Морські перевезення

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Ознайомтеся з нашим прайсом

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Напрямок Морська лінія Ціна 20-фут контейнер, $ Ціна 40-фут контейнер, $
Констанца (Румунія) – Ліверпуль (Великобританія)СМА35343862
Гданськ (Польща) – Ліверпуль (Великобританія)MAERSK15702160
Ціндао (Китай) – Гданськ (Польща)MAERSK1957 2156
Гданськ (Польща) – Лос-Анджелес (США)MAERSK41004478

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Морський транспорт є одним з найбільш широко використовуваних засобів перевезення вантажів по всьому світу. 90% вантажів у сегменті міжнародної торгівлі перевозиться морським шляхом, а понад 60% завантажується в контейнери. Все більше і більше компаній покладаються на морські перевезення вантажу, оскільки цей вид доставки має кілька переваг перед іншими логістичними варіантами:

 • Економічна вигода. Морське перевезення вантажів пропонує набагато нижчі витрати, ніж інші види транспорту, такі як літаки або залізничні склади.
 • Можливість доставки різних партій вантажу. Вантажопідйомність транспортних суден досягає сотні тонн. При цьому відправник платить тільки за своє “місце”. 
 • Безпека. Морський транспорт можна вважати одним із найбезпечніших способів перевезення вантажів. Компанії-перевізники пропонують власні протоколи безпеки, які дозволяють їм з усіма гарантіями перевозити вантажі різного характеру.
 • Ефективність. Розташування товарів у контейнерах дає змогу ефективніше групувати й організовувати перевезення. Це дає змогу безпечно й організовано завантажувати великі обсяги товарів.

Завдяки цим факторам морські контейнерні перевезення займають велику частку всіх комерційних перевезень.

Трохи статистики: Щорічно морським транспортом перевозиться близько 11 мільярдів тонн вантажів, і очікується, що попит на морські перевезення і надалі зростатиме, досягнувши 16 мільярдів тонн у 2028 році. 

Які контейнери використовуються в сегменті морських вантажоперевезень 

Контейнери є стандартизованими транспортними ящиками, що закриваються, призначеними для захисту вантажу від різних зовнішніх чинників, псування і розкрадання, а також для зручності транспортування вантажу. Міжнародні морські перевезення здійснюються сьогодні з використанням різних типів контейнерів.

Сухі вантажні контейнери

Із пропонованих ринком контейнерів для морських перевезень найбільшого поширення (майже 90% випадків) набула модель Dry Van. Це 20-футовий контейнер, який можна використовувати для перевезення вантажів, як морем, так і сушею. Вони повністю закриті. Вентиляція та охолодження відсутні, тому продукти та товари, що перевозяться, мають бути придатні для зберігання в навколишніх теплових умовах. У цьому контейнері можна зберігати практично будь-який товар, який не потребує охолодження або вентиляції:

 • Невеликі вантажі, складені в різні ящики або на піддонах, бочки з рідиною або мішки із зерном.
 • Великогабаритні та важкі вантажі, наприклад транспортні засоби, електрообладнання, метали, деревину тощо.

Контейнери-цистерни для рідких продуктів

Контейнер-цистерна – ще один з найбільш часто використовуваних контейнерів для перевезення вантажів морським транспортом. Цей варіант підходить для перевезення рідин, наприклад, масла, смоли, молока або вина, а також сипучих небезпечних вантажів, наприклад, корозійних, токсичних або легкозаймистих речовин.

Контейнер-цистерна виготовлений з нержавіючої сталі для підвищення його безпеки і стійкості. Рідше використовується алюміній. Основа контейнера також має систему кріплення, що дає змогу прикріпити його до судна.

