Вантажоперевезення в Японію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Між Україною та Японією пролягають тисячі кілометрів. Це невелика за площею острівна країна має третю за розмірами економіку в світі, знаходиться в числі лідерів за обсягами виробництва автомобілів і електронних товарів. З високотехнологічною промисловістю вона є одним з найбільших світових експортерів різних видів техніки – транспортної, машинобудівної, побутової.

Певна частина цієї продукції спрямовується і на адресу економічних агентів в Україні. Перевезення великогабаритної техніки та великовагових нестандартних вантажів є спеціалізацією Неоліт Логістикс.

Український експорт в країну висхідного сонця в останні роки збільшувався за рахунок поставки органічних і нішевих сільськогосподарських і продовольчих продуктів – меду, ягід, горіхів.

Ці типи вантажів вимагають особливих умов при перевезенні та зберіганні. З Неоліт Логістикс доставка вантажів в Японію будь-яких типів і обсягів вантажів виконується з повним дотриманням усіх параметрів і з документальним супроводом.

Перевезення вантажів в Японію – працює, як годинник

  • Будь-які типи вантажів
  • Кредитування постійних клієнтів
  • GPS SMS Оповіщення
  • Адресна доставка

Вантажоперевезення в Японію в Токіо, як і в інші частини цього архіпелагу, проходять по морю або повітрю. Ця острівна держава має чудово розвинену мережу потужних морських портів з величезними обсягами перевалки. Найважливіше значення має п’ятірка в складі Йокогами, Нагої, Осаки, Йоккаїті, Кобе. Саме в них обробляється найбільший контейнерний потік.

Всього в країні налічується близько тисячі портів. І близько 150 обробляють контейнерні вантажі. А це означає, що доставка морем дуже зручна і може здійснюватися в різні регіони країни. У тому числі і в її столиці – Токіо.

У Токіо значна частина товарів і основна маса пасажирів з-за кордону доставляється і по повітрю. У країні з найбільш розвиненим транспортом в світі працює і 89 аеропортів. Найбільші – Осака, Саппоро, Фукуока. Вантажні рейси для України можуть оброблятися в різних аеропортах.

З огляду на віддаленість цієї країни і особливості національної бізнес-культури, серед Клієнтів нашої компанії затребуваний повний спектр послуг, в тому числі:

  • підбір постачальників
  • підготовка та укладення контракту
  • транспортування стандартних, нестандартних, збірних вантажів з Японії
  • юридична підтримка – митне оформлення та звітності для інших служб

Хочете уточнити вартість доставки або ціну комплексних послуг з організації перевезення? Наші менеджери готові відповісти на Ваші питання.