Вантажоперевезення в Казахстан

Казахстан є стратегічним економічним партнером України. Дані Мінекономіки підтверджують, що товарообіг між нашими країнами щороку зростає. А разом із ним — попит на транспортно-логістичні послуги за маршрутом Казахстан-Україна та назад. Великий вантажоперевізник, що працює в сегменті міжнародних перевезень, компанія «Неоліт Логістікс» пропонує всім зацікавленим особам свої послуги. Ми працюємо з представниками великого бізнесу, з невеликими компаніями та приватними особами, яким потрібно перевезти вантажі будь-якого характеру та призначення.

800
постійних клієнтів
2+млн
вантажів на рік
8
філій
13
років на ринку
v
Швидкий прорахунок

Особливості вантажоперевезень з України в Казахстан та назад

Будь-які типи вантажів
Будь-які типи вантажів
Кредитування постійних клієнтів
Кредитування постійних клієнтів
GPS SMS Оповіщення
GPS SMS Оповіщення
Адресна доставка
Адресна доставка

Український експорт до Казахстану представлений сільськогосподарською продукцією, металопрокатом, металоконструкціями, пиловочними матеріалами, лікарськими препаратами, спиртними напоями, засобами побутової хімії, електроприладами, кабельною продукцією. З Казахстану до України доставляють рудну продукцію, нафтопродукти, тютюнові вироби.

У кожному разі успіх доставки залежить від правильної організації вантажоперевезення до Казахстану та назад. Слід розуміти, що доставка вантажів з України до Казахстану та у протилежному напрямку регламентується законодавствами двох країн. Навіть невеликий недогляд може спричинити затримку або арешт вантажу. Щоб уникнути будь-яких зволікань, які спричиняють фінансові втрати та втрату корпоративної репутації, довірте міжнародні вантажоперевезення до Казахстану досвідченому транспортному оператору.

Компанія «Неоліт Логістікс» не тільки має колосальний досвід вантажних перевезень за даним маршрутом, але й постійно відстежує всі законодавчі нововведення. Завдяки цьому ми завжди впевнені у своїх силах, знаємо, які заходи потрібно вжити, щоб будь-яка продукція, сировина та товари клієнтів були доставлені вчасно в цілості та безпеці. Залежно від виду, характеру та обсягів вантажу ми пропонуємо кілька транспортно-логістичних рішень.

Якими шляхами доставляються вантажі з України до Казахстану та у зворотному напрямку

Якийсь час тому сухопутні автоперевезення в Казахстан через територію РФ були найдоступнішим способом доставки. Сьогодні є соціально-політичні обмеження, через які переміщення української продукції транзитом через Росію стало неможливим. Тому логісти "Неоліт Логістікс" розробили інші ефективні маршрути. Ми впевнені, що доставка вантажів (Казахстан-Україна) пройде безпечно та в обумовлений термін. Адже наші спеціалісти продумали всі деталі.

Комбінований маршрут: автоперевезення за допомогою поромної переправи

Транспортні перевезення до Казахстану автотранспортом по паромній переправі через Чорне море став альтернативою після того, як сухопутний транзит через РФ став неможливим. Хоча терміни доставки збільшилися, є погодний фактор, підвищилася вартість доставки, цей маршрут виключає будь-які посягання та претензії з боку російської влади. А якщо відправка вантажу до Казахстану здійснюється досвідченим перевізником, таким як «Неоліт Логістикс», клієнт може спати спокійно.

Досвідчений персонал, розуміння всіх нюансів та особливостей, дотримання інтересів замовника – ці фактори забезпечують успішне вирішення завдання. Доставимо ваш вантаж з України в Нур-Султан, Алмати, Караганду, Орал, Усть-Каменогорськ, Павлодар та будь-який інший населений пункт.

Відправка вантажів авіалайнером

Перевезення вантажів до Казахстану літаком – найшвидший спосіб відправлення продукції, товарів, конструкцій. Але через високу вартість до нього звертаються лише за необхідності доставки цінних чи термінових вантажів невеликого габариту. Розрахувати вартість авіаційної доставки ми зможемо за наданими вами даними.

Вже сьогодні повідомте ключову інформацію про ваш вантаж і наш менеджер зробить розрахунок вартості послуги. Також ви можете скористатися калькулятором на сайті, щоб дізнатись попередню ціну сервісу.

Як здійснюється співпраця «Неоліт Логістикс» із клієнтами

Ми надаємо безкоштовну консультацію всім, хто цікавиться, як надіслати вантаж до Казахстану. Отримати відповіді на запитання, що вас цікавлять, можна по телефону або при особистій зустрічі з менеджером. Фахівець ознайомиться з умовами та вимогами, підготує пропозицію на підставі наданих даних. Відразу після підписання договору спеціалісти «Неоліт Логістикс» займуться підготовкою супровідних документів. У призначений час ми здійснюємо завантаження транспортного засобу на адресу замовника. Залишається відправити вантаж до Казахстану за заздалегідь розробленим маршрутом.

Ми маємо необхідні кадрові та технічні ресурси, що дозволяє нам надавати сервіс міжнародного рівня. Ми впевнено використовуємо різні можливості – комбіноване вантажоперевезення, доставка збірних вантажів. Все для того, щоб виконати наші зобов'язання перед клієнтом.

Важливо, що ми повністю звільняємо замовника від організаційних питань, документальних та митних процедур. Наші співробітники супроводжують усі етапи вантажоперевезення, контролюють усі процеси.

Скільки часу займає доставка з України в Казахстан

Транспортування продукції до Казахстану з України займає від кількох днів до кількох тижнів. Швидкість доставки залежить від обраного транспорту. Наприклад, тривалість авіаперевезення становить 2-4 дні. Цей термін включає час перельоту, оформлення транзитних процедур. Якщо вантаж перевозиться автомобілями з паромною переправою, доставка може бути до 2 тижнів.

Від чого залежить ціна вантажоперевезень

На вартість вантажоперевезення за вказаним маршрутом впливають численні фактори:

  • характер вантажів, що перевозяться;
  • вибір способу доставки;
  • тривалість маршруту;
  • необхідність дотримання особливих вимог;
  • додаткові послуги.

Ми здійснимо попередній розрахунок вартості послуги за наданими даними. Повідомте нам основну інформацію, і вже за кілька годин ми підготуємо комерційну пропозицію.

Комплексна послуга «від дверей до дверей»

Багатьох наших клієнтів цікавить, чи компанія «Неоліт Логістикс» здійснює сервіс «під ключ», який передбачає доставку вантажів літаком зі складу замовника. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим замовникам не було потреби вирішувати хоч якісь транспортно-логістичні питання. Тому компанія «Неоліт Логістікс» готова забрати вантаж із будь-якого населеного пункту в Україні, доставити його до міжнародного терміналу аеропорту. Від замовника ми просимо лише надати чіткі вказівки. Після митного оформлення в країні прибуття ми доставимо вантаж до «дверей» замовника. Той самий алгоритм діє при комбінованому вантажоперевезенні автомобільним транспортом з паромною переправою.

Співпраця з «Неоліт Логістикс» у сфері міжнародних вантажних перевезень — це якісний транспортний сервіс, виконання зобов'язань, гарантії та вигідні фінансові умови.

 

Нам довіряють
Передзвоніть мені