Вантажні перевезення по Україні

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Основні напрямки вантажоперевезень по Україні:

Ознайомтеся з нашим прайсом

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Вид транспорту Вага, т Ціна, UAH
Кривий Ріг – Ужгородтент20т45 000
Дніпро – Луцьктент20т55 000
Дніпро – Одесатент20т30 000
Дніпро – Запоріжжятент20т10 000

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю

Gland OU

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нам пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія Gland OU повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і доступність...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

З необхідністю перевезення по Україні різних вантажів стикається будь-яке підприємство, незалежно від форми власності та масштабів ведення діяльності. Великі виробники закуповують сировину і відправляють готову продукцію покупцям, невеликі фірми пересилають товар контрагентам. Наявність власного автопарку дає змогу вирішити логістичні завдання, але дорого обходиться компаніям. Тому багато представників бізнесу обирають замовити вантажні перевезення всередині країни у спеціалізованої компанії.

Транспортна компанія Neolit Logistics пропонує професійні послуги автоперевезення по Україні та гарантує:

 • високий сервіс;
 • конкурентні ціни;
 • індивідуальний підхід до кожного проекту.

Маючи колосальний досвід і професійні напрацювання, ми успішно вирішуємо найрізноманітніші профільні завдання. Свідченням цього є наша висока репутація і позитивні відгуки клієнтів. Серед наших постійних партнерів компанії, які вже замовляли вантажоперевезення по Україні і встигли оцінити вигоди співпраці. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб зв’язатися з менеджером Neolit Logistics” для узгодження всіх деталей вантажоперевезення по Україні.

Вантажоперевезення по Україні: чому обирають Neolit Logistics?

Далеко не всі вантажоперевізники можуть запропонувати той перелік послуг, які реалізує Neolit Logistics. Ми здійснюємо комплексні вантажні перевезення по Україні, що включає:

 • підбір транспорту і опрацювання маршруту з урахуванням обсягу і характеру вантажу;
 • страхування ризиків за вигідними тарифами;
 • вантажно-розвантажувальні роботи із залученням необхідної техніки та людських ресурсів;
 • повний супровід вантажу, зокрема з можливістю цілодобового відстеження за допомогою GPS.

Доставка вантажів по Україні виконується повністю нашими силами і під нашим контролем. Клієнти можуть спокійно займатися бізнесом, не відволікаючись на вирішення логістичних завдань.

Стабільність і надійність – це конкурентні переваги Neolit Logistics. Незважаючи на складну соціально-економічну та політичну обстановку в країні ми продовжуємо працювати, чітко дотримуємося взятих на себе договірних зобов’язань, виконуючи вантажні перевезення з дотриманням умов контракту. Компанія, усвідомлюючи важливу економічну складову роботи бізнесу, не зупиняла свою діяльність під час пандемії COVID-19 і в умовах воєнного часу. Наші клієнти, яких цікавить перевезення вантажів по Україні, можуть бути впевненими в тому, що сировину вони отримають вчасно, а їхню продукцію буде своєчасно доставлено контрагентам. Команда фахівців щодня докладає зусиль для:

 • розробки безпечних маршрутів;
 • підвищення якості та швидкості реалізації замовлень;
 • оптимізації транспортних витрат і формування спрощеної тарифної сітки, що дає змогу зробити розрахунки максимально простими і прозорими.

Neolit Logistics по праву входить до числа лідерів серед компаній, що здійснюють міжміські вантажні перевезення. Будемо раді продовжити співпрацю з постійними клієнтами і бачити в числі замовників нові компанії.

Neolit Logistics: широкий спектр профільних послуг

Є кілька факторів, які допомагають нам надавати стабільні та якісні автотранспортні послуги з перевезення вантажів по Україні. Серед них:

 • власний парк вантажних автомобілів різної вантажопідйомності, виду;
 • команда фахівців різного профілю – логістів, юристів, менеджерів, співробітників складу;
 • укомплектований штат висококваліфікованих водіїв;
 • широкий перелік додаткових послуг, зокрема складський сервіс і допомога в підготовці пакета супровідної документації.

Ми здійснюємо транспортні вантажні перевезення будь-якої складності – доставляємо не тільки стандартні, а й небезпечні, негабаритні, великогабаритні вантажі, продукцію, що вимагає постійного температурного контролю. Також пропонуємо доставку в рамках збірного вантажу.

