Морські перевезення

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Ознайомтеся з нашим прайсом

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Напрямок Морська лінія Ціна 20-фут контейнер, $ Ціна 40-фут контейнер, $
Констанца (Румунія) – Ліверпуль (Великобританія)СМА35343862
Гданськ (Польща) – Ліверпуль (Великобританія)MAERSK15702160
Ціндао (Китай) – Гданськ (Польща)MAERSK1957 2156
Гданськ (Польща) – Лос-Анджелес (США)MAERSK41004478

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Контейнерні перевезення морем по праву вважаються одним з найбільш недорогих і перспективних видів послуг логістики. До них вдаються як великі компанії, так і невеликі. Серед приватних осіб і ПП популярні збірні контейнерні перевезення в Україні та на експорт. Але доставка – досить складний процес. Якщо Вам потрібно замовити морські міжнародні вантажоперевезення, обов’язково проконсультуйтеся у фахівців Неоліт Логистикс.

Міжнародні морські перевезення вантажів – механізм проведення

Контейнерні перевезення – найсучасніший і поширений спосіб доставки вантажів між країнами. Особливо затребуваний для мультимодальних перевезень.

Уніфіковані контейнери значно прискорюють вантажно-розвантажувальні роботи. У них зручно комплектувати вантажі, і сьогодні 70% міжнародних обсягів вантажів переміщуються саме в контейнерах.

Морські перевезення вантажів специфічні, оскільки апріорі є міжнародними. Як і будь-який вид транспортування через кордон вони вимагають відповідного пакета документів. Всі морські перевезення в Україні проходять за наступним сценарієм.

Стандартний або збірний вантаж пакується в контейнери. Їх опечатують і складаються необхідні транспортні та митні документи. Після за допомогою ЖД-вагонів або контейнеровозів відправлення доставляють в порт. Там контейнери перевіряють і завантажують на судно, наступне за певним маршрутом. По закінченню морського вантажоперевезення (прибуття в порт одержувача) все відбувається в зворотній послідовності. Точно так же проходить транспортування негабариту.

З огляду на багатоетапність доставки, дуже важливо контролювати рух вантажу на всіх відрізках шлях і під час вантажно-розвантажувальних робіт. Тому, краще скористатися послугами транспортної компанії з позитивною репутацією, яка не тільки повністю простежить за всім процесом контейнерного перевезення, але також зможе гарантувати збереження відправлення і дійсно працюючу страховку.

Переваги і недоліки морських перевезень вантажів

Міжнародні контейнерні перевезення переважно використовуються для доставки вже готової промислової продукції. Завдяки світового поділу праці, з початку століття обсяг контейнерообігу збільшився більш ніж в 2,5 рази. Парк використовуваних сьогодні контейнерів перевищив 12 млн штук.

У разі, коли на ринку фіксується надлишок контейнерів, вони можуть тимчасово або назавжди виводиться з обороту і використовуватися в якості складських модулів. Одночасно на ринку можуть виникати ситуації високого попиту на інші типи контейнерів для морських перевезень і сухопутного переміщення.

Морські контейнерні перевезення, як і будь-який тип транспортування вантажів, мають свої типові особливості. Виходячи з них, можна зрозуміти, чи підходить цей вид доставки в даній ситуації або краще скористатися іншими послугами.

