Складські послуги

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Надання складських послуг – один з основних видів сервісу Неоліт Логістикс, яка є комплексним логістичним оператором, повністю забезпечує всі операції по переміщенню, митного очищення і обробки вантажів. Своїм Клієнтам ми пропонуємо послуги складського зберігання для транзитних, імпортних та експортних вантажів.

Особливості складських послуг з Neolit

Володіючи власними і орендованими складськими приміщеннями, ми можемо розмістити Ваш вантаж на своїх квадратних метрах. У тому випадку, якщо необхідно забезпечити зберігання в інших регіонах, вантаж може бути розташований на партнерських складах.

Також до Ваших послуг консолідаційні склади в польському місті Хелм, де знаходиться і закордонне представництво Неоліт Логістикс.

Сьогодні серед наших Клієнтів особливо затребуваний європейський напрямок, де ми, як і на складах в Україні, забезпечуємо всі види стандартних операцій з обробки вантажів:

 • проведення навантаження і розвантаження
 • короткострокове і довгострокове дбайливе зберігання
 • крос-докінг без зберігання

Залежно від типу вантажу, ми забезпечимо оптимальне розміщення для його зберігання:

 • стелажне
 • поличне
 • підлогове

Для продукції, що вимагає особливих умов зберігання, буде створено необхідний температурний режим. Ціни на складські послуги визначаються середньоринковими ставками для певних типів товарів, а також кількістю операцій, які необхідно провести з вантажем.

Складські послуги з Неоліт Логістикс – більше, ніж просто зберігання

 • Маркування товарів
 • Акредитація та можлива переакредитація вантажу
 • Стікерування
 • Контроль стану товару
 • Облік складованого товару і інвентаризація залишків
 • Комплектація замовлень (FEFO, FIFO, LIFO)

Іноді виникає необхідність оперативно поставити товар на зберігання або відправити його. Ми завжди йдемо назустріч Клієнту: терміновість передбачає можливість роботи з вантажами в нічний час, а також у вихідні дні.

Наші склади сертифіковані по європейській класифікації. Послуги складського зберігання ми надаємо в комплексах A, B, C, D. Уточнити всі необхідні параметри Ви можете в будь-якому з наших регіональних відділень, або звернувшись за вказаними на сайті телефонами.

Складські послуги в Європі – зберігання, комплектація, консолідація вантажів для Клієнтів Неоліт Логистикс

Активний розвиток торгівлі з ЄС з кожним роком підвищує попит з боку наших Клієнтів на надання складських послуг в Європі. Неоліт Логистикс надає сервіс з надання складських послуг в Європейському Союзі на замовлення Клієнтів у вигляді окремої або комплексної послуги.

У разі виконання нами перевезення товару з України в ЄС або в зворотному напрямку, зберігання і обробка вантажів Клієнта на складах в Європі є частиною комплексної логістичної схеми по доставці вантажу.

Зазвичай ми надаємо послуги складського зберігання і виконання супутніх операцій з товарами в Польщі, на консолідаційних складах в місті Хелм. Якщо Ви переміщаєте вантаж для своїх партнерів або власних потреб, то найчастіше потрібна провести операції по оптимизирования партій.

У разі, коли обсяг вантажу невеликий, його окрема доставка стає занадто дорогою для Клієнта і нерентабельною для Логістична компанія. У цьому випадку здійснюється консолідація вантажів, тобто їх об’єднання в одну комбіновану партію для перевезення разом з сумісними товарами інших Клієнтів. Якщо у Вас значний обсяг товару і Ви маєте намір відправити його різним замовникам, слід здійснити розукрупнення вантажів на дрібні партії, призначені декільком замовникам.

Ціни на складські послуги в Європі залежать від класу складу і тих операцій, які будуть виконані з вантажем.

Крім зберігання і вантажно-розвантажувальних робіт, ми забезпечуємо крос-докінг будь-яких вантажів, у тому числі:

 • нестандартних
 • великогабаритних
 • сипучих
 • небезпечних вантажів по класифікації ADR

Також нашим Клієнтам доступні послуги щодо маркування, перепакування та стікерування товарів.

Отримати відповіді на всі виникаючі питання зі зберігання й обробки вантажів для Європи на складах в Польщі Ви можете у менеджерів Неоліт Логистикс.