Про компанію

Транспортна компанія Неоліт Логистикс

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.
Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 13 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

За всіма досягненнями стоять люди

Реалізовані проєкти

Успішне Перевезення Екскаватора-навантажувача JCB 3CX!

Маршрут: с. Шаян, Закарпатська обл. – м. Заводське, Полтавська обл. Екскаватор-навантажувач: JCB 3CXВага: 8500 кгГабаритні розміри: 5620x2350x2910 ммОсобливість: У ковші екскаватора перевозились ще 2 маленьких ковша Для перевезення цієї сільськогосподарської техніки був необхідний трал з аппарелями для самозаїзду екскаватора. Команда спеціалістів Вінницької філії Неоліт Логістик оперативно та в строк організувала завантаження та доставку.

Читати повністю

Перевезення сільськогосподарської техніки з Неоліт Логістик!

Наші професіонали з Львівської філії успішно виконали транспортування дискової борони вагою 3,5 тонни та шириною 6 метрів за маршрутом Київ – Стрий. Ми забезпечуємо безпечне та своєчасне перевезення вашого обладнання будь-якої складності! Довірте свої вантажі нам, і ми подбаємо про все від початку до кінця. Неоліт Логістик – ваш надійний партнер у світі логістики

Читати повністю

Успішне перевезення труб з Похівки до Веселого!

Раді поділитися нашою нещодавнім успішним перевезення негабаритного вантажу! Наші фахівці з Дніпровської філії здійснили доставку труб з села Похівка (Івано-Франківська область) до села Веселе (Полтавська область). Характеристики вантажу: Організація перевезення:Перевезення здійснювалося у дві партії: Транспортні засоби: спеціальний транспорт для негабаритних вантажів Ми раді, що змогли забезпечити безпечну та своєчасну доставку таких важливих матеріалів. Дякуємо нашим...

Читати повністю
Переглянути всі проєкти

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Ділимось новинами та експертністю

Переглянути всі новини
Переглянути всі новини

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв’язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 13 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України. Багаторічний успішний досвід роботи в сфері логістики дозволив налагодити партнерські відносини з компаніями, зайнятими в сфері торгівлі, переробки, виробництва, надання послуг. Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Позиціонування компанії Neolit

Група компаній Неоліт Логистикс позиціонує себе не тільки як транспортне підприємство з власним автопарком (в управлінні компанії більше 500 одиниць транспорту вантажопідйомністю від 2,2 т до 22 т, корисним об’ємом від 15 м3 до 120 м3 і 5 спеціалізованих тралів для перевезення негабаритних вантажів вантажопідйомністю від 30 т до 120т), але і як логістичний провайдер, що пропонує повний комплекс транспортних і експедиційних послуг (перевезення, митне оформлення, складські послуги) по міжнародній і внутрішній перевезення вантажів будь-якого характеру і складності (наливні, сипучі, небезпечні вантажі всіх класів, негабаритні вантажі , збірні вантажі) будь-яким видом транспорту (автомобільним, залізничним, морським і авіа).

Основні напрямки перевезень: Україна, Франція, Німеччина, Нідерланди, Польща, Чехія, Бельгія, Іспанія, Італія, Литва, Латвія, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Туреччина, Вірменія, регулярні імпортно-експортні поставки з більш ніж 54 країн світу.

Неоліт Логистикс – транспортна логістика зі знаком якості

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Активна зовнішня торгівля і розвиток ряду експортоорієнтованих галузей стимулюють розвиток української транспортної логістики. Важливе значення має і географічне положення держави. Через Україну проходять значні обсяги транзитних вантажів, які перевозяться як українськими, так і міжнародними транспортними компаніями.

Для забезпечення ритмічної і стабільної роботи будь-якого підприємства необхідно забезпечити своєчасні та безперебійні поставки вантажів. Це можуть бути як сировину для виробничих потреб, напівфабрикати, а також готова продукція, яка повинна бути вчасно доставлена ​​на певні ринки.

Поняття логістики істотно ширше звичайної перевезення товару з точки А в точку Б.

Документальне оформлення вантажів, у тому числі їх розмитнення, швидкість, забезпечення навантаження і вивантаження товару, а також організація складського зберігання вантажів відповідно до ставляться – всі ці послуги включає в себе сучасна логістика.

