Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Автоперевезення вантажів

Автомобільні перевезення вантажів - це найбільш поширений вид послуг практично будь-якої транспортної компанії. Також подібні вантажні перевезення вважаються найменш витратними в плані бюджету. Все тому що стандартні перевезення вантажів виконуються за допомогою звичайного транспорту без застосування спеціальної техніки. Стандартні вантажі не вимагають використання захисної амуніції і устаткування при навантаженні в кузов вантажного автомобіля або залізничний вагон.Важливо відзначити, що стандартні перевезення вантажів виробляються з використанням мінімальної кількості дозвільної документації. Причому незалежно від того, ввозите Ви що-небудь на територію України або перевозите вантаж в іншу країну. Стандартні вантажі найлегше транспортувати за допомогою групи компаній «НЕОЛІТ». Ми займаємося внутрішніми перевезеннями по будь-якому місту України, здійснюємо міжміські та міжнародні перевезення. ГК «НЕОЛІТ» надасть Вам найбільш підходящий за габаритами і вантажопідйомністю транспорт, в якому вантаж буде закріплений належним чином.

Вага вантажу – 0,5-22 т

Вага вантажу
0,5-22 т

Термін доставки - оптимальний

Термін доставки -
оптимальний

Кредитування постійних клієнтів

Кредитування
постійних
клієнтів

GPS-трекінг і SMS-інформування про місце розташування вантажу

GPS-трекінг і SMS-інформування
про місце розташування
вантажуЗамовляючи вантажоперевезення в нашій компанії, клієнт завжди впевнений, що буде позбавлений усіх труднощів, пов'язаних з логістикою. Ми здійснюємо страхування вантажів відповідно заявленій вартості. Розробку маршрутів, за якими проходять стандартні перевезення вантажів, проводять наші фахівці. Це дозволяє завжди мати оптимальні шляхи проходження, що значно зменшує витрати на транспортування і, відповідно, економить кошти замовника.

За допомогою наших менеджерів, Вам буде надано оптимальний за габаритами і тоннажем транспорт. Виходячи з характеристик Вашого вантажу і цільової точки прибуття, вони підкажуть, яке транспортування краще вибрати: автотранспортом, морем або перевезення залізницею, дозволять всі інші проблеми і нюанси.

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Вантажні перевезення за допомогою групи компаній «НЕОЛІТ» завжди проводяться своєчасно і на належному рівні якості. Також Вам забезпечена відчутна економія бюджету на логістику і безліч інших плюсів від співпраці з ГК «НЕОЛІТ».