Перевезення по СНД

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Вантажоперевезення по СНД

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

СНД сьогодні включає десять країн і в сукупності вони являють собою ємний ринок збуту товарів. Географія об’єднання – це тисячі кілометрів територій, які розділені кордонами держав.

Вантажоперевезення по СНД – з огляду на національні особливості

У кожній державі діють власні національні органи контролю за переміщенням транспорту, а також національні митниці.

Це може помітно ускладнювати переміщення вантажів по територіях незалежних країн в ході здійснення транспортування компаніями, що не мають належного досвіду і компетенції в організації такого роду перевезень.

У партнерстві з “Неоліт Логистикс”, що працює на цьому напрямку вже більш 13-ти років, Ви можете бути спокійні за результат. Вантаж буде доставлений в певні угодою терміни. Клієнт може стежити за переміщенням своєї партії вантажу в онлайн-режимі, ми повідомимо про прихід вантажу до одержувача.

З Неоліт Логистикс перевезення вантажів по СНД спрощується до простої постановки задачі

Далі за роботу візьмуться наші фахівці, які підготують план переміщення вантажу з урахуванням всіх необхідних витрат на проходження кордонів, а також вантажно-розвантажувальні роботи.

Готовність до будь-яких змін і здатність оперативно реагувати на всі виникаючі несподіванки є обов’язковою умовою професійної організації та забезпечення процесу транспортування вантажів в СНД. Залежно від типу вантажу, його обсягу та плеча доставки приймається рішення про найбільш зручний вид транспорту.

З урахуванням відстаней перевезення вантажів автомобільним транспортом часто стають невигідними для Клієнта в порівнянні з залізничним транспортом. Нехай навіть рейси вантажівки і будуть обходитися в цілому дешевше аналогічних перевезень на європейському напрямку через більш низьких вимог до вантажного автотранспорту, що переміщується по території СНД.

При цьому не завжди вигідне і залізничне перевезення через постійно зростаючі тарифів, крадіжки на дорогах і повільної середньої швидкості переміщення вантажу по просторах СНД. Необхідність додаткової перевалки можуть звести переваги дешевизни до нуля, а за часом така доставка буде здійснюватися довше автомобільної. Вантажівка має незаперечні переваги «останньої милі», якщо необхідна адресна доставка вантажів по СНД.

При цьому є й альтернативні способи переміщення вантажів в зазначені регіони за допомогою авіаційного та морського транспорту в мультимодальному режимі.

Послуги вантажоперевезення в країни СНД від “Неоліт Логистикс” включають в себе всі необхідні операції, пов’язані з:

  • митно-брокерськими операціями
  • страхуванням
  • документальним забезпеченням процесу транспортування
  • розробкою маршруту
  • підбором і поставкою транспорту
  • перевалочними роботами
  • складськими послугами

Замовити вантажоперевезення по країнах СНД і всі необхідні супутні послуги Ви можете прямо зараз. Отримавши всю необхідну інформацію, наші менеджери приступлять до організації перевезення.