Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Новини компанії

Досвід міжнародного перевезення орангутанів

Напевно, Ви вже чули, що в Харківський зоопарк (який зараз все ще на реконструкції) прибули нові мешканці - орангутани. Так ось, саме Група компаній «Неоліт Лоджистікс» організувала доставку і митне оформлення Жори та Флори в Харків. Саме перевезення пройшло дуже успішно, а головне - мега-швидко!

Читати докладніше
22.07.2019
Міжнародне транспортування модульних будинків

У Neolit ​​Logistics надійшло замовлення на перевезення двох енергоефективних модульних будинків по маршруту Україна - Німеччина. Команда Київського філіалу приступила до організації та узгодження всіх нюансів по доставці даного вантажу.

Читати докладніше
26.06.2019
Футбольний турнір 2019

Вчора завершився другий відкритий турнір з міні-футболу, організований Групою компаній "Neolit ​​Logistics".

Читати докладніше
06.06.2019
Команда Neolit ​​Logistics пробігла Dnipro Half Marathon

26 травня в Дніпрі пройшло масштабне довгоочікуване спортивний захід - Interpipe Dnipro Half Marathon. Наша neolitfamily також взяла участь в забігу, адже ми завжди пропагуємо здоровий спосіб життя.

Читати докладніше
27.05.2019
Організація перевезення прохідницького комбайна для шахти Степова

Група компаній Neolit Logistics має колосальний досвід в транспортуванні сільськогосподарської техніки, в тому числі комбайнів.

Читати докладніше
20.05.2019
Перевезення цінних і дорогих вантажів

Неодноразово ми говорили про те, наскільки важливо дотримуватись усіх правил безпеки вантажоперевезень, особливо щодо цінних та дорогих вантажів. Група компаній "Неоліт Лоджистікс" гарантує своїм Клієнтам безпечні перевезення найцінніших вантажів

Читати докладніше
08.05.2019
Організація міжнародного перевезення військової техніки на виставку

Результатом проведеної бездоганної роботи фахівців компанії стало отримання Посвідчення Державної служби експортного контролю України

Читати докладніше
24.04.2019
Нестандартні рішення - запорука успіху команди Neolit ​​Logistics

До Neolit ​​Logistics надійшло замовлення на перевезення обладнання для виробництва м'ясних виробів по маршруту Німеччина - Україна.

Читати докладніше
03.04.2019