Липень 11, 2014

Перевезення з температурним режимом

Перевезення вантажів з температурним режимом вимагають дотримання особливих умов. Автомобілі повинні бути оснащені обігрівальними та холодильними установками, мати термоізоляцію, вентиляцію і відповідати міжнародним нормам і правилам.

Збереження вантажу безпосередньо залежить від підтримки необхідної температури в автомобілі.

      Неоліт Логістикс здійснює доставку швидкопсувних вантажів між країнами СНД, Європи та України, різними партіями і обсягом. Нами використовуються автомобілі, оснащені рефрижераторними установками для перевезення товарів з підтриманням температурного режиму, а також ізотермічні транспортні засоби, які не потребують дотримання певної температури, але зберігають вантаж від зовнішньої температури. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та узгодження всіх умов перевезення забезпечує надійне збереження швидкопсувних продуктів.

При доставці вантажів з Європи або в країни СНД визначальним фактором є час у дорозі. Вантаж повинен бути доставлений одержувачу якнайшвидше для збереження своїх властивостей і якостей, а при вантажно-розвантажувальних роботах, необхідно дотримуватися оперативність і підтримку необхідного температурного режиму на складі. Маршрут доставки вантажу заздалегідь обумовлюється, щоб виключити зволікання в дорозі. Практика роботи наших фахівців дозволяє здійснити вантажоперевезення з максимальною збереженням всіх якостей товару.

      Не маловажну роль при даних перевезеннях грає дотримання санітарних норм. При доставці вантажів з температурним режимом необхідний контроль ідеальної чистоти і справність вантажного відсіку автомобіля. У разі відправки великих партій товару доцільно використовувати залізничні склади. Ізотермічні і рефрижераторні грають ту ж роль що і автотранспорт такого типу.

Накопичений досвід Неоліт Логістикс дозволяє професійно надавати послуги перевезення таких видів вантажів як:

продукти глибокої заморозки;

шоколад та кондитерські вироби;

риба і морепродукти в тому числі консерви;

овочі та фрукти;

м’ясо та м’ясопродукти;

молочні продукти;

живі рослини: квіти і саджанці;

хімічна продукція, в тому числі вантажі ADR-класу.

     У великих містах найчастіше використовують ізотермічний транспорт, так як плечі доставки вантажу маленьке, а значить, товар не встигне втратити необхідну і встановлену температуру. Даний тип вантажних автомобілів просто незамінний для доставки продуктів харчування. Більший обсяг таких перевезень відбувається між распределительно-виробничими центрами і торговими мережами. Постійні, однакові значення певних температур, дозволяють доставити вантаж споживачеві із збереженням всіх його властивостей.

     При міжміських чи міжнародних перевезеннях більше використовують рефрижератори, вони дозволяють підтримувати задану температуру на всьому шляху прямування. Швидкопсувний товар можна здійснювати як перевезення збірних вантажів, так і окремим рефрижератором від 1 до 20тонн. Послуга перевезення у складі збірного вантажу призначена для ефективної за вартістю доставки невеликих і нетермінових партій товару. У процесі перевезення вантажі від різних клієнтів збираються на складі провайдера, сортуються, консолідуються і відправляються за регіонами у країну отримання рефрижератором вантажопідйомністю 20 тонн. Основним мінусом даного типу перевезення є більший час, що витрачається на перевезення в порівнянні з відправкою окремим рефрижератором. Важливо, що у перевезенні вантажу рефрижераторним збіркою задіяні як мінімум два автомобілі й один холодильний склад що робить скрутним документування дотримання температурного режиму відповідно до прийнятих правил і нормами.

      Таким чином, при плануванні перевезення вантажу з певним температурним режимом необхідно на початковому етапі визначити рід необхідного до використання транспортного засобу, далі вибрати вид перевезення консолідований або окремої транспортної одиницею і потім вже приступати до розробки схеми доставки товару.

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.