Страхування відповідальності перевізника

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Страхування відповідальності перевізника вантажів – це фінансова подушка для логістичного оператора, який здійснює перевезення власним транспортом.

Цей поліс є додатковим механізмом компенсації збитку власнику вантажу в тому випадку, якщо шкода виникла в результаті дій або бездіяльності перевізника. У разі страхового захисту виплати передбачені для компенсації втрат, що виникли через певні в угоді подій, в тому числі дій третьої особи.

Страхування відповідальності перевізника – додатковий фактор надійності для наших партнерів

  • Будь-які типи вантажів
  • Кредитування постійних клієнтів
  • GPS SMS оповіщення
  • Адресна доставка

Страхування перевізника має на увазі:

  •     компенсацію за заподіяння шкоди третім особам;
  •     страховка відповідальності за договором за псування вантажу перед вантажовласником.

Зазвичай така страховка використовується власниками вантажного автотранспорту. Компанія Неоліт Логістикс використовує такі страхові угоди з великими і надійними компаніями для мінімізації ризиків втрат при транспортуванні на власних машинах.

У мультимодальні перевезення покриття забезпечується завдяки страхуванню перевізника та експедитора, яке охоплює всі види транспорту.

Страхування відповідальності суб’єктів перевезення вантажів – це завжди турбота самого перевізника. Але поряд зі страховкою і відповідальністю експедитора, така система страхових угод дозволяє гарантувати виплати і власнику перевезених цінностей в разі їх повної або часткової втрати.

Компанія, яка використовує продуману схему страховки, якнайкраще захищена від негативної дії форс-мажорних обставин, які можуть виникати в результаті її діяльності.

Неоліт Логістикс страхує всі перевезення, максимально захищаючи себе і своїх клієнтів від потенційних втрат.