Вантажоперевезення в Данію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Не знаєте, як відправити вантаж до Данії? Довірте проблему професіоналам компанії «Неоліт Логістик». У комплекс послуг, що пропонується компанією, входить:

 • Організація перевезення стандартних, негабаритних та збірних вантажів до Данії та у зворотному напрямку.
 • Розробка маршруту руху, вибір оптимального транспортного засобу.
 • Підготовка пакету митних та супровідних документів.
 • Оформлення страхового полісу на вантаж.
 • Вантажно-розвантажувальні послуги.
 • Організація доставки “door to door”.
 • Упаковка та маркування товару.
 • Послуги складу та консолідації вантажу.
 • Контроль вантажу по всьому маршруту.
 • Експедиторські послуги.

Оскільки компанія «Неоліт Логістікс» бере на себе всі етапи вантажоперевезення у напрямку Данія-Україна та Україна-Данія, наші клієнти можуть спокійно займатися своїм бізнесом. Ми гарантуємо, що товар чи продукцію буде вчасно доставлено адресату.

Особливість вантажоперевезень до Данії

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Не лише великі компанії чи вузькоспеціалізовані фірми мають зарубіжних партнерів у Данії. Також налагоджують партнерські зв’язки із представниками бізнесу цієї країни приватні підприємці та фермерські господарства. Про які б товари або суми угоди не йшлося б, всіх їх поєднує одне – необхідність організації міжнародних перевезень. Щоб доставка вантажів з України до Данії та назад пройшла без проблем, необхідно знати чимало правових особливостей, зважати на логістичні нюанси обох країн. Потрібно розуміти, відсутність навіть одного документа чи неправильне його оформлення може стати причиною затримки вантажу як на дорозі під час перевірки дорожньою службою, так і на митниці.

Територіально Данія розташована не лише на півострові Ютландія (Північна Європа), де на півдні межує з Німеччиною, а й на навколишніх островах. Крім того, до її складу входить Фарерський архіпелаг, що лежить у північній частині Атлантичного океану (між Ісландією та Шотландією). З цієї причини вантажоперевезення до Данії з України та назад пов’язані з низкою особливостей. Наприклад, нерідкі випадки, коли під час розрахунку маршруту перевезень автомобільним транспортом слід враховувати як протяжність і завантаженість автошляхів, а й розклад і вантажопідйомність поромного сполучення. Навіть великі компанії, які мають великий досвід у проведенні експортно-імпортних операцій, не завжди справляються із цим завданням. Тому вигідніше звертатися до послуг професіоналів у сфері перевезень.

Транспортна компанія Neolit Logistics заслужено користується довірою своїх клієнтів, з більшістю яких налагоджені довгострокові, взаємовигідні відносини. За роки своєї діяльності ми досконало вивчили особливості міжнародних вантажних перевезень у різних країнах світу:

 • Наша команда досконало пропрацювала маршрути перевезень дорогами Західної Європи та Скандинавії. Ми допоможемо відправити вантаж до Данії та організувати постачання будь-якого товару назад до України.
 • Надаємо повний спектр транспортно-логістичних послуг. Тобто доставку вантажів до Данії буде здійснено «під ключ».
 • Працюємо абсолютно прозоро, дотримуємося встановлених договору умов, пропонуємо оптимальний і вигідний для замовника маршрут.

Залиште заявку на офіційному сайті Neolit Logistics або замовте зворотній дзвінок, і фахівці компанії зв’яжуться з вами. Надамо кваліфіковану консультацію, розрахуємо найоптимальніші варіанти.

Види вантажоперевезень до Данії

Міжнародні транспортні перевезення до Данії з України, а також вантажоперевезення, що здійснюються у зворотному напрямку, регламентуються не лише законодавством цих країн, а й нормативними документами держав, територією яких переміщатиметься транзитом завантажений автотранспорт. Цю обставину необхідно враховувати ще на етапі планування доставки.

Розташування Данії, розвинена сучасна інфраструктура автомобільних та залізничних доріг, наявність кількох аеропортів та великої кількості морських портів, зробили цю країну дуже зручним транспортним вузлом. Це не лише короткий шлях із країн Західної Європи на Скандинавський півострів і назад, а й оптимальне місце для навантаження чи вивантаження морських вантажів. Тому з України до Данії (і назад) йдуть не лише товари та продукція, призначена для внутрішнього ринку цих країн, а й транзитні вантажі. Також популярною є доставка збірних вантажів, що формуються на складських та митних терміналах.

Залежно від характеру вантажу, його габаритних розмірів та маси, матеріалу, режиму транспортування та терміновості поставки компанія «Неоліт Логістикс» пропонує такі варіанти доставок:

 • Морські перевезення. Досить популярний та економічно вигідний спосіб доставки вантажу з України в Данію. Як правило, продукція чи товари відправляють з Одеси чи інших портів у контейнерах. Вивантаження здійснюється в одному із численних датських портів. Також ми пропонуємо клієнтам оплатити лише «місце» у контейнері під час відправки товару у складі збірного вантажу.
 • Автотранспортні перевезення. Слід зазначити, що автоперевезення в Данію користуються високою популярністю як у великих компаній, так і у приватних підприємців. Використання автомобілів різної вантажопідйомності, дозволяє відправляти та отримувати вантажі масою від кількох кілограм, до кількох десятків тонн. Залежно від місця призначення перевезення вантажів до Данії може здійснюватися тільки дорогами або з використанням на кінцевому етапі маршруту поромного сполучення. Перевага доставки вантажів автотранспортів – це можливість надання послуги door to door (від дверей до дверей).
 • Авіаперевезення. Внаслідок високої вартості даний вид вантажоперевезень актуальний лише у разі економічної обґрунтованості. Наприклад, коли потрібне відправлення вантажу до Данії або назад до України з мінімальними тимчасовими витратами на транспортування, що різко знижує ризик псування вантажу в дорозі.

Визначення оптимального варіанта вантажоперевезення здійснюється на підставі побажань замовника, характеристик вантажу та вимог до умов транспортування. Досвідчені менеджери компанії «Неоліт Логістікс» розрахують найбільш вигідний для замовника варіант, при якому міжнародні вантажні перевезення в Данію будуть виконані в найкоротші терміни, а саме перевезення буде здійснено за обґрунтованою ціною. Наші фахівці підготують повний комплект супровідної документації та забезпечать все необхідне для проходження митниці.

Вартість відправлення вантажу з України в Данію

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Ціна послуги перевезення вантажу за цим маршрутом залежить від наступних параметрів:

 • Обсяг, вага і характер вантажу.
 • Тип транспортного засобу.
 • Складність маршруту, час у дорозі.
 • Перелік додаткових послуг.

Заздалегідь дізнатися орієнтовну вартість відправки вантажу в Данію можна за допомогою калькулятора розрахунку вартості вантажоперевезення. Також ви можете отримати безкоштовну консультацію менеджера компанії Neolit Logistics, зателефонувавши за контактним номером телефону або замовивши зворотний дзвінок.