Перевезення по СНД

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Вантажоперевезення по СНД

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

СНД сьогодні включає десять країн і в сукупності вони являють собою ємний ринок збуту товарів. Географія об’єднання – це тисячі кілометрів територій, які розділені кордонами держав.

Вантажоперевезення по СНД – з огляду на національні особливості

У кожній державі діють власні національні органи контролю за переміщенням транспорту, а також національні митниці.

Це може помітно ускладнювати переміщення вантажів по територіях незалежних країн в ході здійснення транспортування компаніями, що не мають належного досвіду і компетенції в організації такого роду перевезень.

У партнерстві з “Неоліт Логистикс”, що працює на цьому напрямку вже більш 13-ти років, Ви можете бути спокійні за результат. Вантаж буде доставлений в певні угодою терміни. Клієнт може стежити за переміщенням своєї партії вантажу в онлайн-режимі, ми повідомимо про прихід вантажу до одержувача.

З Неоліт Логистикс перевезення вантажів по СНД спрощується до простої постановки задачі

Далі за роботу візьмуться наші фахівці, які підготують план переміщення вантажу з урахуванням всіх необхідних витрат на проходження кордонів, а також вантажно-розвантажувальні роботи.

Готовність до будь-яких змін і здатність оперативно реагувати на всі виникаючі несподіванки є обов’язковою умовою професійної організації та забезпечення процесу транспортування вантажів в СНД. Залежно від типу вантажу, його обсягу та плеча доставки приймається рішення про найбільш зручний вид транспорту.

З урахуванням відстаней перевезення вантажів автомобільним транспортом часто стають невигідними для Клієнта в порівнянні з залізничним транспортом. Нехай навіть рейси вантажівки і будуть обходитися в цілому дешевше аналогічних перевезень на європейському напрямку через більш низьких вимог до вантажного автотранспорту, що переміщується по території СНД.

При цьому не завжди вигідне і залізничне перевезення через постійно зростаючі тарифів, крадіжки на дорогах і повільної середньої швидкості переміщення вантажу по просторах СНД. Необхідність додаткової перевалки можуть звести переваги дешевизни до нуля, а за часом така доставка буде здійснюватися довше автомобільної. Вантажівка має незаперечні переваги «останньої милі», якщо необхідна адресна доставка вантажів по СНД.

При цьому є й альтернативні способи переміщення вантажів в зазначені регіони за допомогою авіаційного та морського транспорту в мультимодальному режимі.

Послуги вантажоперевезення в країни СНД від “Неоліт Логистикс” включають в себе всі необхідні операції, пов’язані з:

  • митно-брокерськими операціями
  • страхуванням
  • документальним забезпеченням процесу транспортування
  • розробкою маршруту
  • підбором і поставкою транспорту
  • перевалочними роботами
  • складськими послугами

Замовити вантажоперевезення по країнах СНД і всі необхідні супутні послуги Ви можете прямо зараз. Отримавши всю необхідну інформацію, наші менеджери приступлять до організації перевезення.