Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Митне оформлення

Оформлення експорту
Оформлення імпорту
Оформлення транзиту
Дозвільна документація
Акредитація на митниці
Перевезення тварин за кордон

Митно-брокерські послуги - це комплекс заходів з оформлення вантажу на митниці. Якщо Вас цікавить митне оформлення, Україна - ваша країна, а послуги повинні бути надані на вищому рівні, Ви потрапили точно за адресою. група компаній Неоліт Логістикс більше п'яти років здійснює митне оформлення в Україні. Наша ліцензія передбачає здійснення послуг з декларування товарів і транспортних засобів, митно-брокерські послуги.

Всі операції проходять абсолютно офіційно і супроводжуються відповідними договорами та іншою документацією. Будь то перевезення різних вантажів, митне оформлення, зберігання вантажу на ТЛС і т.д.

Неоліт Логістикс родом з Дніпра. Тут же знаходиться наш головний офіс. Частково тому нас легко знайти в Інтернеті за запитом «митно-брокерські послуги Дніпро». Але цей факт зовсім не говорить про суворо регіональній діяльності. З нашою допомогою здійснюються митно-брокерські послуги в Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові, будь-якому іншому місті України. Але все ж головні офіси безлічі великих і дрібних компаній імпортерів та експортерів знаходяться якраз в Дніпрі. Не дивно, що для них краще співпрацювати з надійними місцевими фірмами. Так що, якщо Вас цікавлять саме митно-брокерські послуги в Дніпрі, сміливо набирайте телефони, вказані на сайті. Ви отримаєте саме те, що шукали, причому за найкращою ціною.

Типи митно-брокерських послуг Неоліт Логістикс

В цілому, митне оформлення в Україні включає в себе цілий комплекс послуг, для надання яких повинні бути дотримані специфічні умови і зібраний належний пакет документів. Митно-брокерські послуги складаються з наступних компонентів:

 •     складання декларацій будь-якого типу;
 •     зберігання товару на митно-ліцензійному складі;
 •     декларування вантажів заздалегідь;
 •     акредитація і можлива переакредитація вантажу;
 •     отримання митного свідоцтва про опломбування транспорту;
 •     проведення оформлення транзитних операцій;
 •     оформлення вантажів по консигнаційних угодах;
 •     митне оформлення імпортних та експортних вантажів;
 •     сертифікація вантажів;
 •     інші митно-брокерські послуги на складах (перепакування вантажів, їх спеціальне маркування або стикерування).

Крім того, у нас Ви можете отримати всеосяжну консультацію по зовнішньоекономічній діяльності підприємств. Наші співробітники можуть не тільки митно-брокерські послуги в Дніпрі надавати, але і професійно займатися ЗЕД Вашого підприємства. У цій сфері у нас є великий позитивний досвід.

Митне оформлення - всього лише один з напрямків діяльності Неоліт Логістикс. Оптимальним для Вам буде замовити повний комплекс послуг логістики. Ми легко організуємо перевезення різних вантажів в будь-яку точку земної кулі, надамо митно-брокерські послуги широкого профілю, зможемо займатися ЗЕД Вашого підприємства, надамо складські послуги та дозволимо будь-які нестандартні і складні завдання в логістиці.

Переваги співпраці з нами

Ми виробляємо митне оформлення в Україні на найвищому рівні. Наші головні принципи: професіоналізм, клієнтоорієнтованість і висока швидкість роботи.

Ми:

 •     вирішуємо навіть суперскладні митні питання;
 •     відмінно знаємо ринок послуг логістики;
 •     оперативно реагуємо на ситуацію завдяки новітній технічне базі і виконуємо роботи точно в строк;
 •     відмінно знаємо митне законодавство та ЗЕД;
 •     з повною відповідальністю підходимо до обробки індивідуальних запитів кожного клієнта;
 •     діємо більше, ніж розводячись;
 •     підходимо до справи з підключенням великого досвіду;
 •     пропонуємо тільки конкурентоспроможні ціни.

Митне оформлення в Україні, з нашою допомогою, перетворюється для Вас у легку прогулянку, завдяки чистій репутації Неоліт Логістикс перед митницею та іншими державними організаціями.

Як більш детально дізнатися про митне оформлення?

Щоб замовити митне оформлення або просто отримати якісну консультацію, зателефонуйте за номером +38 (056) 377-88-76. Наші досвідчені менеджери уточнять для вас весь список документів, без яких митне оформлення не може бути вироблено, розрахують вартість послуг, зорієнтують по термінах і дадуть відповідь на всі питання щодо процедури.

Безліч вітчизняних і зарубіжних компаній успішно співпрацюють з нами в питаннях перевозки і оформлення вантажів. Це фірми різних масштабів - від ФОП до великого бізнесу. Згодом змінюється нормативно-правова база, запити клієнтів і умови надання послуг. Але незмінним залишається одне - повна задоволеність усіх боків від продуктивної співпраці.

Залишилися питання?