Вантажоперевезення в Грузію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Грузію – країну зростаючих вантажопотоків

Грузія – компактна Закавказька країна з виходом на східне чорноморське узбережжя. Кордони з Росією, Туреччиною, Вірменією і Азербайджаном визначають особливе місце Грузії в організації вантажопотоків між Східною Європою і Західною Азією.

Вантажоперевезення Грузія-Україна активно розвиваються. Вантажопотік між країнами помітно зріс після ускладнення перевезення українських вантажів в Середню Азію через територію РФ. Значна частина вантажів сьогодні переміщується через цю закавказьку країну транзитом.

Також Київ і Тбілісі зацікавлені в спільній участі в проекті «Нового шовкового шляху» з розвитку коридорів доставки вантажів по території Євразії на західноєвропейські ринки.

На переробку транзитних вантажів орієнтовані три великих порту в Поті, Батумі і Кулеві. Через них перевалюються всі можливі види вантажів. У Кулеві функціонує великий нафтовий термінал, а в Батумі зосереджена перевалка сухих вантажів і контейнерів.

Перевезення вантажів до Грузії

 • Будь-які типи вантажів
 • Кредитування постійних клієнтів
 • GPS SMS Оповіщення
 • Адресна доставка

Як і будь-які міжнародні транспортно-логістичні послуги, автоперевезення до Грузії є складним багатоетапним процесом. Щоб вантаж був доставлений у цілості та безпеці, в обумовлений термін, довірити вирішення завдання потрібно професіоналам. Компанія Неоліт Логістікс пропонує комплексну послугу вантажоперевезення до Грузії, що передбачає широкий сервіс.

Ми не тільки візьмемо на себе всі турботи, пов’язані з навантаженням, доставкою та вивантаженням продукції, сировини чи виробів. Також ми здійснюємо консультування, сприяємо підготовці супровідної документації, надаємо брокерські послуги. Дізнатися подробиці можна по телефону або через онлайн-чат на нашому сайті. Зв’яжіться з нами, щоб отримати вичерпну інформацію про те, як проходять вантажні перевезення в Грузію. Менеджер за наданими даними розрахує приблизну вартість конкретної компанії – достатньо лише заповнити форму швидкого розрахунку.

Грузія – економічний партнер України

Економічне партнерство Грузії та України налічує не один десяток років. Особливе географічне розташування Грузії на Кавказі та узбережжя Чорного моря, спільні кордони з кількома державами визначають значущість країни у забезпеченні вантажопотоку зі Східної Європи до Західної Азії та у зворотному напрямку. З Грузії до України і назад щодня перевозяться сотні тонн вантажів. Частина їх переміщається транзитом, інша – призначена для потреб внутрішнього ринку. Транзитні відправлення приймають три великі морські порти – це Поті, Батумі та Кулеві. Товари для внутрішнього користування доставляються шляхом вантажоперевезення в Тбілісі, Сухумі, Кутаїсі та протилежному напрямку до Одеси, Києва, Львова. Вже сьогодні називається щорічний обсяг товарообігу між країнами в 1 мільярд доларів.

З України експортується тваринницька продукція, зерно, товари продовольчої групи, продукція важкої промисловості, енергетичного сектору, ліс та пиломатеріали. Грузія відправляє в Україну фрукти, вино, чорні та кольорові метали, зокрема металобрухт, чай, текстильну продукцію.

В залежності від характеру та обсягу вантажу вибирається транспорт, який забезпечує безпечне перевезення, що відповідає профільним стандартам. Цим займаються досвідчені менеджери Неоліт Логістікс. Компанія має великий власний вантажний парк, а також партнерів, які готові надати транспорт потрібної конфігурації, наприклад, для транспортування негабаритних конструкцій або великогабаритних об’єктів. Ми доставляємо небезпечні, рідкі, великовагові, сипучі  та збірні вантажі до Грузії у зворотному напрямку вже багато років, досконально вивчили специфіку цього виду діяльності. Тому кожен проект реалізуємо на найвищому професійному рівні.

