Перевезення стандартних вантажів

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Вантажі стандартного типу:

Обладнання, інструменти
Продукти харчування
Одяг, взуття, галантерея
Будматеріали
Медикаменти та медичну техніку
Фурнітура і меблі
Спортивне спорядження

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Доставка стандартних вантажів – одне з найбільш популярних різновидів вантажоперевезень. До таких відносяться перевезення, які не потребують особливого режиму температури або залучення спеціального транспорту.

Вантаж з такою масою і габаритами входить в обсяг стандартного кузова або причепа. Як правило, такі товари переміщуються в уніфікованої упаковці, що дозволяє стандартизувати їх навантаження і розвантаження, а також забезпечити потрібний формат зберігання.

Найчастіше це контейнерні або тентові перевезення, які переважно виконуються автомобільним, морським, залізничним транспортом.

Неоліт Логистикс перевозить будь-які вантажі стандартного типу на будь-які відстані

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Стандартні перевезення як всередині країни, так і в інші країни світу не вимагають отримання спеціальних допусків та дозволів. І це позитивно впливає на собівартість такого транспортування для замовника.

Вантажі стандартного типу:

 • обладнання, інструменти та вимірювальні прилади різних типів
 • продукти харчування
 • одяг, взуття, галантерею
 • будматеріали
 • медикаменти та медичну техніку
 • фурнітуру і меблі
 • спортивне спорядження

Стандартний вантаж в логістичній компанії

У великої Логістичної компанії стандартні вантажі займають основну частину товарного потоку. А тому їх обслуговування виконується за чітко відпрацьованим схемам з контролем часу і якості.

Завдяки універсальності упаковки і простоті розрахунків легко визначити ціну доставки такого типу вантажу. Вона безпосередньо залежить від кілометражу і додаткових послуг, які необхідні Клієнту.

Перевезення стандартних вантажів у міжнародному сполученні передбачає проходження митниці і виконання завантаження / розвантаження.

У подібних вантажів є строго певні габаритно-вагові параметри:

 • ширина не більше 2,45 м
 • довжина не перевищує 13,6 м
 • висота – в межах 3,1 м
 • вага – до 22 тонн

Неоліт Логистикс забезпечує своїм Клієнтам весь комплекс послуг переміщення вантажних партій всередині країни і за кордоном:

 • комплекс митно-брокерських послуг
 • страхування вантажів та відповідальності перевізника
 • складське зберігання і обробку вантажів
 • онлайн-контроль за переміщенням і місцезнаходженням вантажу