Логістична компанія в Україні Неоліт Логистикс – послуги лідера ринку

Транспортна компанія може використовувати як орендний транспорт, так і власні автомобілі. Наявність власного і орендованого автопарку – істотний плюс для компанії, яка береться за забезпечення перевезень. Використання власних машин дає можливість запропонувати оптимальну ціну. Неоліт Логистикс оперує автопарком з автомобілями різного призначення, що дозволяють перевозити будь-які типи вантажів, включаючи небезпечні і великогабаритні.

Якщо мова йде про великі обсяги перевезень, Неоліт Логистикс надасть необхідну кількість транспортних одиниць. Завдяки високому рівню завантаження наші водії виконують регулярні рейси в більшості найбільш популярних і завантажених напрямків.

Це дозволяє нам забезпечувати високу швидкість доставки і вигідні тарифи для малого та середнього бізнесу, який потребує перевезення невеликих партій товарів. Для їх переміщення можуть використовуватися такі формати:

 • перевезення в складі комплектних вантажів і збірних партій
 • доставка в якості попутного вантажу

Транспортна компанія Неоліт Логистикс – ціна вибору

Сьогодні транспортні компанії України – це сотні фірм і навіть груп індивідуальних перевізників, які пропонують свої послуги в різних регіонах країни. За приблизними розрахунками експертів, число автомобілів, представлених в сфері транспортних послуг, становить понад 130 тисяч одиниць.

Всі учасники транспортного ринку в Україні діляться не тільки за лімітами одноразово переміщуваних вантажів, а й за своїми можливостями виконувати внутрішні і міжнародні перевезення.

Спеціальні інтернет-портали допомагають пов’язувати замовників з приватними виконавцями і великими транспортними фірмами, однак вони не дають уявлення про можливості виконавця, стан автотранспорту, послуги, що надаються.

Перевезення партій товару на далекі відстані і, тим більше, з перетином ряду кордонів вимагає залучення великих операторів ринку, що мають багаторічний досвід успішного вирішення різноманітних логістичних завдань. Визначити можливості Логістичної компанії можна за кількома критеріями.

Перше і найважливіше – наявність власного автопарку для виконання замовлень Клієнтів. Це означає, що компанія містить штат професійних водіїв і механіків і належним чином стежить за станом наявної техніки.

Друге – досвід роботи. Чим довше транспортна компанія працює на ринку, тим більшим досвідом вирішення різних завдань з перевезення вантажів вона володіє. Це особливо важливо при організації переміщення небезпечних, дорогих і великогабаритних вантажів.

Третє – типи і обсяги перевезених вантажів. Далеко не кожна транспортно-логістична компанія візьметься за перевезення негабариту, так не володіє необхідною технікою і компетенцією співробітників. Це ж стосується транспортування небезпечних вантажів, які вимагають отримання ліцензії і використання спеціальних ємностей.

Що пропонує своїм Клієнтам найкраща транспортна компанія України

 • міжнародні перевезення унімодального та інтермодального типу
 • переміщення будь-яких типів і об’єктів грузів як усередині України, так і за її межі
 • складання оптимальних маршрутів і точний розрахунок вартості перевезень
 • формування збірних партій та доставку попутних грузів у різних напрямках
 • допомога в оформленні таможенних та транспортних документів,
 • страхування грузу та відповідальність грузоперевозчика
 • пропозиція складських площі та погрузочно-розвантажувальні роботи
 • додаткові послуги, пов’язані з складською обробкою товарів та розподілом за торговими точками в різних регіонах

Неоліт Логистикс – власні та орендовані автопарки

ГК «Neolit» пропонує повний спектр послуг своїм Клієнтам. Ми реалізуємо проекти різної складності – від організації перевезення великогабаритних і небезпечних вантажів, до ритмічного постачання торговельних мереж і доставки попутних вантажів.

Ціна доставки визначається цілою низкою чинників:

 • масою і обсягом вантажу
 • характеристиками переміщуваного товару та необхідністю підтримувати особливі умови його зберігання та перевезення
 • типом перевезення – необхідністю використання різних видів транспорту і перевантаження
 • напрямком транспортування – на вартість переміщення по закордонних країнах впливають особливості національних податкових режимів і місцеві правила вантажоперевезень

Неоліт Логистикс управляє власним і орендованим автопарком і здійснює всі типи перевезень. Географія доставки, яку забезпечує наша транспортна компанія – Україна, країни-сусіди, ЄС, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Африка, Північна і Південна Америки. Гнучкі тарифи, зручні умови і додаткові послуги дозволяють Вам вибрати найбільш зручний для себе формат співпраці.