Днiпропeтрoвськ, пр. Гагарiна, 77
+38 (056) 377-88-76

0 800 210 023

Ru Ua En De

Логістична компанія «Неоліт»

Група компаній «Неоліт» працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажоперевезень з 2003 року і на сьогоднішній день є професійною компанією, що динамічно розвивається. Більше 9-ти років успішної роботи в сфері логістики та вантажоперевезень дозволили накопичити великий досвід та налагодити партнерські відносини з компаніями, що зайняті у сфері торгівлі, переробки, виробництва, надання послуг. Наші постійні клієнти - це найбільші компанії України, Росії, Білорусі, Німеччини, Туреччини, Польщі та Литви.

Група компаній «Неоліт» позиціонує себе не тільки як транспортне підприємство з власним автопарком (25 одиниць рухомого складу вантажопідйомністю від 2,2 т до 22 т, корисним об'ємом від 15 м3  до 120 м3  і 5 спеціалізованих тралів для перевезення негабаритних вантажів вантажопідйомністю від 30 т до 120 т), але і як логістичний провайдер, що пропонує повний комплекс транспортних та експедиційних послуг (перевезення, митне оформлення, складські послуги) з міжнародного та внутрішнього перевезення вантажів будь-якого характеру і складності (наливні, сипкі, небезпечні вантажі всіх класів, негабаритні вантажі, збірні вантажі) .

Основні напрямки перевезень: Україна, Росія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Польща, Чехія, Бельгія, Іспанія, Італія, Білорусь, Литва, Латвія, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Туреччина, Вірменія.

Маючи велику базу постійних клієнтів з різних регіонів України, СНД, Європи та Азії, ми можемо надати попутний транспорт за цікавими для Вас напрямками на найвигідніших умовах.

Основні напрямки діяльності