Вантажоперевезення в Молдову

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Молдову – швидка доставка авто і залізницею

Незважаючи на невелику площу, Молдова відіграє важливу роль у міжнародних вантажних перевезеннях. Вона межує із двома країнами – з Румунією та Україною. Тому перевезення вантажів до Молдови з України дуже актуальна і має великий попит у приватних підприємств і компаній різного розміру. Серед категорій товарів, що ввозяться до Молдови, можна виділити безалкогольні та алкогольні напої, продукти харчування. Також завозиться продукція сільського господарства, олія, промислове обладнання та запчастини до нього. Замовити швидку доставку будь-яких видів вантажів до Молдови можна в компанії «Неоліт Логістікс». Ми працюємо в цій галузі понад 10 років. Перетворившись за цей час із невеликої фірми на цілу групу компаній, ставши однїєю з лідерів на українському ринку логістики.

У чому особливість вантажоперевезень до Молдови?

 • Будь-які типи вантажів
 • Кредитування постійних клієнтів
 • GPS SMS Оповіщення
 • Адресна доставка

У країні працює лише один аеропорт. Його пропускна спроможність невелика, тому вантажоперевезення в Молдові повітрям нерентабельні. Винятком є ​​випадки, коли потрібно терміново надіслати невеликий цінний вантаж. Молдова не омивається морями, не має великих річок, тому водний транспорт тут не є актуальним. Натомість країна може запропонувати хороші автомобільні магістралі, що проходять через великі міста та з’єднані з КПП на кордоні. Автомобільні вантажні перевезення Молдова – це єдино доступний і вигідний варіант.

Вантажоперевезення в Молдову здійснюються переважно в наступні міста:

 • Комрат;
 • Бендери;
 • Тираспіль;
 • Кишинів;
 • Більниці;
 • Рибницю.

Компанія «Neolit ​​Logistics» пропонує перевірені маршрути до кожного згаданого населеного пункту. Для кожного випадку розраховуємо оптимальний шлях із мінімальними витратами за часом та фінансами.

Складнощі самостійної доставки вантажів до Молдови.

Деякі компанії, підприємці не наважуються замовляти вантажоперевезення до Молдови, намагаються організувати все самостійно. Без релевантного досвіду може здатися, що відвезти вантаж із умовної Вінниці до Кишинева нескладно. Але на практиці виникає безліч проблем, пов’язаних із неправильною організацією.

При самостійних вантажоперевезеннях можна зіткнутися з такими проблемами:

 1. Доставка передбачає облік обмежень за обсягом та вагою продукції. Важливо знайти відповідний транспортний засіб. Якщо партія велика, необхідно залучити кілька автомобілів. При перевантаженні можна зіткнутися з великими штрафами при проходженні на кордоні. Також без досвіду виникають складнощі з оформленням документів. На кордоні можна витратити не один день. Для швидкопсувних товарів це може призвести до великих збитків.
 2. Нераціональний маршрут. Доставка вантажів з України до Молдови повинна здійснюватися за оптимальним маршрутом. Він складається виходячи із завантаженості трас, кліматичних умов та інших факторів. На деяких ділянках можливий ремонт залізниці, снігові затори. Якщо не мати актуальної інформації під рукою, можна витратити набагато більше часу, ніж передбачалося.
 3. Несправність транспортних засобів. При самостійному вантажоперевезенні автомобілі беруться в оренду. Гарантії їхньої повної справності мінімальні.

Компанія «Неоліт Логістікс» витратила багато років, щоб довести вантажоперевезення до Кишинева та інших молдавських міст до автоматизму. Ми звільняємо клієнтів від додаткових клопотів. З нами вантаж гарантовано буде у пункті призначення у визначений час. Вартість послуг фіксована, оголошується на етапі укладання договору. Щоб дізнатися про ціну, достатньо замовити безкоштовний швидкий розрахунок на сайті.

Вартість доставки залежить від тоннажності, обсягу, відстані, особливостей вантажу. У нашій компанії один із найвигідніших цінників на ринку.

Переваги вантажоперевезень від «Неоліт Логістікс»

Надіслати вантаж до Молдови через нашу компанію можливо за допомогою автомобілів та залізниці. Ми маємо власний парк автомобілів різного типу – цистерни, холодильники, трали тощо. Ми можемо перевозити рідкі, небезпечні речовини, великогабаритне обладнання тощо. Транспортування кожного виду продукції здійснюється за дотриманням усіх стандартів безпеки. У разі потреби залучаються додаткові транспортні засоби. У нас налагоджено зв’язки з багатьма автопарками.

На місце навантаження та розвантаження можливе залучення вантажників, спеціальних кранів, іншого вантажного обладнання. Велика увага приділяється безпеці товарів. Кожна партія зазнає пломбування, що унеможливлює розкрадання.

Доставка вантажів до Молдови можлива на склад, до дверей замовника. Адресна доставка – це один із головних плюсів транспортування за допомогою автомобілів. Наші клієнти можуть не перейматися тим, що його товар потрапить в інше місце або не буде доставлений до конкретного складу. Ми здійснюємо вантажоперевезення до Молдови збірних вантажів. Такий підхід дозволяє суттєво заощадити – це набагато дешевше, ніж орендувати цілу машину.

Усі перевезення компанія здійснює за мінімальний час. У нас є безліч опрацьованих маршрутів. Логісти в режимі реального часу вносять у них корективи, виходячи з поточної дорожньої обстановки – наприклад, під час проведення ремонтних робіт. Як результат – виключаються простої та інші нестандартні ситуації. Наші клієнти можуть без ризику перевозити продукцію з обмеженим терміном користування. Кожен автомобіль підключено до єдиної GPS системи. Замовники можуть будь-якої миті подивитися, де зараз знаходиться їхній вантаж. Достатньо вбити у відповідну форму на сайті індивідуальний код.

Фахівці Neolit ​​Logistics мінімізують ймовірність простоїв на кордоні. Вони стежать за тим, щоб на вантаж та автомобілі були всі необхідні документи та дозволи. Компанія перебирає сплату митних зборів. Нашим клієнтам є безліч супутніх послуг:

 • Страхування продукції, що транспортується – на випадок пошкодження під час навантаження, виникнення інших непередбачених ситуацій;
 • Складське зберігання – короткострокове та довгострокове, стікерування, зважування тощо;
 • Крос-докінг – перевантаження товарної продукції з одного транспорту на інший без застосування складського зберігання;
 • Митно-брокерські послуги – декларування, зберігання вантажів на ліцензованому митному складі, проходження різних видів державного контролю.

Доставка вантажів з України до Молдови для клієнтів «Neolit ​​Logistics» вимагає мінімум зусиль. Ми беремо всі процедури на себе – вам залишається віддати продукцію в одному місці та забрати її в іншому. Нашими послугами користуються сотні клієнтів. Багато хто з них залишив свої відгуки. З ними можна ознайомитись прямо на сайті. Сподіваємось, ви також залишитеся задоволеними від майбутньої співпраці.

Щоб скористатися послугами компанії, достатньо залишити заявку на сайті. Можна вказати лише контактні дані. Найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер, розрахує вартість послуги, надасть вичерпну консультацію. Отримати відповіді на питання також можливо через вбудований на сайті чат, або замовивши дзвінок через форму зворотного зв’язку.