Інші типи контейнерів

Інші варіанти контейнерів, що використовуються в сегменті морських перевезень:

 • З відкритим верхом. У цих контейнерів знімний дах, тому завантаження і розвантаження може здійснюватися зверху.
 • Рефрижератор. Рефрижераторний контейнер ізольований і оснащений терморегулятором для транспортування продуктів за певного температурного режиму.
 • З плоскою стійкою. Цей вид контейнера не має бічних стінок і даху. З його допомогою здійснюються морські вантажоперевезення вантажів і конструкцій, не чутливих до атмосферних впливів.
 • Широкий піддон. Головна особливість цього варіанта в тому, що він відрізняється за шириною від інших. Крім того, внутрішні розміри були розроблені таким чином, щоб максимально оптимізувати завантаження піддонів і мінімізувати вільну площу.
 • Вентильовані контейнери. Вони мають отвори або системи вентиляції і підходять для товарів, які потребують циркуляції повітря, наприклад, для деяких сільськогосподарських продуктів.
 • Ізольовані термоконтейнери. Ці варіанти використовуються для перевезення вантажів, які потребують контролю температури, але не обов’язково охолодження. Вони забезпечують захист від різких коливань температури.
 • Контейнери з відкритими бортами. Ці контейнери мають повноцінні бічні двері, що дає змогу легко завантажувати та вивантажувати вантажі з боків, що робить їх придатними для певних типів товарів.

Загальноприйняті розміри контейнерів для морського перевезення становлять 10, 20 і 40 футів.

Такий великий вибір контейнерів за типом і розміром дає змогу називати міжнародні контейнерні перевезення найефективнішим способом доставки будь-якого товару на будь-які відстані.

Як здійснюється перевезення морським транспортом?

Перевезення морським транспортом здійснюється транспортними компаніями за таким алгоритмом:

 • Вантажовідправник бронює контейнер у перевізника.
 • Упаковка: Товар завантажується в контейнер.
 • Транспорт: Заповнений контейнер доставляється в порт, часто на вантажівці або поїзді.
 • Навантаження: Контейнер завантажується на судно за допомогою кранів.
 • Транзит: Судно прямує в порт призначення.
 • Розвантаження і доставка: Після прибуття повні контейнери FCL доставляються автомобільним або залізничним транспортом на склад імпортера або експортера. У сегменті поставок LCL контейнер розвантажується, і його вміст доставляється в кінцевий пункт призначення кожного імпортера або експортера. 

Тільки на перший погляд вантажоперевезення морем можуть здатися легко здійсненним завданням. Насправді перевезення вантажів морем – складний багатоетапний процес. А організація морських перевезень вантажів може бути успішно реалізована тільки за умови дотримання цілої низки професійних умов. 

Морське перевезення вантажу від “Неоліт Логістикс”

Компанія “Неоліт Логістикс” пишається тим, що має достатній досвід для ефективної організації перевезення вантажів морським транспортом. Наші ресурси і раціональне їх використання гарантує, що морське перевезення вантажу пройде за планом і в обумовлені терміни. 

Судноплавні перевезення з “Неоліт Логістикс” має низку переваг:

 • Пакетна послуга “Морські вантажоперевезення в Україні та за кордоном”, яка охоплює повний супровід проекту: від консультації та підписання договору до підписання акта виконаних робіт одержувачем.
 • Можливість відстежувати вантаж у режимі реального часу. 
 • Конкурентні ціни: вартість послуги “під ключ” розраховується для кожного клієнта індивідуально з урахуванням обсягу наданого сервісу.
 • Широкий перелік додаткових послуг: складський, митний, брокерський, експедиторський супровід. 
 • Індивідуальні рішення, спрямовані на те, щоб перевезення вантажів морським транспортом для клієнта були максимально вигідними з точки зору ціни, швидкості, оптимальності маршруту.

Серед великих переваг співпраці з “Неоліт Логістикс” клієнти називають можливість мультимодальних проектних рішень, в яких доставка морським шляхом є лише одним етапом. Це означає, що ми успішно організуємо будь-які перевезення в Україні та по всьому світу будь-яких вантажів. Вам не потрібно бути експертом у галузі контейнерних перевезень, щоб вести зовнішньоекономічну комерційну діяльність. Замовте доставку у “Неоліт Логістикс” і отримайте гарантовано високий результат.