Жовтень 25, 2013

Завдання виконане

Наступним етапом в будівництві Новодністровської ГАЕС була установка кришки турбіни. У зв’язку з цим перед відділом негабаритних перевезень групи компаній неоліті в черговий раз було поставлено непросте завдання . Суть цього завдання полягала в перевезенні кришки турбіни для Новодністровської ГАЕС , яка складалася з 4 частин. 

Параметри перших двох частин : довжина -6,68 м , ширина – 3,98 м , висота – 3м , маса вантажу 75т . Параметри інших двох частин: довжина – 9,19 м , ширина – 4,45 м , висота – 3м , маса вантажу 109т . Маршрут даних перевезень м. Харків – м. Новодністровськ . Вантаж необхідно було доставити в найкоротші терміни. Відділ негабаритних перевезень почав діяти максимально швидко. Т.к. маршрут був вже раніше досліджений , проблем з вибором автотранспорту не виникло. Дозвільні документи були зроблені за мінімальні терміни.

Протягом 3 тижнів всі частини кришки турбіни були доставлені на об’єкт . Перевезення цих частин була заключною стадією підготовки до запуску гідроагрегату , який запланований на кінець 2013 року.

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.