Вантажоперевезення в Швецію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Швецію – автомобілем через море

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Швеція є одним із надійних економічних партнерів України. Цим пояснюється великий товарообіг між країнами. І сьогодні найпопулярнішим і найвигіднішим способом перевезення з України до Швеції продукції та сировини є доставка автомобільним транспортом. Це пояснюється наступними чинниками:

 • неможливість відправлення низки продукції літаком;
 • дороговизна доставки залізничним транспортом;
 • перевезення до Швеції можуть проводитися за принципом «від дверей до дверей» у найвіддаленіші куточки, де немає залізничного та авіасполучення;
 • простий пакет супровідних документів;
 • доступність послуг складу шляхом дотримання;
 • підбір транспорту з урахуванням показників вантажів – габаритів, призначення, тари.

Однак за всіх плюсів, перевезення вантажів до Швеції має свою специфіку. Вона відрізняється від доставки товарів Україною чи внутрішніх перевезень Євросоюзом. Адже процеси мають відповідати нормам та стандартам одразу двох сторін – країни відправлення та країни отримання. Змінюються вимоги до транспортних засобів. А головне – необхідно підготувати супровідний пакет документів, забезпечити митну легалізацію, сплату мит. Якщо перевезення до Швеції здійснює новачок, може бути не враховано деякі нюанси. Це загрожує затримкою на кордоні або в дорозі, арештом і навіть реекспортом вантажу. Бізнес у цьому разі втрачає репутацію, контракт і навіть партнера. Щоб цього не сталося, доставка вантажів до Швеції має здійснюватись досвідченою транспортною компанією.

«Неоліт Логістикс» – перевізник із великим досвідом, потужною технічною базою та компетентними кадрами. Ми багато років здійснюємо перевезення з України до Швеції, незважаючи на будь-які соціальні, політичні процеси, які відбуваються у світі, Європі. Компанія не припинила свою діяльність під час пандемії, веде її і сьогодні, вживаючи заходів, щоб вантаж був доставлений у цілості та безпеці, точно за графіком.

Як ми доставляємо вантажі до Швеції та у зворотному напрямку?

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Бізнес довіряє «Неоліт Логістікс» вантажоперевезення до Швеції з наступних причин:

 • Наявність власного солідного автопарку економить гроші клієнтів, адже унеможливлюється оплата послуг субпідрядника, а також можна підібрати автомобіль з урахуванням характеру вантажу. Невеликі партії товару можна перевезти у складі збірної партії. Для великої партії продукції подамо фури. Для вантажу, що швидко псується, будуть використані ізотерми і рефрижератори. Негабаритне обладнання перевеземо платформами.
 • Ми здійснюємо перевезення до Швеції рідких, негабаритних, небезпечних – будь-яких вантажів. Це можуть бути продовольство, хімічні реагенти, дорога медична техніка. Наші можливості дозволяють перевезти виробничу лінію на місце дислокації.
 • У штаті компанії митні брокери, логісти, працівники складу, профільні менеджери. На кожному з етапів за реалізацію проекту відповідає компетентний співробітник.
 • Щоб перевезення вантажів зі Швеції та назад (Україна) пройшло без затримок, візьмемо на себе підготовку супровідної документації, забезпечимо супровід складу, митно-брокерське оформлення.
 • Проводимо страхування вантажів для запобігання фінансовим втратам клієнта при виникненні позаштатних ситуацій.
 • Дотримуємося графіка перевезення, забезпечуємо завантаження в Україні та розвантаження в пункті призначення з використанням механізованого обладнання.
 • Якщо в процесі перевезення вантажу потрібні послуги складу, задіємо власні складські площі в Україні та країнах Євросоюзу.
 • Контролюємо процес перевезення за допомогою електронних систем.

Власник вантажу може в будь-який момент дізнатися про статус перевезення по телефону або електронною поштою, також на сайті компанії є опція “відстежити перевезення”.

Доставка вантажів до Швеції: що отримає клієнт?

Неоліт Логістикс пропонує комплекс профільних послуг. Для власників вантажу це означає індивідуальне ціноутворення, гарантії. Немає необхідності відволікатися вирішення транспортно-логістичних завдань, оскільки ми візьмемо їх у себе. Доставимо будь-який вантаж «під ключ» в обумовлені терміни та у повній цілості.

Скільки коштують автоперевезення до Швеції?

Розрахунок вартості послуг для кожного клієнта відбувається за формулою, яка враховує такі фактори:

 • характер, вага, габарити вантажу;
 • відстань між складами;
 • терміни доставки;
 • пакет другорядних послуг (супровід, оформлення документів).

Дізнатися деталі можна, зв’язавшись із менеджером «Неоліт Логістікс». Вам достатньо озвучити вступні дані, щоб фахівець прорахував попередню ціну вантажоперевезення. Чекаємо на вас в офісі. А якщо ви не можете особисто приїхати, надамо телефонну консультацію.