Митно-брокерські послуги

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Ціни на митно-брокерські послуги

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Найменування послуг Без ПДВ З ПДВ
Акредитація на митниці500 грн600 грн
Переакредитація на митниці200 грн240 грн
Митне оформлення імпортувід 4 000 грнвід 4 800 грн
Митне оформлення експортувід 3 500 грнвід 4 200 грн
Митне оформлення посилоквід 4 000 грнвід 4 800 грн
EUR1від 2 500 грнвід 3 000 грн
СТ1, загальної форми, форми Авід 2 500 грнвід 3 000 грн

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Митно-брокерські послуги – це комплекс заходів з оформлення вантажу на митниці. Якщо Вас цікавить митне оформлення, Україна – Ваша країна, а послуги повинні бути надані на вищому рівні, Ви потрапили точно за адресою. Наша ліцензія передбачає здійснення послуг з декларування товарів і транспортних засобів, митно-брокерські послуги.

Типи митно-брокерських послуг Неоліт Логистикс

Всі операції проходять абсолютно офіційно і супроводжуються відповідними договорами та іншою документацією. Будь то перевезення різних вантажів, митне оформлення, зберігання вантажу на ТЛС і т.д.

З нашою допомогою здійснюються митно-брокерські послуги в Дніпрі, Львові, будь-якому іншому місті України.

В цілому, митне оформлення в Україні включає в себе цілий комплекс послуг, для надання яких повинні бути дотримані специфічні умови і зібраний належний пакет документів. Митно-брокерські послуги складаються з наступних компонентів:

 • складання декларацій будь-якого типу
 • зберігання товару на митно-ліцензійному складі
 • декларування вантажів попереднє
 • акредитація та можлива переакредитація підприємства
 • проведення оформлення транзитних операцій
 • оформлення вантажів за консигнаційними угодами
 • митне оформлення імпортних та експортних вантажів
 • проходження Державних видів контролю при митному оформленні
 • інші митно-брокерські послуги на складах (перепакування вантажів, їх спеціальне маркування або стікерування)

Крім того, у нас Ви можете отримати всеосяжну консультацію по зовнішньоекономічній діяльності підприємств. Наші співробітники можуть не тільки митно-брокерські послуги в Дніпрі надавати, але і професійно займатися ЗЕД Вашого підприємства. У цій сфері у нас є великий позитивний досвід.

Митне оформлення – всього лише один з напрямків діяльності Неоліт Логістикс. Оптимальним для Вам буде замовити повний комплекс послуг логістики. Ми легко організуємо перевезення різних вантажів в будь-яку точку земної кулі, надамо митно-брокерські послуги широкого профілю, зможемо займатися ЗЕД Вашого підприємства, надамо складські послуги та дозволимо будь-які нестандартні і складні завдання в логістиці.

Переваги співпраці з нами по митно брокерських послуг

 1. Оформлення заявки
 2. Підготовка опису товару
 3. Оформлення документів
 4. Навантаження
 5. Відправка грузу
 6. Транспортування
 7. Подача митної декларації
 8. Проходження контролю
 9. Митне оформлення
 10. Вивантаження

Ми виробляємо митне оформлення в Україні на найвищому рівні. Наші головні принципи: професіоналізм, клієнтоорієнтованість і висока швидкість роботи.

Ми:

 • вирішуємо навіть суперскладні митні питання
 • відмінно знаємо ринок послуг логістики
 • оперативно реагуємо на ситуацію завдяки новітній технічне базі і виконуємо роботи точно в строк
 • відмінно знаємо митне законодавство та ЗЕД
 • з повною відповідальністю підходимо до обробки індивідуальних запитів кожного клієнта
 • діємо більше, ніж розводячись
 • підходимо до справи з підключенням великого досвіду
 • пропонуємо тільки конкурентоспроможні ціни

Митне оформлення в Україні, з нашою допомогою, перетворюється для Вас у легку прогулянку, завдяки чистій репутації Неоліт Логістикс перед митницею та іншими державними організаціями.

Як більш детально дізнатися про митне оформлення?

Щоб замовити митне оформлення або просто отримати якісну консультацію, зателефонуйте до нас. Наші досвідчені менеджери уточнять для Вас весь список документів, без яких митне оформлення не може бути вироблено, розрахують вартість послуг, зорієнтують по термінах і дадуть відповідь на всі питання щодо процедури.

Безліч вітчизняних і зарубіжних компаній успішно співпрацюють з нами в питаннях перевозки і оформлення вантажів. Це фірми різних масштабів – від ФОП до великого бізнесу. Згодом змінюється нормативно-правова база, запити Клієнтів і умови надання послуг. Але незмінним залишається одне – повна задоволеність усіх боків від продуктивної співпраці.

Митно-брокерські послуги від «Неоліт Логистикс»

 • Складання декларацій будь-якого типу
 • Зберігання товару на митно-ліцензійному складі
 • Декларування вантажів попереднє
 • Акредитація і можлива переакредитація вантажу
 • Отримання митного свідоцтва про опломбування транспорту;
 • Проведення оформлення транзитних операцій;
 • Митне оформлення імпортних та експортних вантажів;
 • Сертифікація вантажів

Організація проходження митного контролю при експорті та імпорті товару – непроста процедура. Труднощі виникають при виявленні навіть незначної помилки в супровідних документах при відвантаженні товару.

«Неоліт Логистикс» працює на ринку вантажоперевезень більше 13 років, в сфері надання митно-брокерських послуг більше 7 років. За час діяльності співробітники компанії стикалися з різними непростими ситуаціями, труднощами під час митного оформлення і успішно вирішили їх. Досвід і знання дозволяють гарантувати, що товар клієнта не затримається, а швидко пройде митне оформлення.

Не варто сподіватися, що митний контроль можна пройти своїми силами. Будь-яка неточність обернеться збитками, а ціна помилки буде висока: від простою машини на митниці до конфіскації вантажу зі штрафом. Це неприпустимо, особливо, якщо мова йде про швидкопсувних продуктах. Вихід – замовити митно брокерські послуги в г. Киев у нашій компанії.

Митні агенти «Неоліт Логистикс» знають, як вибудовувати діалог з співробітниками митної служби, і гарантують оформлення перевезення протягом декількох годин.

Особливості надання митно-брокерських послуг в м. Киев

Мета брокерських послуг – захист інтересів перевізника або власника вантажу під час проходження митного контролю на кордоні і у внутрішній митниці. Клієнти, за спиною яких є підтримка з боку агента, відчувають себе впевненіше, зберігаються нерви і не переживають про заповнення документів, форм, бланків – все це робить спеціально підготовлена ​​людина.

В ціну послуг митного агента входить не тільки супровід клієнта під час перетину вантажем кордону, а й виконання наступного комплексу заходів:
консультування клієнта щодо переліку документів, необхідних для безперешкодного перетину кордону;

 • розрахунок вартості митного очищення перевезеного товару
 • заповнення вантажної митної декларації
 • проходження різних видів контролю (ветеринарний, фітоконтроль і т.д.) за допомогою «Єдиного Вікна»
 • класифікація товару, вантажу відповідно до української товарною номенклатурою (УКТ ЗЕД)
 • опис товару, вантажу в митній декларації
 • подача митної декларації та інших товаросупровідних документів до митних органів
 • проходження різних митних контролів при спрацьовуванні Автоматичної системі аналізу ризиків (митний огляд, контроль митної вартості, контроль класифікації товару, контроль інтелектуальної власності)