Січень 30, 2024

Україна подає міцну реакцію: Запровадження санкцій проти Росії на 50 років у всіх сферах транспорту

Уряд України виступив із рішучим кроком, звернувшись до Ради національної безпеки і оборони з історичним проханням запровадження вражаючого пакету санкцій проти Росії, розрахованого на наступні 50 років. Ця рішуча ініціатива має стратегічне завдання – недопущення будь-яких транспортних засобів з Російської Федерації на територію України упродовж наступної половини століття.
Початково це стосується рухомого складу залізниці, зауважують експерти, але не обмежується лише ним. Згідно з пропозицією, також передбачено повну блокаду в’їзду в Україну автотранспортних засобів з Росії, включаючи автобуси та вантажівки будь-якого типу. Крім того, Рада міністрів закликає заборонити авіасполучення та використання повітряного простору України для всіх рейсів російських компаній протягом 50 років, незалежно від завершення війни з Російською Федерацією.
Уряд не залишив поза увагою навіть морський та річковий транспорт, пропонуючи заборонити російським цивільним суднам входження в українські територіальні води. Ця ініціатива стосується не лише суден, які перебувають під прапором РФ, але й усіх інших, що належать чи зафрахтовані російськими компаніями. Крім того, пропонується не визнавати документи моряків, видані у Росії. Цей рішучий крок Уряду України свідчить про непохитну рішучість захищати національні інтереси та забезпечувати безпеку країни від негативного впливу Росії.

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.