Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Новини компанії

Організація складного негабаритного перевезення

Співробітники центрального офісу ГК «Неоліт Логістикс» в грудні 2019 року успішно організувалили доставку особливо цінного негабаритного вантажу з м Миколаїв в МТП Південний.

Читати докладніше
08.01.2020
З Новим роком та Різдвом!

Вітаємо усіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Читати докладніше
28.12.2019
Перевозка Уралову складних погодних умовах

В центральний офіс ГК NEOLIT LOGISTICS в грудні надійшов запит на перевезення 4-х Уралів з причепами військового призначення з Києва до військової частини Новоівницьке.

Читати докладніше
27.12.2019
Доставка обладнання на виставку до Німеччини

У листопаді Харківська філія Групи компаній «Neolit ​​Logistics» організувала і успішно здійснила доставку виставкового обладнання на виставку в Нюрнберг і назад в Україну.

Читати докладніше
20.11.2019
Перевезення театрального реквізиту до Польщі

 ГК Neolit ​​Logistics у вересні 2019 року здійснила ще одне успішне проектне вантажоперевезення, а саме: Дніпропетровська філія компанії організувала перевезення театрального майна (декорації, костюми, реквізит) для Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка в м Білосток, Польща. Там в драматичному театрі ім. Александа Венгерко наші актори презентували виставу «Швейк».

Читати докладніше
25.10.2019
Перевезення насосної станції по Україні

ГК Neolit ​​Logistics у вересні 2019 року надала послугу з доставки вантажу - каналізаційна насосна станція. Даний проект курирувала Запорізька філія.

Читати докладніше
07.10.2019
Відкриття філії у Вінниці

Друзі! З радістю повідомляємо, що в нашій великій і дружній родині поповнення. Минулого тижня відчинила свої двері Вінницька філія Neolit ​​Logistics.

Читати докладніше
02.10.2019
Команда Neolit Logistics взяла участь в ATB Dnipro Marathon

Здавалося б, тільки вчора команда Neolit ​​Logistics пробігла Interpipe Dnipro Half Marathon, а пройшло вже майже 5 місяців, уявляєте?!

Читати докладніше
24.09.2019
Передзвоніть мені