Переваги контейнерних перевезень

 1. Безпека. Контейнерні перевезення проходять у відносно безпечній обстановці. Аварії трапляються набагато рідше, ніж у випадку з автомобільним транспортом. Тим більше, морська хитавиця впливає на вантаж не так згубно, як різкі зупинки і удари на дорозі через непередбачених ситуацій і пошкодження асфальту
 2. Вартість. Транспортне судно уміщає на борту від 1000 до 21000 стандартних контейнерів від різних замовників. Це помітно здешевлює вартість контейнерних перевезень в Україні або за кордон для кожного Клієнта. Чим більше вантажу потрібно доставити, тим дешевше вийдуть послуги (у відсотковому співвідношенні)
 3. Дотримання термінів. Фактично, морські вантажоперевезення проходять по строго визначеними маршрутами. Але в морі немає поганих доріг, аварійних мостів і пошкоджених рейок. Транспорт може незначно затриматися через шторм або поломки. Це рідкісні випадки, але відправляти швидкопсувні продукти морем не варто
 4. Необмежена відстань. Морське перевезення в Україні практикуються досить давно. Їх використовують більшість великих виробничих підприємств, що працюють на зовнішньому економічному ринку. Звідси – налагоджений графік доставки в будь-яку точку світу
 5. Розвинута інфраструктура. Величезним плюсом контейнерних вантажоперевезень по морю є їх сумісність з іншими видами транспортування. Інфраструктура в цьому плані розвинена досить добре. Немає проблем з тим, щоб провести контейнерне перевезення з України або назад. Вихід на портові міста є як з землі (автотранспорт, ЖД-вагони) так і з повітря (літаки)
 6. Будь-який тип вантажу. Обсяг морського судна дозволяє вмістити вантаж будь-якого розміру і типу: стандартний, сипучий, наливний, великогабаритний і т.д. У деяких випадках морські перевезення в Україні вважаються єдиним рішенням логістичної задачі

Недоліки

 1. Складність процесу. В процесі доставки Ваш вантаж як мінімум двічі змінює транспортний засіб. З цим пов’язані певні незручності. Тому займатися морськими перевезеннями вантажів повинні тільки досвідчені логісти з розвиненими зв’язками
 2. Швидкість. Судно з контейнерами на борту не може рухатися швидко. Додайте сюди поправку на погодні умови в певну пору року. Для термінової доставки і швидкопсувних товарів краще вибрати авіаперевезення

Як бачите, не дивлячись на безпеку і універсальність, деякі фактори обмежують сферу застосування морських перевезень вантажів. Щоб вибрати оптимальний метод доставки (морем, сушею або повітрям), точно розрахувати її вартість, терміни і рентабельність, зверніться до фахівців Неоліт Логистикс. Вони швидко проведуть всі необхідні обчислення і запропонують Вам кращі варіанти. Працювати з нами – правильне рішення для великого, середнього і малого бізнесу в довгостроковій перспективі. Логісти Неоліт Логистикс підберуть потрібний тип контейнера під вантаж Клієнта і забезпечать завантаження в стислі терміни.

Контейнерні перевезення і їх особливості

Контейнери розміром 20 і 40 футів – найбільш масовий сегмент в перевезеннях. Сьогодні 20-футові контейнери складають приблизно 75% використовуваного світового парку. А 40-футові – близько 20%.

Ці контейнери вважаються універсальними, хоча в залежності від габаритних характеристик різниця між ними суттєва:

 • 20-футові контейнери частіше направляються під великовагові вантажі
 • 40- і 45-футові застосовуються для перевезення менш важких, але більш об’ємних вантажів

Компанія «Неоліт Логистикс» також забезпечує Клієнта особливими контейнерами, в яких можна перевозити специфічний вантаж.

 • Рефконтейнер, або контейнер-рефрижератор, що забезпечує потрібний температурний режим для продовольчих та інших вантажів
 • Tank–танк-контейнери являють собою вмонтовані в конструкцію цистерни для перевезення рідких і газоподібних речовин
 • Flatrack–відкрита платформа, на якій може транспортуватися негабарит
 • Open Top–контейнер з відкритим верхом, що накривається тентом

Неоліт Логистикс забезпечує Клієнта будь-яким типом контейнера, який необхідний для перевезення вантажу з урахуванням його ваги, габариту і фізико-хімічних характеристик. Просто повідомте нам, який вантаж і куди вам треба доставити. Ми обов’язково зв’яжемося з Вами.