Зовнішньоторговий агент

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Послуги зовнішньоторговельного агента є важливим елементом аутсорсингу ЗЕД. Формально в цій якості виступає юридична особа, яка здійснює пошук і закупівлю товару за дорученням і довіреності замовника.

При цьому уповноважений агент виступає від імені замовника у всіх інстанціях, які здійснюють контроль, реєстрацію та технічний супровід угоди.

Неоліт Логистикс – зовнішньоторговельний агент при імпорті і перевізник в одній особі

 • Конкурентноздатні ціни
 • Комплексна робота
 • Особистий менеджер
 • Швидке проходження митниці
 • Кредитування постійних клієнтів

В інтересах Клієнта фахівці Неоліт Логистикс здійснюють:

 • пошук постачальників продукції по специфікації, ціною і географічному розташуванню з підготовкою списку потенційних продавців
 • розрахунок собівартості поставки
 • ведення передконтрактних переговорів в інтересах Клієнта
 • підготовку, узгодження і підписання контракту ЗЕД
 • оформлення паспорта угоди
 • проведення оплати продукції зарубіжного контрагенту
 • підготовку податкової звітності по угоді

Переваги максимально широкого аутсорсингу ЗЕД для Клієнта очевидні. Замовник повністю звільняється від пошуку відповідних пропозицій на зовнішньому ринку, ведення переговорів та документообігу по угоді, митного оформлення і проведення інших обов’язкових процедур

Агент або оператор?

Зовнішньоторговельний агент і ЗЕД-оператор виступають в якості учасників зовнішньоекономічної діяльності, при цьому здійснюючи діяльність в інтересах третіх осіб.

Додатковою перевагою ЗЕД-оператора є надання послуги з технічного імпорту, що дозволяє виконавцю виступати в якості імпортера продукції з подальшою передачею товару замовнику. Це позбавляє Клієнта від необхідності отримувати реєстрацію в якості учасника зовнішньоекономічної діяльності. На відміну від агента, оператор може виконувати функцію імпортера-отримувача.

Неоліт Логистикс – домовляємося, оформляємо, доставляємо

 1. Оформлення заявки
 2. Підготовка опису товару
 3. Оформлення документів
 4. Навантаження
 5. Відправка грузу
 6. Транспортування
 7. Подача митної декларації
 8. Проходження контролю
 9. Митне оформлення
 10. Вивантаження

Неоліт Логистикс виконує економічну та юридичну супровід зовнішньоекономічної угоди. Будучи логістичним оператором з власним автопарком, ми беремо на себе виконання всього циклу операцій з транспортування, обробки, зберігання законтрактованих вантажів.

При повному аутсорсингу ЗЕД додана вартість оператора формується по всьому ланцюжку послуг, що надаються.

В такому форматі співпраці Неоліт Логистикс отримує можливість надавати своїм Клієнтам максимально гнучкі і фінансово вигідні умови.

При цьому кожен Клієнт компанії вправі зафіксувати в договорі передачу на аутсорсинг певного кола завдань ЗЕД.

Замовити послуги зовнішньоторговельного агента можна шляхом підписання договору між Клієнтом і Неоліт Логистикс, в якому чітко визначаються параметри співпраці і розмір агентської винагороди.