Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Новини компанії

Перевезення театрального реквізиту до Польщі

 ГК Neolit ​​Logistics у вересні 2019 року здійснила ще одне успішне проектне вантажоперевезення, а саме: Дніпропетровська філія компанії організувала перевезення театрального майна (декорації, костюми, реквізит) для Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка в м Білосток, Польща. Там в драматичному театрі ім. Александа Венгерко наші актори презентували виставу «Швейк».

Читати докладніше
25.10.2019
Перевезення насосної станції по Україні

ГК Neolit ​​Logistics у вересні 2019 року надала послугу з доставки вантажу - каналізаційна насосна станція. Даний проект курирувала Запорізька філія.

Читати докладніше
07.10.2019
Відкриття філії у Вінниці

Друзі! З радістю повідомляємо, що в нашій великій і дружній родині поповнення. Минулого тижня відчинила свої двері Вінницька філія Neolit ​​Logistics.

Читати докладніше
02.10.2019
Команда Neolit Logistics взяла участь в ATB Dnipro Marathon

Здавалося б, тільки вчора команда Neolit ​​Logistics пробігла Interpipe Dnipro Half Marathon, а пройшло вже майже 5 місяців, уявляєте?!

Читати докладніше
24.09.2019
Кращі оратори у сфері логістики

Згадайте свої відчуття, коли в школі чули фразу "До дошки йде .." і багатозначна пауза вчителя. А коли виходили на захист диплома в універі? Або презентували послуги своєї компанії новому мега-перспективному клієнту.

Читати докладніше
23.09.2019
Плідно попрацювали, саме час активно відпочити

Група компаній Neolit Logistics відсвяткувала своє 11-річчя рафтинг-туром. Уікенд neolitfamily провела в мальовничому місці нашої країни. МИгія (вона ж МигЕя) знаходиться в Миколаївській області, славиться красивими пейзажами в околицях Південного Бугу і Радонового озера.

Читати докладніше
12.09.2019
Транспортування небезпечних вантажів залізницею

При транспортуванні небезпечних вантажів варто звернути увагу на те, щоб всі сторони, які беруть участь у перевезенні, мали достатній багаж знань і досвід.

Читати докладніше
20.08.2019
Співробітники Neolit Logistics підкорили Ельбрус

"Щороку, в серпні, ми з друзями ходимо в гори". Саме так в нашому випадку можна перефразувати відому цитату з усіма улюбленого фільму

Читати докладніше
07.08.2019