Страхування відповідальності експедитора

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Страхування в сфері вантажоперевезень здійснюється двома способами. Можна безпосередньо застрахувати товар, що перевозиться, можна страхувати і відповідальність особи, цей товар перевозить.

Неоліт Логістикс забезпечує Клієнту вищий ступінь захисту від ризиків, забезпечуючи страхування як об’єктів що перевозяться, так і самого перевізника.

Страхування транспортування товару є окремим випадком страхування майна. В цьому випадку захищаються фінансові інтереси власника вантажу, якого і компенсується збиток, в тому випадку, якщо настає страховий випадок. Страхувальником вантажу є власник переміщуваного товару. Наші фахівці допоможуть оформити необхідну страховку в інтересах власника.

Страхування відповідальності експедитора – Неоліт Логістикс страхує транспортні ризики

  • Будь-які типи вантажів
  • Кредитування постійних клієнтів
  • GPS SMS оповіщення
  • Адресна доставка

Під страхуванням відповідальності експедитора маються на увазі виплати на користь будь-якої особи, яким в результаті переміщення вантажу заподіяно шкоду. У тому числі і безпосередньо власникові вантажу через фактичне порушення умов договору.

Згідно з міжнародною конвенцією, перевізник повинен відшкодувати збиток у зв’язку з частковою або ж повною втратою вантажу по його вартості, яка визначається в місці прийому для перевезення.

Ціна визначається за біржовими цінами, актуальним ринковим котуванням, або ж за оцінкою середньої оплати за аналогічний товар. Конвенція передбачає відшкодування в межах 25 золотих франків (або близько $12) за кіло втраченої ваги брутто. Плюс відшкодовуються витрати за перевезення та всі супутні витрати. Також за рахунок цієї страховки відшкодовуються фінансові втрати через затримки в транспортуванні товару або заподіяння вантажем шкоди третіми особами.

Але якщо в угоді CMR присутня відмітка про перевезення особливо цінного вантажу із зазначенням його вартості, то при доведеній вині перевізника ця сума компенсується повністю.

На відміну від страхування відповідальності перевізника страхування експедитора має на увазі, що останній використовує не власний, а найманий транспорт при здійсненні перевезень.

При цьому поширюється такий поліс на переміщення будь-якими видами транспорту незалежно від того, в чиїй власності знаходиться транспортний засіб. Таким чином, ми страхуємо переміщення вантажу по всьому ланцюжку поставки.

Неоліт Логістикс використовує всіх заходи фінансового захисту від ризиків, які можуть виникати при транспортуванні вантажів Клієнта.