Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Вантажоперевезення в США

Вантажоперевезення в США: доставка на будь-який узбережжі і перевезення по країні

Сполучені Штати Америки - провідна економічна держава світу. Вона веде активну зовнішню торгівлю, перебуваючи в лідерах найбільших імпортерів чи держав.

Географія торгових операцій включає в себе партнерів по всьому світу. В їх число входять і українські контрагенти, які займаються імпортом і експортом товарів в США.

Вантажоперевезення з Америки в Україну включають в себе широкий список товарів. Це одяг і взуття, різні товари для дому. Помітну частку в американському імпорті в Україну займають автомобілі, машинно-тракторна техніка різного призначення, катери і мотоцикли, запасні частини до всіх видів техніки. В останні роки американські компанії також здійснювали постачання в Україну вугілля.

Основа українського експорту в США - це різні види металів і виробів з них. Вантажні перевезення з України в Америку в значній мірі формуються продукцією металургійного комплексу і аграрного сектора - це сталь, алюміній, чавун і металеві вироби. Також попитом користуються деякі види продуктів харчування, наприклад, сіль і цукор, а також неорганічні хімічні продукти і деякі види корисних копалин.

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

ГК «Неоліт» - міжконтинентальні перевезення «від дверей до дверей»

Фахівці нашої компанії організовують перевезення всіх типів вантажів між Україною та США, пропонуючи своїм Клієнтам повний спектр логістичних послуг:

  •     розробку маршрутів доставки і транспортне забезпечення перевезення;
  •     послуги зовнішньоторговельного агента і підбір постачальників в США;
  •     підготовку і проведення експортно-імпортних операцій та митне оформлення;
  •     складську приймання та обробку вантажу;
  •     контроль за перевалкою і забезпечення належних умов зберігання;
  •     страхування вантажів та відповідальності перевізника;
  •     оформлення додаткових дозволів для переміщення спеціалізованих вантажів.

Кожен наш клієнт може в онлайн-режимі отримувати інформацію про переміщення вантажу.

Перевезення вантажів в США - вантажні автомобілі поза конкуренцією

Доставка вантажів в США з України виконується тільки по морю або по повітрю. Якщо вантаж не вимагає термінового транспортування, вибирається більш повільний, але при цьому дуже привабливий за ціною для замовника варіант морського перевезення. Залежно від порту відправлення і місця кінцевого призначення, транспортування морем займе від 40 днів.

Доставка з Західної півкулі в США зазвичай виконується в порти Східного узбережжя країни. Залежно від типу вантажу і вимог Клієнта, ми можемо відправити вантаж в Нью-Йорк, Балтімор, Філадельфію або Новий Орлеан.

При цьому можлива організація доставки і в гавані Західного узбережжя - в Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Сіетл.

Ми вибудовуємо маршрути не тільки до порту призначення, але і до конкретних одержувачам всередині континенту. В цьому випадку мультимодальная перевезення здійснюється із залученням залізничного або автомобільного транспорту.

США - країна з однією з найбільш щільних мереж швидкісних автодоріг в світі. І основна частина вантажів переміщається тягачами по хайвею, навіть в тих ситуаціях, коли необхідне перевезення негабаритних і великовагових вантажів на далекі відстані.

Авіаційна доставка в США

США - країна з найрозвиненішим в світі внутрішнім повітряним сполученням. У країні функціонує понад 5 тисяч аеропортів зі злітно-посадковими смугами, які мають тверде покриття.

Залежно від штату відправки або доставки, логісти ГК «Неоліт» організовують транспортування вантажу за допомогою найбільших вантажних авіахабов, які функціонують в країні. У тому числі в аеропорти Далласа, Денвера, Атланти, Лос-Анджелеса, Чикаго і Сан-Франциско. Середній час транспортування вантажу між США і Україною авіарейсами становить 10-14 днів.