності факторів, які можуть вплинути на час у дорозі (мостів, тунелів, залізничних переїздів).
 • Професійні кадри – головна цінність будь-якого підприємства. Усі наші спеціалісти регулярно підтверджують профільні компетенції, нарощують досвід.
 • Ми постійно працюємо над підвищенням безпеки транспортування сировини та продукції. Справні сучасні автомобілі, супровід – далеко не все, що ми пропонуємо клієнтам. Всі вантажі страхуються від псування в дорозі, крадіжки та навіть невчасної доставки. Це зводить нанівець ризики фінансових втрат для наших клієнтів. Крім того, опція контролю за статусом перевезення в режимі реального часу дозволяє клієнтам особисто відстежувати доставку.
 • Ми пропонуємо вигідні фінансові умови. У “Neolit ​​Logistics” вартість послуги не рахується за схемою “ціна за км”. Стабільна фіксована тарифна сітка забезпечує прозорість ціноутворення. Це не лише демонстрація нашої довіри, а й спосіб стати ще привабливішими для партнерів як постійний вантажоперевізник.
 • І без того великий комплекс послуг постійно доповнюється новими сервісами. Ми не тільки перевозимо вантажі, а й здійснюємо вантажно-розвантажувальні роботи, пропонуємо послуги складу. За потреби фахівці «Неоліт Логістикс» здійснюють проміжний контроль ваги, упаковку, фасування та маркування товарів на власних складських майданчиках. Нашим клієнтам немає потреби відволікатися від питань бізнесу, щоб особисто займатися транспортно-логістичними питаннями. Поставте перед нами профільне завдання будь-якої складності та отримайте відмінний результат у вказані терміни.

Доставка будь-яких вантажів по Україні

Цілком не важливо, який вантаж потрібно доставити і на яку відстань. Будь це кілька палет із продукцією від 500 кг, з десяток тонн добрива для аграрної сфери, дорога комп’ютерна техніка або рідка продукція лакофарбового виробництва. Прості та небезпечні вантажі, рідку та насипну продукцію ми перевозимо однаково якісно та безпечно. Ми надаємо наступні профільні послуги:

 • доставка збірних вантажів;
 • контейнерні перевезення;
 • доставка температурної продукції;
 • перевезення небезпечних вантажів;
 • генеральні перевезення;
 • транспортування на палетах, цистернах;
 • доставка тралами та платформами негабаритних конструкцій.
 • З урахуванням характеру вантажу визначається необхідний пакет супровідних документів та кращі шляхи доставки. Нам під силу в рамках генерального перевезення доставити з одного міста до іншого населеного пункту ціле підприємство разом із виробничими лініями, офісом та допоміжним обладнанням.

До вантажних перевезень від компанії «Неоліт Логістикс» вдаються металургійні підприємства, які по всій Україні відправляють негабаритні конструкції. Серед наших клієнтів – видобувні фірми, які поставляють сировину покупцям за графіком. Ми працюємо з продовольчим бізнесом, для якого один день затримки продукції в дорозі загрожує псуванням усієї партії та серйозними матеріальними втратами.

Крихкі та швидкопсувні товари, хімікати, будматеріали, продукція сільськогосподарського сектора – все це може бути доставлено Україною залізничним або автомобільним транспортом. Повідомте нам вступні дані про вантаж, і протягом кількох годин ми підготуємо комерційну пропозицію з розрахунками, термінами та гарантіями.
Наші клієнти гарантовано отримують таке:

 • можливість віддаленої взаємодії (оформлення замовлення) із будь-якої точки країни;
 • консультацію суворо по суті та супровід персонального менеджера;
 • індивідуальний підхід до логістики;
 • фіксовану вартість договору та чіткі терміни доставки;
 • контроль статусу вантажоперевезення у будь-який момент часу;
 • сприяння підготовці будь-яких документів на вантаж – дозволів, сертифікатів;
 • вигідне страхування вантажу;
 • за потреби повний комплекс складських послуг у філіях України;
 • знижки та бонуси для корпоративних клієнтів.

Більш детальну інформацію можна отримати по телефону вже зараз. Залишіть заявку на зворотний зв’язок і ми зв’яжемося з вами.

Що вигідніше – відправлення вантажу у складі збірної партії чи окремий автомобіль?

Вантажоперевезення окремим транспортом (FTL) – оптимальний варіант для тих компаній, яким важлива швидкість доставки. Цю послугу також обирають власники або продавці продукції, яка потребує особливого режиму зберігання та транспортування. Доставка товару у складі збірної партії (LTL) дозволяє заощадити на вантажоперевезенні, оскільки оплачується не весь автомобіль, а конкретне місце, яке займає вантаж у кузові. Збірний вантаж – це невеликий обсяг товару у ящиках, мішках, бочках або на палетах, який поєднується з посилками інших відправників на складі транспортної компанії в одне повноцінне відправлення.

Від чого залежить ціна вантажоперевезення по Україні?

Ціна послуг для різних клієнтів буде різною. Вона залежить від маси та обсягів вантажу, характеру товару, необхідності дотримуватися особливих умов під час транспортування. Надайте нам вступну інформацію, і ми розрахуємо ціну послуги для вас.

Ви гарантуєте безпеку вантажоперевезення при залученні стороннього транспорту?

Переважна більшість замовлень обслуговується власним транспортом «Неоліт Логістікс». Якщо власних технічних потужностей не вистачає, ми орендуємо автомобілі у перевірених компаній і, перш ніж відправити їх у рейс, підтверджуємо справний стан та повну відповідність профільним стандартам.

Чи буде дотримано графіку доставки?

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб завантажені автомобілі рухалися відповідно до графіка – плануємо навантаження, заздалегідь готуємо супровідні документи. Під час розробки маршруту логісти намагаються передбачити всі можливі затримки, зупинки в дорозі. Тому ми впевнено говоримо про дотримання термінів доставки.

Скільки коштує додатковий сервіс: підготовка документів, складові послуги?

Ціна формується в індивідуальному порядку та залежить від наступних факторів: перелік додаткових послуг, характер вантажу. Важливо, що комплексна послуга завжди коштує дешевше, ніж сумарна вартість окремих етапів.

Яку відповідальність несе вантажоперевізник при зриві термінів чи псуванні товарів?

Права та відповідальність сторін прописані у договорі. Щоб максимально захистити інтереси клієнтів, ми додатково страхуємо такі ризики, як затримка вантажу в дорозі або пошкодження вантажів. Відправник вантажу має право вимагати з вантажоперевізника компенсацію відповідно до чинного законодавства.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА НА ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ?

Ціна доставки визначається цілою низкою чинників:

 • масою і обсягом вантажу;
 • характеристиками переміщуваного товару та необхідністю підтримувати особливі умови його зберігання та перевезення;
 • типом перевезення – необхідністю використання різних видів транспорту і перевантаження;
 • напрямком транспортування.

НА ЧОМУ ВИКОНУЮТЬСЯ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ?

Вантажоперевезення по Україні здійснюються на власному транспорті компанії Neolit

ЯКІ ВИДИ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ ПО УКРАЇНІ ЗДІЙСНЮЄ ГК НЕОЛІТ?

ГК Неоліт здійснює всі види вантажоперевезень по Україні. Найпопулярніші:

 • ЖД перевезення
 • Автомобільні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ ПО УКРАЇНІ – ОСНОВНІ ТИПИ?

Склад-склад, двері-склад, склад-двері, від дверей до дверей.