Авіаперевезення

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

За статистикою, вірогідність потрапити в авіакатастрофу в тисячі разів менше, ніж потрапити у неприємності на трасі або під час руху потягу. З вантажоперевезеннями ситуація аналогічна. Доставка вантажів авіа – безпечний і найшвидший з існуючих спосіб транспортування на великі відстані. Іноді іншого виходу просто немає.

Міжнародні авіаперевезення

Даний тип вантажоперевезень досить специфічний. Він підходить не кожному, адже накладає певні обмеження і вимагає залучення додаткового транспорту для доставки вантажу на аеродром. Щоб розібратися в тонкощах і визначити, чи доцільно використовувати вантажні авіаперевезення в Вашому випадку, розглянемо їх особливості докладно.

Міжнародні авіаперевезення вантажів – специфіка

 1. Планування маршруту
 2. Збір інформації
 3. Затвердження вартості
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Доставка вантажу в аеропорт
 6. Митне оформлення
 7. Перевезення вантажу
 8. Відстеження вантажу
 9. Доставка в країну одержувача
 10. Послуги складського зберігання

Як було сказано вище, швидкість і безпека – основні переваги повітряного транспорту над наземним або водним. Альтернатив немає і не передбачається в доступному для огляду майбутньому.

Доставка літаком часто використовується для вантажів з нетиповими параметрами, небезпечних вантажів, медикаментів, дорогих швидкопсувних продуктів. Але не всякий негабарит вийде розмістити усередині фюзеляжу літака. Потрібно провести точні розрахунки, попрацювати над разваговкою, виготовити спеціальні кріплення.

Зі стандартними і збірними вантажами справа йде простіше. З ними не виникає проблем за винятком вартості операції. Доставка вантажів авіа рентабельна, коли необхідно переправити їх якомога швидше, для товарів що швидко втрачають властивості, гуманітарної допомоги і т.д.

Вантажоперевезення повітряними судами не вимагають додавання додаткових пунктів в договір зі страховою компанією. Персонал аеропорту, апріорі, має потрібні для роботи допуски, кваліфікований, дотримується правил безпеки. Про крадіжку або пошкодження під час вантажно-розвантажувальних робіт навіть мови бути не може. Надійна фіксація вантажу в відсіку продиктована практичними міркуваннями. Служба безпеки аеродрому не дасть добро на зліт поки не переконається, що все зроблено суворо за стандартом.

Тільки досвідчений висококласний логіст розуміє всю специфіку авіаперевезень. Ними займаються одиниці, тому багато хто навіть не замислюються про можливість доставки повітрям, адже просто не бачать конкурентних пропозицій від вітчизняних транспортних компаній.

Доставка вантажів авіа з Неоліт Логістикс

Неоліт Логістикс гарантує високу швидкість і повну безпеку на всіх етапах транспортування вантажу. Ми виступаємо з кращою ціновою пропозицією серед конкурентів завдяки налагодженим партнерським зв’язкам з українськими і зарубіжними авіаперевізниками.

Ми постійно працюємо з компаніями:

 • Міжнародні Авіалінії України
 • Air France / KLM
 • Transaero
 • Ейр Астана
 • Czech Airlines
 • Martinair cargo
 • Delta Air Lines Inc
 • Estonian Air

Зазначені перевізники мають парк техніки, здатної задовольнити найскладніші вимоги. Рейси до України і за основними популярними напрямами відбуваються щодня. Але Неоліт Логістикс постійно знаходиться в пошуку нових партнерів і покращує якість обслуговування.

Вантажні авіаперевезення включають комплекс заходів. Досить часто вони є частиною мультимодальної доставки. Ми можемо забезпечити її проведення в будь-яку точку світу. Оформлення дозвільної документації, страхування і експедиційні послуги теж здійснюються нашими співробітниками.

Міжнародні авіаперевезення – особливості

Працюючи з однією компанією, Ви економите гроші і час. Вантажі від Неоліт Логістикс страхуються на пільгових умовах, митниця завжди проходить швидко, а пакет паперів відповідає останнім вимогам. Ми швидко реагуємо на всі зміни ринку і в законодавчій базі, намагаємося запропонувати Клієнтам максимально взаємовигідну співпрацю.

Ви не переживаєте про збереження вантажу, терміни його прибуття, проблеми в дорозі. Все це контролюють наші менеджери. Як член організації IATA, Неоліт Логістикс гарантує доставку вантажів авіа будь-якого типу з опцією повного супроводу. Ми розвиваємося в цьому напрямку, переймаючи досвід західних колег і формуємо найкращі алгоритми роботи на догоду Клієнтам.

Щоб розрахувати вартість, обрати оптимальний профіль перевезення, докладніше дізнатися про всі транспортні та експедиційні послуги, просто зателефонуйте за допомогою одного з телефонів на сайті або зв’яжіться з менеджером онлайн. Також можна звернутися до однієї із філій Неоліт Логістикс в найбільших обласних центрах України (Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, Полтава, Вінниця, Львів). Вантажні авіаперевезення з нами – це швидко і безпечно.