Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Новини компанії

Плідно попрацювали, саме час активно відпочити

Група компаній Neolit Logistics відсвяткувала своє 11-річчя рафтинг-туром. Уікенд neolitfamily провела в мальовничому місці нашої країни. МИгія (вона ж МигЕя) знаходиться в Миколаївській області, славиться красивими пейзажами в околицях Південного Бугу і Радонового озера.

Читати докладніше
12.09.2019
Транспортування небезпечних вантажів залізницею

При транспортуванні небезпечних вантажів варто звернути увагу на те, щоб всі сторони, які беруть участь у перевезенні, мали достатній багаж знань і досвід.

Читати докладніше
20.08.2019
Співробітники Neolit Logistics підкорили Ельбрус

"Щороку, в серпні, ми з друзями ходимо в гори". Саме так в нашому випадку можна перефразувати відому цитату з усіма улюбленого фільму

Читати докладніше
07.08.2019
Досвід міжнародного перевезення орангутанів

Напевно, Ви вже чули, що в Харківський зоопарк (який зараз все ще на реконструкції) прибули нові мешканці - орангутани. Так ось, саме Група компаній «Неоліт Лоджистікс» організувала доставку і митне оформлення Жори та Флори в Харків. Саме перевезення пройшло дуже успішно, а головне - мега-швидко!

Читати докладніше
22.07.2019
Міжнародне транспортування модульних будинків

У Neolit ​​Logistics надійшло замовлення на перевезення двох енергоефективних модульних будинків по маршруту Україна - Німеччина. Команда Київського філіалу приступила до організації та узгодження всіх нюансів по доставці даного вантажу.

Читати докладніше
26.06.2019
Футбольний турнір 2019

Вчора завершився другий відкритий турнір з міні-футболу, організований Групою компаній "Neolit ​​Logistics".

Читати докладніше
06.06.2019
Команда Neolit ​​Logistics пробігла Dnipro Half Marathon

26 травня в Дніпрі пройшло масштабне довгоочікуване спортивний захід - Interpipe Dnipro Half Marathon. Наша neolitfamily також взяла участь в забігу, адже ми завжди пропагуємо здоровий спосіб життя.

Читати докладніше
27.05.2019
Організація перевезення прохідницького комбайна для шахти Степова

Група компаній Neolit Logistics має колосальний досвід в транспортуванні сільськогосподарської техніки, в тому числі комбайнів.

Читати докладніше
20.05.2019