Етапи доставки вантажів до Грузії

Щоб відправка вантажів до Грузії пройшла без якихось складнощів і бюрократичної тяганини, ми розробили алгоритм, який дозволяє нам максимально ефективно працювати:

 • Надаємо безкоштовну консультацію, під час якої клієнт дізнається, як відправити вантаж до Грузії, які супровідні документи потрібні для конкретної продукції чи сировини, скільки буде коштувати доставка товару чи виробів.
 • Ми укладаємо договір із клієнтом на надання міжнародних транспортно-логістичних послуг.
 • Фахівці займаються підбором транспорту, складанням оптимального маршруту, підготовкою документів.
 • У призначений день на місце завантаження подається автомобіль. Виконуються навантажувальні роботи. За потреби залучається механізована техніка. Вантаж фіксується для безпеки транспортування.
 • Виконується митне оформлення вантажу.
 • Доставка вантажів до Грузії здійснюється за графіком. Відстежити машину в режимі онлайн наші клієнти можуть у будь-який момент часу.
 • Після перетину кордону виконується митне очищення вантажу. У наших досвідчених брокерів це не займе багато часу.
 • Після легалізації вантажу в країні призначення на адресу доставки відбувається вивантаження.
 • На фінальному етапі проекту сторони обмінюються оригіналами документів.

Чому бізнес довіряє Неоліт Логістикс

В умовах сучасної дійсності бізнес не може дозволити собі ризикувати міжнародними партнерськими зв’язками, репутацією та товаром, сировиною, вартість якої може дорівнювати сотням тисяч доларів. Щоб перевезення вантажів до Грузії з України та у зворотному напрямку пройшло без проблем, довіряти вирішення завдання потрібно лише досвідченому перевізнику, який має необхідні кадрові та технічні ресурси.

Група компаній «Неоліт Логістікс» другий десяток років працює на ринку міжнародних вантажоперевезень. За час діяльності ми заробили бездоганну репутацію, чудово орієнтуємось у профільному сегменті ринку, регулярно відстежуємо зміни законодавства. Тому ми точно знаємо, як доставити вантаж з України до Грузії та назад у максимально короткі терміни, з мінімальними ризиками та витратами для клієнта.

Важливо, що Неоліт Логістікс надає комплексну послугу. Сервіс «під ключ» позбавляє наших клієнтів необхідності самостійно розбиратися у всіх деталях вантажних перевезень. Займайтеся бізнесом, а ми візьмемо на себе:

 • підготовку пакету документів від страховки до митного оформлення;
 • сприяння отриманню сертифікатів (при необхідності);
 • дбайливе завантаження і обережне розвантаження продукції, що перевозиться;
 • підбір оптимального транспорту;
 • за потреби повний складський сервіс;
 • контроль над вантажем у дорозі;
 • брокерські послуги;
 • за потреби експедиторський сервіс.

Великі компанії, що працюють у сегменті зовнішньоекономічної діяльності, вже встигли оцінити зручність співпраці з Неоліт Логістікс. Підтвердженням цього є довгострокові контракти. Ми маємо всі необхідні ліцензії, сертифікати та допуски міжнародного зразка, тож перешкод для ведення діяльності в Україні та за її межами не існує.

Скільки коштує доставка вантажу до Грузії з України

Доставка вантажу міжнародним маршрутом – недешеве задоволення. Але Неоліт Логістикс докладає максимум зусиль, щоб для наших клієнтів послуга була максимально вигідною. Ми підбираємо вид транспорту з урахуванням обсягу вантажу, щоб замовник не платив за повітря. Для невеликих відправлень передбачена доставка у складі збірного вантажу, коли клієнт сплачує лише місце в машині, яке займає його товар. При розрахунку митних відрахувань брокери враховують усі нюанси, щоб клієнт не платив більше, ніж належить відповідно до законодавства. Страхування вантажу здійснюється на вигідних умовах.

Надайте нам інформацію про характер вантажу, його габарити, маршрут, і ми розрахуємо вартість доставки в найкоротші терміни.

Як з нами зв’язатися

Ви завжди можете звернутися до нашого офісу в Дніпрі для знайомства та детальної консультації. Також будемо раді відповісти на ваші запитання по телефону або онлайн-чату на сайті компанії. Залиште заявку на зворотний дзвінок, і ми передзвонимо вам у призначений час.