 1. Генеральні вантажі

Послуга вантажоперевезення цього виду передбачає доставку продукції, виробів, які не потребують спеціальних умов. Транспортування здійснюється стандартним автотранспортом: фургонами, вантажівками з напівпричепами, причепом, тентом. Передбачено режим повної зайнятості транспорту вантажем одного клієнта FTL і режим збірного перевезення LTL, коли в автомобілі знаходяться товари різних замовників, а клієнт оплачує тільки конкретний обсяг у вантажівці.

 1. Вантажі, чутливі до температур

Далеко не всі транспортні компанії займаються вантажоперевезеннями товарів, що вимагають температурного контролю, оскільки для цих цілей потрібен спеціальний автотранспорт. Залежно від характеру товару ми виконуємо доставку рефрижераторами (якщо товари потрібно перевозити при температурі нижче 0 С) або доставку з охолодженням (якщо товари вимагають підтримки низьких плюсових температур).

 1. Небезпечні вантажі

У цій категорії товари, які вимагають особливих умов доставки, зокрема відходи хімічних виробництв, мінеральні добрива, продукти нафтопереробного сегмента. Таке вантажоперевезення по Україні вимагає підготовки спеціального пакета документів, а також залучення герметичних цистерн зі спеціальним покриттям. Також до категорії небезпечних вантажів входять вибухонебезпечна і пожежонебезпечна продукція, яка вимагає особливих умов транспортування.

 1. Негабаритні вантажі

Негабаритними називають вантажі, конструкції, що не відповідають стандартним габаритам вантажного транспорту або перевищують допустиму вагу. Перевізник вантажу має узгодити маршрут із компетентними органами та організувати супровід.

Будь-яке автоперевезення по Україні, що виконується силами Neolit Logistics, проходить у повній відповідності до вимог законодавства і профільних стандартів. Ми забезпечуємо максимальну безпеку вантажів і пропонуємо справедливі ціни на послуги. Ви можете, перш ніж замовити вантажоперевезення, отримати повну інформацію від нашого менеджера з будь-яких питань, які у вас виникнуть у рамках підготовки та реалізації проекту.

Етапи вантажоперевезення по Україні

 • Консультування замовника.
 • Обробка заявки, збір інформації, аналіз даних.
 • Підбір транспорту.
 • Складання маршруту.
 • Калькуляція з урахуванням кілометражу і вартості вантажоперевезень по Україні за 1 км.
 • Складання комерційної пропозиції.
 • Підписання договору.
 • Подача транспорту на завантаження, пакування та маркування вантажу.
 • Безпосередньо транспортне перевезення.
 • Розвантаження на місці.
 • Підписання акта виконаних робіт.

Наші клієнти мають можливість отримати детальну консультацію і замовити вантажоперевезення телефоном, електронною поштою, за допомогою чату на сайті. Наші оператори оперативно обробляють всі звернення і передають інформацію компетентним менеджерам.

Як розраховується вартість вантажоперевезення по Україні?

Питання вартості вантажоперевезень хвилює всіх клієнтів нашої компанії насамперед, оскільки від цього безпосередньо залежить рентабельність бізнесу. Ми не розраховуємо кошторис вантажоперевезення по Україні, строго виходячи з ціни за кілометр. Наші менеджери враховують й інші чинники:

 • відстань від точки відправлення до точки доставки;
 • характер і обсяг вантажу;
 • вид автотранспорту;
 • додатковий сервіс (складські послуги, маркування та перепакування вантажу, підготовка супровідних документів, експедиторський сервіс).

Кошторис розраховується ще на етапі підписання договору і є невід’ємною його частиною. Після підписання документа вартість вантажоперевезень залишається незмінною. Такою ціновою політикою Neolit Logistics вигідно відрізняється від компаній, які надають послуги на умовах “фактичної ціни за 1 км”. Адже недобросовісні перевізники не зацікавлені в розробці оптимального маршруту. Їм вигідніше розробити маршрут, який збільшить вартість договору. У результаті збільшуються витрати замовника і час доставки.

