Вантажоперевезення в Азербайджан

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Азербайджан – з України тільки транзитом

Азербайджан – країна Закавказзя, що відрізняється досить високим рівнем добробуту. Це позитивно впливає на купівельну спроможність населення. Республіка має розвинені торговельні відносини із сусідніми державами, а також Україною, країнами Європейського союзу. Через Азербайджан проходить найкоротший шлях між Європою та Близьким Сходом, Центральною Азією. Все це робить вантажоперевезення до Азербайджану дуже цікавими з економічного погляду. Хоча логістичні шляхи між Україною та Азербайджаном використовуються вже давно, для організації стабільних постачань потрібно враховувати низку факторів. Компанія «Неоліт Логістик» пропонує продумані схеми доставки з урахуванням різних варіантів та специфіки вантажу клієнта, термінів.

Особливості вантажоперевезень з України до Азербайджану

 • Будь-які типи вантажів
 • Кредитування постійних клієнтів
 • GPS SMS Оповіщення
 • Адресна доставка

Доставка вантажів до Азербайджану ускладнена відсутністю країни виходу до світового океану. Держава омивається лише внутрішнім морем. В Азербайджан з України доставка здійснюється наземними та повітряними шляхами. Далі з Азербайджану можливе відправлення товарів поромною переправою до Туркменістану, Казахстану. Країна має розвинену автомобільну мережу, що пов’язана з іншими близькосхідними державами залізницею. Азербайджан можна назвати справжнім транспортним хабом у своєму регіоні. Що ще раз говорить про перспективність спрямування Україна-Азербайджан.
Індивідуальні підприємці, компанії вже возять до цієї країни:

 • Продукти харчування – мінеральні води, кондитерську продукцію тощо;
 • Обладнання промислового, торгівельного призначення;
 • Комплектуючі;
 • Різноманітну техніку;
 • Хімічні рідини;
 • Продукцію вуглеводневої промисловості;
 • Сировина для різних галузей виробництва.

За допомогою надійної логістичної фірми кожен може налагодити регулярні перевезення в Баку та інші азербайджанські міста.

Як компанія «Неоліт Логістик» здійснює доставку?

Наземні вантажоперевезення автомобіля зручні тим, що немає прив’язки до конкретного маршруту. Наші фахівці готові збудувати зручний маршрут під кожного клієнта, погодити оптимальний графік. Як результат, вантаж потрапляє у призначене місце швидше. Відправлення вантажів до Азербайджану можливе з будь-якого куточка країни. Автомобільні перевезення є актуальними і при вантажоперевезеннях у ті місця, де погано розвинене інше сполучення.

Компанія працює із різними партіями вантажів. Якщо вага та обсяг невеликі, то ми пропонуємо вантажоперевезення в Азербайджан збірним вантажем. Як результат – суттєво знижуються транспортні витрати. Великі партії вирушають окремими автомобілями. Підбір транспортних засобів здійснюється з групи товарів. Головне завдання – забезпечити повну безпеку.

У Neolit ​​Logistics є об’ємний парк автомобілів. У разі потреби одиниці техніки, що бракують, орендуються у перевірених партнерів. Який би не був товар, завжди знайдеться відповідний транспортний засіб. У нас у розпорядженні:

 • Автопоїзди та криті фури;
 • холодильники, контейнеровози;
 • Цистерни, напівпричепи;
 • Мікроавтобуси, легкі вантажівки;
 • Трали для транспортування негабаритної спеціалізованої техніки.

Усі одиниці перебувають у хорошому технічному стані. Кожен автомобіль перед виїздом проходить діагностику. На всьому маршруті з водієм та експедитором підтримується зв’язок.

Доставка вантажу з України до Азербайджану здійснюється щодня. Всі процеси налаштовані та налагоджені до дрібниць. Якщо клієнту важлива терміновість, йому буде запропоновано авіаперевезення. Це найкращий спосіб для швидкопсувної продукції. У нас налагоджено співпрацю з великими авіакомпаніями.

Наявність різного виду транспорту, складських потужностей дозволяють компанії організовувати змішані чи інтермодальні перевезення. Вся продукція проходить по одному документу, а відповідальність за безпеку повністю лежить на операторі. Велика увага при транспортуванні та перевантаженні приділяється безпеці. Усі партії підлягають пломбуванні, щоб унеможливити розкрадання та несанкціонованого доступу. Для цінної чи небезпечної продукції можлива організація супроводу. Відстеження пересування машин здійснюється за допомогою сучасного програмного забезпечення. Інформація про поточне місцезнаходження вантажу доступна не тільки операторам, а й замовнику. Наші клієнти завжди тримають руку на пульсі подій.

Скільки коштують вантажоперевезення з України до Азербайджану?

Перевезення вантажу до Азербайджану вже давно не дорога послуга. Вартість розраховується виходячи з максимальної ваги, типу продукції, кілометражу, транспорту та інших параметрів. Для точного розрахунку достатньо залишити заявку на сайті. Менеджер передзвонює протягом 30-60 хвилин (в робочий час). Постійним клієнтам надаються знижки, доступне кредитування на найвигідніших умовах.

Додатково компанія надає митно-брокерські послуги. У нас можна застрахувати вантаж на привабливих умовах. Вантажні перевезення організовуються буквально під ключ.

Переваги звернення до компанії «Neolit ​​Logistics»

Довіряючи вантажоперевезення до Азербайджану нашої компанії, можна розраховувати на такі переваги:

 1. Сплановані маршрути. Підбір оптимального за вартістю та часом.
 2. Великий вибір транспортних засобів. Доступна можливість перевезення кількома видами транспорту. Відправити вантаж можна від дверей до дверей.
 3. Величезний досвід. Компанія вже не один рік займається вантажоперевезеннями, знає всі нюанси проходження кордонів. У нас працюють водії, оператори з великим стажем та високою кваліфікацією.
 4. Гнучкий рівень цін. Співпраця з нами дозволить надіслати продукцію з мінімальними витратами без шкоди для якості. Надаємо можливість відправки збірних вантажів, зручні способи оплати. Стежити за товаром можна в режимі он-лайн.
 5. Повне документальне забезпечення. Оформляємо всі необхідні документи, заповнюємо їх за стандартом. Подаємо декларації, сплачуємо податкові збори та мита.
 6. Велике портфоліо. Нашими послугами користуються відомі українські та міжнародні виробничі та торгові компанії. Ознайомитися з їхніми відгуками можна прямо на сайті.
 7. Працюємо з різними типами продукції – великовагові, габаритні та негабаритні, сипкі, рідкі, небезпечні вантажі.
 8. Постійне вдосконалення. Ми постійно розвиваємо партнерську мережу, використовуємо практики та підходи логістичних компаній з усього світу.
 9. Широка мережа філій. Офіси перевізника є у великих українських містах – Львів, Полтава, Харків, Дніпро, Київ, Запоріжжя, Вінниця. Скористатися послугами можна і дистанційно – документи надаємо в електронному вигляді, надсилаємо через кур’єрів, поштові служби.

Щоб відправити вантаж до Азербайджану, оформіть заявку онлайн або зателефонуйте за наведеними на сайті телефонами. Спеціаліст компанії надасть консультації з усіх питань. Він допоможе визначитися із напрямком, підбере оптимальний транспорт, розрахує вартість логістичних послуг.