Вантажоперевезення в Казахстан

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю

Gland OU

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нам пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія Gland OU повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і доступність...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Казахстан є стратегічним економічним партнером України. Дані Мінекономіки підтверджують, що товарообіг між нашими країнами щороку зростає. А разом із ним — попит на транспортно-логістичні послуги за маршрутом Казахстан-Україна та назад. Великий вантажоперевізник, що працює в сегменті міжнародних перевезень, компанія «Неоліт Логістікс» пропонує всім зацікавленим особам свої послуги. Ми працюємо з представниками великого бізнесу, з невеликими компаніями та приватними особами, яким потрібно перевезти вантажі будь-якого характеру та призначення.

Особливості вантажоперевезень з України в Казахстан та назад

  • Будь-які типи вантажів
  • Кредитування постійних клієнтів
  • GPS SMS Оповіщення
  • Адресна доставка

Український експорт до Казахстану представлений сільськогосподарською продукцією, металопрокатом, металоконструкціями, пиловочними матеріалами, лікарськими препаратами, спиртними напоями, засобами побутової хімії, електроприладами, кабельною продукцією. З Казахстану до України доставляють рудну продукцію, нафтопродукти, тютюнові вироби.

У кожному разі успіх доставки залежить від правильної організації вантажоперевезення до Казахстану та назад. Слід розуміти, що доставка вантажів з України до Казахстану та у протилежному напрямку регламентується законодавствами двох країн. Навіть невеликий недогляд може спричинити затримку або арешт вантажу. Щоб уникнути будь-яких зволікань, які спричиняють фінансові втрати та втрату корпоративної репутації, довірте міжнародні вантажоперевезення до Казахстану досвідченому транспортному оператору.

Компанія «Неоліт Логістікс» не тільки має колосальний досвід вантажних перевезень за даним маршрутом, але й постійно відстежує всі законодавчі нововведення. Завдяки цьому ми завжди впевнені у своїх силах, знаємо, які заходи потрібно вжити, щоб будь-яка продукція, сировина та товари клієнтів були доставлені вчасно в цілості та безпеці. Залежно від виду, характеру та обсягів вантажу ми пропонуємо кілька транспортно-логістичних рішень.

Якими шляхами доставляються вантажі з України до Казахстану та у зворотному напрямку

Якийсь час тому сухопутні автоперевезення в Казахстан через територію РФ були найдоступнішим способом доставки.  Тому логісти “Неоліт Логістікс” розробили інші ефективні маршрути. Ми впевнені, що доставка вантажів (Казахстан-Україна) пройде безпечно та в обумовлений термін. Адже наші спеціалісти продумали всі деталі.

Комбінований маршрут: автоперевезення за допомогою поромної переправи

Якщо відправка вантажу до Казахстану здійснюється досвідченим перевізником, таким як «Неоліт Логістикс», клієнт може спати спокійно.

Досвідчений персонал, розуміння всіх нюансів та особливостей, дотримання інтересів замовника – ці фактори забезпечують успішне вирішення завдання. Доставимо ваш вантаж з України в Нур-Султан, Алмати, Караганду, Орал, Усть-Каменогорськ, Павлодар та будь-який інший населений пункт.

Відправка вантажів авіалайнером

Перевезення вантажів до Казахстану літаком – найшвидший спосіб відправлення продукції, товарів, конструкцій. Але через високу вартість до нього звертаються лише за необхідності доставки цінних чи термінових вантажів невеликого габариту. Розрахувати вартість авіаційної доставки ми зможемо за наданими вами даними.

Вже сьогодні повідомте ключову інформацію про ваш вантаж і наш менеджер зробить розрахунок вартості послуги. Також ви можете скористатися калькулятором на сайті, щоб дізнатись попередню ціну сервісу.

Як здійснюється співпраця «Неоліт Логістикс» із клієнтами

Ми надаємо безкоштовну консультацію всім, хто цікавиться, як надіслати вантаж до Казахстану. Отримати відповіді на запитання, що вас цікавлять, можна по телефону або при особистій зустрічі з менеджером. Фахівець ознайомиться з умовами та вимогами, підготує пропозицію на підставі наданих даних. Відразу після підписання договору спеціалісти «Неоліт Логістикс» займуться підготовкою супровідних документів. У призначений час ми здійснюємо завантаження транспортного засобу на адресу замовника. Залишається відправити вантаж до Казахстану за заздалегідь розробленим маршрутом.

Ми маємо необхідні кадрові та технічні ресурси, що дозволяє нам надавати сервіс міжнародного рівня. Ми впевнено використовуємо різні можливості – комбіноване вантажоперевезення, доставка збірних вантажів. Все для того, щоб виконати наші зобов’язання перед клієнтом.

Важливо, що ми повністю звільняємо замовника від організаційних питань, документальних та митних процедур. Наші співробітники супроводжують усі етапи вантажоперевезення, контролюють усі процеси.

Скільки часу займає доставка з України в Казахстан

Транспортування продукції до Казахстану з України займає від кількох днів до кількох тижнів. Швидкість доставки залежить від обраного транспорту. Наприклад, тривалість авіаперевезення становить 2-4 дні. Цей термін включає час перельоту, оформлення транзитних процедур. Якщо вантаж перевозиться автомобілями з паромною переправою, доставка може бути до 2 тижнів.

Від чого залежить ціна вантажоперевезень

На вартість вантажоперевезення за вказаним маршрутом впливають численні фактори:

  • характер вантажів, що перевозяться;
  • вибір способу доставки;
  • тривалість маршруту;
  • необхідність дотримання особливих вимог;
  • додаткові послуги.

Ми здійснимо попередній розрахунок вартості послуги за наданими даними. Повідомте нам основну інформацію, і вже за кілька годин ми підготуємо комерційну пропозицію.

Комплексна послуга «від дверей до дверей»

Багатьох наших клієнтів цікавить, чи компанія «Неоліт Логістикс» здійснює сервіс «під ключ», який передбачає доставку вантажів літаком зі складу замовника. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим замовникам не було потреби вирішувати хоч якісь транспортно-логістичні питання. Тому компанія «Неоліт Логістікс» готова забрати вантаж із будь-якого населеного пункту в Україні, доставити його до міжнародного терміналу аеропорту. Від замовника ми просимо лише надати чіткі вказівки. Після митного оформлення в країні прибуття ми доставимо вантаж до «дверей» замовника. Той самий алгоритм діє при комбінованому вантажоперевезенні автомобільним транспортом з паромною переправою.

Співпраця з «Неоліт Логістикс» у сфері міжнародних вантажних перевезень — це якісний транспортний сервіс, виконання зобов’язань, гарантії та вигідні фінансові умови.