Якщо ви не хочете переплачувати за “зайвий” кілометраж, довірте вантажні перевезення між містами Neolit Logistics. Ми пропонуємо прямо зараз ознайомитися з базовими цінами на сайті, скористатися онлайн калькулятором для розрахунку попередньої вартості або звернутися до менеджера, надавши йому ввідні дані, для розрахунку ціни вантажоперевезення. Ми пропонуємо чесне партнерство на взаємовигідних умовах.

Особливості вантажоперевезень Україною: чому варто довірити логістику професіоналам

Вантажна доставка по Україні, як послуга, стає дедалі популярнішою. Це пояснюється ціновою доступністю і тими перевагами, які отримують клієнти Neolit Logistics. Головна з них – відсутність будь-якого клопоту, турбот і проблем, з якими бізнес може зіткнутися при самостійній організації відправлення. Простими словами недорого можна “купити” сервіс у комплексі. Відпадає необхідність утримання автопарку або пошуку транспортного засобу, підготовки потрібних документів, організації навантаження і розвантаження. Весь процес, який також охоплює складання маршруту, оформлення страховки, оплати палива, займає багато сил і часу. А витрати в кінцевому підсумку набагато більші, ніж при зверненні до професійного перевізника.

Не варто забувати, що будь-який вантаж потребує правильного документального оформлення. Особливо це стосується промислового обладнання, металобрухту, продуктів харчування, товарів хімічної промисловості. Підготовчий етап може зайняти кілька тижнів, тим паче, що крім нього у бізнесмена є основне заняття.

Непросто прокласти маршрут просто по картах, не знаючи всіх особливостей тієї чи іншої траси. У результаті навантажений транспорт може затриматись в заторі, час транспортування може істотно збільшиться через поганий стан відрізка шляху. Також важливо враховувати фактори, що впливають на час у дорозі – наявність мостів, залізничних переїздів, тунелів.

Важковантажний автомобіль викликає підвищений інтерес співробітників дорожньої поліції, на блокпостах. Якщо документи на транспорт і вантаж оформлені навіть з мінімальними порушеннями, це може стати причиною затримання і навіть арешту. У цьому разі не тільки існує ризик термінів доставки, а й втрати вантажу, і довгих судових розглядів.

А ще в дорозі транспорт може поламатися. Буде потрібен пошук заміни автомобіля, організація перевантаження або простій через необхідний для подальшого прямування ремонт.

Є й інші нюанси, які потрібно враховувати під час вантажоперевезень. Не варто брати на себе вирішення таких складних завдань, не маючи на це ресурсів, коли їх готовий взяти на себе штат професіоналів. У команді Neolit Logistics працюють фахівці різної спрямованості, які паралельно працюють над реалізацією проєкту. Юристи перевіряють документи, логісти – опрацьовують маршрут, менеджер складає кошторис тощо.

Ми приділяємо велику увагу технічному стану автомобілів. Транспорт регулярно проходить ТО. Це означає для наших клієнтів, що доставка не буде зірвана або затримана через несправність вантажівки або фургона.

Завдяки правильному розподілу ресурсів, ми можемо одночасно реалізовувати кілька проєктів, тому вам не доведеться чекати “своєї черги”, щоб відправити вантаж за призначенням.

Європейський сервіс та українські ціни: Neolit Logistics – вигідний логістичний партнер

Європейський сервіс у сфері транспортування вантажів передбачає:

 • чітке дотримання графіка;
 • широкий спектр послуг;
 • комплексні рішення;
 • максимальний комфорт для замовника;
 • прозоре ціноутворення;
 • індивідуальний підхід;
 • гарантії безпеки.

Усе це компанія Неоліт Логістикс надає своїм клієнтам у повному обсязі. Довіряючи професіоналам, ви повністю захищаєте себе від будь-яких непередбачених ситуацій, а вантаж – від псування в дорозі, розкрадання, затримки доставки. Іншими словами, ви захищені від фінансових і репутаційних втрат. А опція контролю вантажоперевезення дає змогу відстежувати вантаж у режимі реального часу.

Ми розраховуємо вартість послуг за базовою тарифною сіткою, прозоро і зрозуміло для клієнта. Кожну позицію кошторису менеджер проговорює з клієнтом. Тому питань щодо вартості не виникає.

До основного комплексу послуг Neolit Logistics додані додаткові сервіси, які підвищують зручність і вигоди співпраці з нами. Наша компанія здійснює транспортування, а також виконує навантажувально-розвантажувальні, складські послуги – тимчасове зберігання, пакування, маркування та контроль ваги вантажів. Як то кажуть, транспортні, логістичні та складські послуги “від А до Я”.

