Перевезення трансформаторів з Неоліт Логістикс - надійність

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Доставка трансформаторів малої та великої потужності в більшості випадків здійснюється автомобільним транспортом. Тільки так можна доставити цей негабаритний і великоваговий вантаж прямо до місця його подальшого використання без виконання потенційно небезпечних перевантажувальних робіт.

Перевезення великогабаритного і потужного енергорозподільчого обладнання – це складна операція, в якій неприпустимі прорахунки.

У Неоліт Логістикс є багаторічний підтверджений досвід транспортування невеликих силових установок і великих підстанцій, переміщення яких вимагає використання спеціальних тралів і автопоїздів. Вартість перевезення залежить від кількості залученої техніки і дальності перевезення по Україні або в інші країни.

Підготовчі роботи

  • Будь-які типи вантажів
  • Кредитування постійних клієнтів
  • GPS SMS оповіщення
  • Адресна доставка

Транспортування трансформатора великої потужності вимагає розбирання його на частини. В ході цього етапу інженерний персонал виконає всі необхідні дії для зниження ваги і габаритів шляхом демонтажу охолоджувачів, радіаторів, фільтрів.

Таке перевезення передбачає ретельний підбір транспорту, закріплення окремих елементів і забезпечення безпеки об’єкта під час переміщення.

Ми надаємо все необхідне обладнання для вантажно-розвантажувальних і стропувальних робіт. Використовуємо власні або залучені автокрани різної вантажопідйомності. Трали підбираються з урахуванням особливостей не тільки обладнання, а й якості доріг, за якими буде здійснюватися перевезення.

Транспортування трансформатора вимагає ретельної розробки маршруту і його узгодження з дорожніми службами. Команда «Неоліт Логістикс» візьме на себе забезпечення всіх формальних умов для здійснення перевезення.

За кермом наших тягачів будуть тільки водії високої кваліфікації, добре знайомі з усіма тонкощами переміщення такого типу вантажів.

Заздалегідь перевірені радіуси поворотів на маршруті слідування, правильне розосередження вантажу при проходженні мостів, правильна поведінка підйомів і спусків з виключенням позамежних динамічних навантажень, здатних викликати руйнування вузлів кріплення і зміщення обладнання – ми враховуємо всі потенційні ризики і усуваємо їх ще на етапі підготовки.

Щоб замовити перевезення трансформатора в Неоліт Логістикс, досить звернутися до наших менеджерів будь-яким зручним способом. Чим раніше буде отримана заявка, тим швидше ми приступимо до роботи, тим раніше трансформатор буде доставлений в потрібне місце.

Перевезення трансформаторів компанією ДК «Неоліт Логистикс»

Силові трансформатори відносяться до числа негабаритних дорогих вантажів, транспортування яких повинно виконуватися з особливою обережністю і прорахунком. Залежно від характеристик агрегату і пункту призначення, доставка трансформаторів може бути реалізована автомобільним або залізничним транспортом. Останній спосіб актуальний тільки в тому випадку, якщо шляхопровід знаходиться поблизу місця дислокації апарату. Транспортування такого масивного вантажу може стати причиною його пошкодження.

Перевезення трансформаторів тралом є оптимальним рішенням. Цей вид транспортування відрізняється високою маневреністю і можливістю оперативно змінити маршрут.

Звернувшись за допомогою в компанію ГК «Неоліт Логистикс», можете бути впевнені, що наші фахівці організовують транспортування трансформаторів з урахуванням норм безпеки і ваших побажань. Ми самі розробимо оптимальний маршрут, який буде враховувати не тільки трафік, але і якість дорожнього полотна, наявність перешкод у вигляді мостів і естакад, кути повороту і схильність трас. Правильно складений план перевезення дозволяє нам гарантувати збереження настільки дорогого устаткування під час транспортування.

Особливості перевезення трансформатора

Транспортування трансформаторів відноситься до видів перевезень, які не можуть бути виконані без отримання відповідних дозволів від поліції, автодору та муніципальних органів влади. У деяких випадках для мінімізації виникнення аварійних ситуацій на дорозі може знадобитися супровід, який ми надаємо.

Щоб позбутися від зайвої тяганини, слід замовити перевезення трансформатора в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Львові від компанії ГК «Неоліт Логистикс». За прийнятну ціну ми беремо на себе всі зобов’язання, пов’язані з транспортуванням:

  • виконуємо упаковку, навантаження і розвантаження вантажу
  • оформляємо необхідну дозвільну документацію
  • надаємо послуги страховки
  • в найкоротші терміни вирішуємо питання, які виникають при транспортуванні

Варто звернути увагу, що конкретна вартість послуги розраховується індивідуально. Щоб дізнатися ціну або замовити транспортування трансформатора, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, зазначеним на сайті.