Перевезення негабаритних вантажів залізницею

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Світовий сегмент перевезень негабаритних вантажів демонструє стабільне річне зростання в 15%. Експерти пов’язують таку динаміку з новими економічними зв’язками. Великі підприємства налагоджують партнерські відносини із зарубіжними контрагентами, відкривають нові представництва та філії. І негабаритні залізничні перевезення стають частиною такої співпраці і розвитку.

Негабаритним (нестандартним) вантажем називають вироби, конструкції, чиї габарити перевищують допустимі розміри за одним або кількома фізичними параметрами. На залізничному транспорті до них відносять вантажі:

 • масою – понад 60 і менше 500 тонн;
 • довжиною – понад 14 метрів;
 • шириною – понад 3,25 метра;
 • висотою – понад 4 метри.

Серед прикладів таких вантажів можна виділити:

 • будівельну техніку (екскаватори, бульдозери, грейдери, вантажні автомобілі);
 • бурові установки, землерийну техніку, каменедробильні машини;
 • металоконструкції – вишки, огорожі;
 • велике обладнання – лінії цементних, хімічних заводів, млинів;
 • резервуари, моторні судна.

Залізничне перевезення є оптимальним і часто єдиним варіантом доставки негабаритних вантажів. Адже не завжди можна перевезти їх іншими видами транспорту навіть на малу відстань. Але навіть якщо така можливість існує, доставка негабариту залізницею може стати частиною мультимодального рішення. Оскільки це економічно вигідний спосіб транспортування.

Логістична компанія “Неоліт Логістікс” пропонує послуги з перевезення негабаритних вантажів залізницею:

 1. Маючи необхідний досвід і ресурси, ми гарантуємо виконання замовлення в повному обсязі.
 2. Налагоджена процедура транспортування негабаритних вантажів залізничним транспортом дає можливість пропонувати вигідні фінансові умови.
 3. Ми реалізуємо разові контракти і допомагаємо організувати регулярні потоки міжнародних перевезень негабаритних вантажів Європою, Прибалтикою, Балканами, Східною Азією і Середньою Азією.
 4. Наші досвідчені співробітники враховують потреби та особливості кожної партії вантажу для розробки оптимальних маршрутів доставки.
 5. “Неоліт Логістикс” організовує своєчасну доставку будь-якого вантажу незалежно від географічного пункту призначення.

Щоб дізнатися більше, зателефонуйте нашому менеджеру. Спеціаліст відповість на ваші запитання, підготує комерційну пропозицію з урахуванням даних про вантаж і маршрут.

Особливості перевезення негабаритних вантажів залізницею

Перевезення негабаритних вантажів залізничним транспортом має свої особливості і вимагає професійного підходу від етапу “планування” до завершального етапу “доставки”. 

Розробка проекту починається з отримання від клієнта вступних даних. Це креслення негабаритних позицій у кількох проекціях із зазначенням габаритів, інформацією про вагу і найменування вантажу, про маршрут прямування. Якщо така технічна інформація відсутня, клієнт може замовити виїзд фахівця для виконання необхідних замірів негабаритних вантажів.  

На підставі отриманих даних планується процес перевезення, здійснюється вибір рухомого складу – платформа, напіввагон, транспортер, розробляється схема кріплення вантажу на вагоні. Інші завдання, які транспортній компанії необхідно вирішити:

 1. Щоб відправити негабарит залізницею, його потрібно спочатку доставити на залізничну платформу, здійснити безпечне завантаження, а в пункті отримання – вивантаження.
 2. Також потрібно закріпити конструкцію на вагоні. За необхідності негабаритний вантаж частково розбирається для подальшого транспортування залізницею. Обов’язково ізолюються місця конструкцій, схильні до механічних пошкоджень, наприклад, скляні перегородки.  
 3. Продумується маршрут, адже переміщення вантажу окремими гілками може бути обмежене розмірами тунелів і низькою вантажопідйомністю мостів.
 4. Окреме слово про юридичне оформлення. Негабаритні перевезення залізницею супроводжуються підготовкою пакета документів. Особливо важливо дотримуватися цієї умови під час міжнародної доставки виробів, конструкцій, обладнання.

Вирішити всі ці завдання і забезпечити безпеку залізничного перевезення негабаритних вантажів під силу тільки професіоналам, таким як “Неоліт Логістикс”. 

Переваги доставки негабариту залізницею

Перевезення негабаритних вантажів залізничним транспортом порівняно з транспортуванням іншими способами має такі переваги:

 • Можливість перевезення негабаритних конструкцій на далекі відстані. Розгалужена мережа залізничних доріг дозволяє перевозити складні вантажі практично в будь-який регіон без проміжного перевантаження. 
 • Чіткі терміни. Залізничний транспорт функціональний і працює за заздалегідь встановленим графіком. Залізничні перевезення відомі своєю стабільністю і надійністю, на відміну від автомобільних перевезень, які відомі затримками, спричиненими заторами і впливом погодних умов.
 • Швидкість. Порівняно з транспортуванням негабаритних вантажів автомобільним або морським транспортом ефективність послуг залізничного транспорту вища. Судна і великовантажні вантажівки дорогами рухаються повільніше, ніж поїзди.
 • Більше можливостей. Для перевезень залізницею обмеження за габаритами не настільки суворі, як для автомобільних і авіаційних перевезень. 
 • З усіх способів перевезення великогабаритних і негабаритних вантажів залізничні перевезення найменше залежать від кліматичних та інших зовнішніх умов.
 • Контроль перевезення в режимі реального часу. Чіткий графік пересування поїздів допомагає відстежувати вантаж у будь-який момент. 

Всі ці фактори підтверджують, що залізничне перевезення негабаритних вантажів – оптимальний варіант для багатьох компаній.

Як ми працюємо

Ви робите замовлення – ми робимо все інше. Професійне управління проектом з боку компанії “Неоліт Логістикс”, своєчасність і увага до стандартів якості гарантують успішну доставку ввіреного нам вантажу до одержувача. Ми забезпечуємо:

 • консультування з розрахунку маршруту, законодавства та інших аспектів;
 • підготовку документації;
 • страховку вантажу;
 • підготовку вантажу до перевезення;
 • навантаження і розвантаження професійними, досвідченими і відповідальними співробітниками з використанням відповідної техніки та обладнання;
 • представництво клієнта з декларування товарів у разі міжнародного вантажоперевезення;
 • митні та брокерські послуги за необхідності;
 • постійне відстеження вантажу та оперативне надання інформації клієнту.

Якщо у вас є запитання, поставте їх фахівцеві. Ми надамо інформацію про умови транспортування негабаритних вантажів і послуги, що надаються компанією “Неоліт Логістикс”. 

Скільки коштує доставка негабаритного вантажу залізницею

На вартість перевезення негабариту залізницею впливають такі чинники:

 • характеристики і розміри вантажу;
 • умови навантаження і фіксації;
 • відстань доставки;
 • обраний вид рухомого складу – платформа, транспортер або напіввагон;
 • додаткові послуги.

Менеджер розрахує кошторис після оцінки даних. Нашим постійним клієнтам ми пропонуємо особливо вигідні умови співпраці, для них ціна послуги знижується. З нами залізничне перевезення негабариту перестає бути складним завданням.