Важливо, що до кожного проекту застосовується індивідуальний підхід. Чи потрібно вам перевезти цілий завод, партію хімікатів, чи невелике стандартне відправлення вагою в одну тонну – в кожному випадку вам буде запропоновано найкращий варіант. Більш детальну інформацію можна прямо зараз за телефоном або через форму на сайті. Також можна замовити зворотний дзвінок, і ми передзвонимо вам протягом кількох хвилин. Будемо раді допомогти!

Часті запитання та відповіді

Що вибрати, відправлення вантажу окремою вантажівкою або в складі збірної партії?

Генеральне вантажоперевезення (FTL) підходить для бізнесу, коли важлива висока швидкість доставки або особливі умови транспортування вантажу. Компанія повністю оплачує відповідний за параметрами автотранспорт, який доставляє вантаж з точки відправлення в пункт призначення без зайвих зупинок. Доставка вантажу в збірній партії (LTL) дає можливість скоротити витрати на вантажоперевезення – клієнт оплачує лише конкретне місце в кузові вантажівки. Цей вид доставки підходить, коли потрібно відправити кілька ящиків або мішків товару, вантаж на декількох палетах. Мінус цього варіанту – збільшення швидкості доставки, оскільки вантажі різних клієнтів спочатку консолідуються на складі в одне повноцінне відправлення.

Яким вантажам потрібне обов’язкове пакування?

Якщо вантаж під час доставки автотранспортом або при навантаженні може бути пошкоджений, якщо за своїми характеристиками вимагає тарування, він має бути упакований у відповідну упаковку. Наприклад, сипучі продукти транспортують у мішках, що запобігають розсипанню. А скляні пляшки з напоями перевозять у ящиках.

Які вантажі доставляють в обрешітці?

Дерев’яний каркас являє собою жорстке пакування з пиломатеріалу, потрібне для запобігання пошкодження виробу або конструкції. Обрештування запобігає контакту крихкої або, навпаки, гострої, колючої продукції з іншими вантажами під час транспортування.

Як розраховується вартість вантажоперевезення по Україні?

Розрахунок вартості доставки для кожної партії вантажу розраховується індивідуально. Враховуються об’єм, вага і характер вантажу, особливі умови і відстань доставки, вид задіяного транспорту і перелік додаткових послуг. Ви можете замовити розрахунок ціни у менеджера.

Які гарантії безпеки доставки вантажу?

Кожна партія вантажу страхується перед відправленням. У переліку ризиків – псування, крадіжка вантажу, затримка доставки, природні та техногенні катастрофи.

Хто виконує завантаження і вивантаження вантажів?

Ця послуга доступна для наших клієнтів. Залежно від характеру та обсягу вантажу ми залучаємо або спецтехніку, або бригаду навчених вантажників.

Скільки часу займає доставка вантажу по Україні?

Час вантажоперевезення безпосередньо пов’язаний з відстанню між точкою відправлення і пунктом призначення. Вантажні автомобілі в середньому проїжджають 800-1000 км на добу. На швидкість руху транспортного засобу впливає якість доріг, наявність на шляху проходження таких перешкод, як мости, залізничні переїзди, населені пункти.

Що таке графік доставки?

Для наших клієнтів вкрай важливо знати, скільки часу займає доставка вантажу. Тому ми плануємо навантаження, розраховуємо час вантажоперевезення і складаємо графік, намагаючись врахувати можливі затримки в дорозі. Тому наша компанія дотримується термінів доставки. Відстежувати вантаж у дорозі можна в режимі реального часу.

Скільки коштують додаткові послуги?

Ціна залежить від виду додаткової послуги та характеру вантажу. Найвигідніше замовляти комплексний сервіс, який включає повний перелік необхідних заходів для успішної реалізації проекту.

Яка відповідальність транспортної компанії у разі зриву термінів доставки?

Відповідальність сторін прописується в договорі та регулюється згідно з чинним законодавством.

Ви здійснюєте “доставку від дверей до дверей”?

Компанія Неоліт Логістикс серед інших послуг пропонує вантажоперевезення від складу відправника до складу або адреси одержувача.

Основні напрямки вантажоперевезень по Україні