Складські послуги

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Надання складських послуг – один з основних видів сервісу Неоліт Логістикс, яка є комплексним логістичним оператором, повністю забезпечує всі операції по переміщенню, митного очищення і обробки вантажів. Своїм Клієнтам ми пропонуємо послуги складського зберігання для транзитних, імпортних та експортних вантажів.

Особливості складських послуг з Neolit

Володіючи власними і орендованими складськими приміщеннями, ми можемо розмістити Ваш вантаж на своїх квадратних метрах. У тому випадку, якщо необхідно забезпечити зберігання в інших регіонах, вантаж може бути розташований на партнерських складах.

Також до Ваших послуг консолідаційні склади в польському місті Хелм, де знаходиться і закордонне представництво Неоліт Логістикс.

Сьогодні серед наших Клієнтів особливо затребуваний європейський напрямок, де ми, як і на складах в Україні, забезпечуємо всі види стандартних операцій з обробки вантажів:

 • проведення навантаження і розвантаження
 • короткострокове і довгострокове дбайливе зберігання
 • крос-докінг без зберігання

Залежно від типу вантажу, ми забезпечимо оптимальне розміщення для його зберігання:

 • стелажне
 • поличне
 • підлогове

Для продукції, що вимагає особливих умов зберігання, буде створено необхідний температурний режим. Ціни на складські послуги визначаються середньоринковими ставками для певних типів товарів, а також кількістю операцій, які необхідно провести з вантажем.

Складські послуги з Неоліт Логістикс – більше, ніж просто зберігання

 • Маркування товарів
 • Акредитація та можлива переакредитація вантажу
 • Стікерування
 • Контроль стану товару
 • Облік складованого товару і інвентаризація залишків
 • Комплектація замовлень (FEFO, FIFO, LIFO)

Іноді виникає необхідність оперативно поставити товар на зберігання або відправити його. Ми завжди йдемо назустріч Клієнту: терміновість передбачає можливість роботи з вантажами в нічний час, а також у вихідні дні.

Наші склади сертифіковані по європейській класифікації. Послуги складського зберігання ми надаємо в комплексах A, B, C, D. Уточнити всі необхідні параметри Ви можете в будь-якому з наших регіональних відділень, або звернувшись за вказаними на сайті телефонами.

Складські послуги в Європі – зберігання, комплектація, консолідація вантажів для Клієнтів Неоліт Логистикс

Активний розвиток торгівлі з ЄС з кожним роком підвищує попит з боку наших Клієнтів на надання складських послуг в Європі. Неоліт Логистикс надає сервіс з надання складських послуг в Європейському Союзі на замовлення Клієнтів у вигляді окремої або комплексної послуги.

У разі виконання нами перевезення товару з України в ЄС або в зворотному напрямку, зберігання і обробка вантажів Клієнта на складах в Європі є частиною комплексної логістичної схеми по доставці вантажу.

Зазвичай ми надаємо послуги складського зберігання і виконання супутніх операцій з товарами в Польщі, на консолідаційних складах в місті Хелм. Якщо Ви переміщаєте вантаж для своїх партнерів або власних потреб, то найчастіше потрібна провести операції по оптимизирования партій.

У разі, коли обсяг вантажу невеликий, його окрема доставка стає занадто дорогою для Клієнта і нерентабельною для Логістична компанія. У цьому випадку здійснюється консолідація вантажів, тобто їх об’єднання в одну комбіновану партію для перевезення разом з сумісними товарами інших Клієнтів. Якщо у Вас значний обсяг товару і Ви маєте намір відправити його різним замовникам, слід здійснити розукрупнення вантажів на дрібні партії, призначені декільком замовникам.

Ціни на складські послуги в Європі залежать від класу складу і тих операцій, які будуть виконані з вантажем.

Крім зберігання і вантажно-розвантажувальних робіт, ми забезпечуємо крос-докінг будь-яких вантажів, у тому числі:

 • нестандартних
 • великогабаритних
 • сипучих
 • небезпечних вантажів по класифікації ADR

Також нашим Клієнтам доступні послуги щодо маркування, перепакування та стікерування товарів.

Отримати відповіді на всі виникаючі питання зі зберігання й обробки вантажів для Європи на складах в Польщі Ви можете у менеджерів Неоліт Логистикс.